Налаштування Torrent TV - Онлайн Телебачення Через Інтернет

Вітаю вас, друзі!

Деякий час тому один мій передплатник задав дуже цікаве питання: яким чином можна відтворювати через DLNA медіа-сервер онлайн телебачення? Якщо коротко, то існує така фішка, як Torrent TV, яку можна налаштувати через безкоштовну програму HMS - якщо ви вперше чуєте це назва, то прочитайте спочатку ось цю статтю.

З тими ж, хто встановив цю безкоштовну прогу і вже транслює по своїй локальній мережі музику і відео з комп'ютера на будь-який пристрій, продовжимо її вивчення і дізнаємося, як дивитися відео онлайн з інтернету.

UPD: зараз з'явилися програми, які призначені для відтворення торренти на Smart TV без використання сторонніх сервісів, установки великих програм і виконання складних налаштувань! Про них ми розповідаємо в оновленій статті.

ACE Stream Player

Що ж, приступимо! Для початку завантажити і встановити на комп'ютер програвач потокового відео - ACE Stream Player.

ace stream player

Нічого особливого для установки не потрібно - ACE Stream Player буде використовуватися Медіа-сервером для трансляції онлайн потового відео в нашу локальну мережу.

Форум HMS

Далі нам потрібно зареєструватися на форумі HomeMediaServer, звідки ми будемо завантажувати торенти з впорядкування файлів для подальшої трансляції. Це досить просто - придумуємо собі логін, задаємо пароль і вказуємо свій email, на який потім треба буде зайти і підтвердити реєстрацію. Запам'ятаймо ці дані - вони нам ще можуть знадобитися!

реєстрація на homemediaserver

Після того, як зареєструвалися заходимо в розділ «Подкасти» і знаходимо вподобану вам тему з файлами подкастів від того чи іншого сервісу онлайн телебачення. І знаходимо в ній повідомлення з прикріпленим файлом заархивированного подкасту.

скачати тв подкаст

Torrent TV через програму HMS

Далі витягуємо сам файл подкасту Torrent TV з архіву в яку-небудь папку на комп'ютері, запускаємо програму HMS і перетягуємо його в розділ «Подкасти», який знаходиться в лівому вікні програми.

додавання подкасту в hms

Після цього натискаємо правою кнопкою миші на завантажений подкаст і заходимо в розділ «Змінити назву / настроки»

настройки подкасту в HMS

Тут знаходимо не дуже яскраву з першого погляду вкладку «Передача» і в пункті «Профіль транскодування» вибираємо - «ACEStream Вхідний потік» або, якщо згодом не буде працювати, «Улюблені фільми: основний» (тут можна погратися з настройками).

Для деяких подкастів може знадобитися авторизація на форумі. Для того, щоб її активувати, зайдемо на вкладку «Підключення», активуємо прапорцем цю функцію і введемо логін (email) і пароль від облікового запису на форумі, які ви, сподіваюся, запам'ятали.

авторизація на форумі в hms

Після цього закриваємо вікно і в колонці зі списком подкастів натискаємо на нашому подкасті правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Оновлення подкастів», щоб завантажити свіжі дані.

оновлюємо подкасти в домашньому медіа центрі

Відтворення Torrent TV на планшеті або телевізорі

Далі беремо то пристрій, на якому хочемо дивитися онлайн кіно - наприклад, планшет. На нього, по-перше, потрібно буде попередньо встановити програму UPNP-клієнт для роботи з DLNA сервером - наприклад, «Media House» для Андроїда або багатоплатформовий ArcMC (в Play Market і AppStore).

А по-друге, планшет повинен бути підключений до того ж роутера, що і комп'ютер з встановленим HMS.

Запускаємо це додаток, після чого повертаємося на ПК в програму Home Media Server і вибираємо з одного з розділів подкасту потрібний нам фільм. Кількома по файлу правою кнопкою миші і переходимо на пункт «Відтворити на", де вибираємо наше пристрій із запущеним UPNP клієнтом.

upnp відтворення відео

Ось і все - після цього на планшеті почне відтворюватися потрібний фільм.

ipad dlna клієнт

Якщо у вас HMS встановлений в автозавантаження і запускається разом з Windows, то можна більше додатково нічого не робити, а відразу запускати на планшеті програму для відтворення файлів по DLNA, зайти в HMS-сервер і з папки «Відео> Подкасти» вибрати потрібний нам фільм .

dlna tv