розділ АРХІВИ: Mesh systems

Що Таке Mesh Система WiFi - Обладнання та Застосування Меш Мереж

Всім привіт! Стаття про обладнання та примение меш мереж назріла вже давно, але сісти за її написання я зважився тільки зараз. Вся справа в тому, що деякий час тому абсолютно різні компанії мені почали надсилати на огляд схожі за функціоналом набори пристроїв WiFi Mesh систем. Ця технологія мені настільки сподобалася, що я навіть вирішив залишити собі один з наборів для домашнього використання. І зрозуміло, після цих публікацій посипалося безліч прохань розповісти детальніше, що таке mesh сітДетальніше »

Бесшовный WiFi Роуминг на Роутерах Keenetic — Как Настроить Mesh Сеть Дома Своими Руками в Квартире

У цій статті поговоримо про те, як налаштувати безшовний WiFi роумінг між 2 роутерами Keenetic будинку в квартирі на основі технології mesh мереж. Раніше для збільшення відстані дії вай-фай можна було встановити на обладнання Кинетик додатковий компонент для посилення сигналу інтернету, то можна підключити роутер через роутер і використовувати його в якості повторювача. Однак у новій версії прошивки ми отримуємо не просто велику площу покриття, але і повноцінну mesh мережу з безшовним роумінгом WiFi і контролером навантаження по всій квартирі. Причому організувати її зможе абсолютно будь-який свДетальніше »

Огляд Роутера Tenda Nova MW6-3 (AC1200) - Відгук про Wi-Fi Mesh Системі і інструкцію з підключення

Сьогодні до нас на огляд потрапив один з найбільш просунутих представників mesh-систем wifi роутерів - Tenda Nova MW6-3. Якщо почитати відгуки, то можна зробити висновок, що він дозволяє виключити типову помилку при побудові бездротової мережі на відносно великій площі покриття, яку допускають непрофесіонали. Це спочатку невірно розраховане відстань, на яке буде поширюватися сигнал. Зазвичай або купується недостатньо потужний маршрутизатор. Або він встановлюється не в тому місці, де оптимально його розмістити, а там, де це зробити найзручніше Детальніше »

Mesh система TP-Link Deco - Інструкція з підключення та налаштування Безшовного WiFi Роумінгу

В одній з минулих статей ми познайомилися з mesh системами TP-Link на прикладі моделі E4 із серії Deco. Сьогодні хочу дати вам докладну інструкцію з підключення її до роутера або інтернету та налаштування wifi мережі з безшовним роумінгом. Відразу обмовлюся, що цей посібник універсальне і підійде для всіх моделей mesh систем Tp-Link Deco - m4, m5, e3, m9, m9 plus та інших.Підключення до інтернету mesh системи TP-LiДетальніше »

WiFi Для Офісу - Комплект Точок Доступу Edimax Office 1-2-3

Кожен раз, коли з'являється необхідність покрити мережею WiFi якесь приміщення з великою площею, наприклад, офіс або приватний будинок, то відразу з'являється безліч запитань. Перший - створювати цю мережу самостійно або довірити професіоналу? Звичайно ж, хочеться завжди заощадити, але в такому випадку виникає безліДетальніше »

Огляд Mesh Системи TP-Link DECO E4 (AC1200) 2 Pack - Відгук про WiFi роутер

У наших оглядах ви вже подивилися на досить велику кількість бездротових mesh систем, однак від нашої уваги постійно вислизала продукція найбільшого на ринку СНД бренду - TP-Link. І ось, з'явилася можливість залишити відгук на один з найпопулярніших наборів безшовного роумінгу wifi від даного бренду TP-Link Deco E4 (Детальніше »

Швидкий Роумінг WiFi - Fast Roaming на Mesh Системі - TP-Link Deco і Tenda Nova

Поняття «Швидкий роумінг WiFi» тісно пов'язане з безшовним роумінгом, який ми вже розбирали в одній з минулих статей. Нагадаю, що ідея технології полягає в автоматичному перемиканні смартфона або ноутбука від однієї бездротової точки доступу або роутера до іншої без втрати з'єднання. По суті, швидкий роумінг (fast roaming) це і є безшовний роумінг, який чомусь саме так позначається в налаштуваннях mesh систем TP-Link Deco, Ubiquiti Unifi або Tenda Nova.Чому не працює швидкий роумінг на mesh роутере?Однак, якщо заДетальніше »

WiFi Mesh Система роутер Tenda Nova MW5 x3 Pack - Огляд та Відгук про Новинці

Tenda Nova MW5 x3 є продовженням лінійки mesh систем роутерів даного виробника. Ми вже бачили з вами в справі і залишали відгук на MW3 і MW6. Набір, який представлений в даному огляді, займає проміжну ланку між ними. Це відбивається перш за все в площі покриття приміщення бездротовою мережею WiFi. Однак у MW5 також є і свої особливості, завдяки яким можливо потенціДетальніше »

Mesh Мережа Своїми Руками - Як Налаштувати WiFi Систему Tenda Nova з роутера MW3, MW5 і MW6 - Підключення та Роздача Інтернету

У нас на огляді вже було відразу кілька комплектів обладнання mesh систем від компанії Тенда. Тому виникла ідея написати одну універсальну для всіх інструкцію з підключення до Tenda Nova по wifi і налаштування інтернету. Якщо хочете створити mesh мережу своїми руками, то читайте статтю до кінця.Підключення mesh-системи Tenda NovaДля того, щоб налаштувати набір mesh роутерів Tenda Nova,Детальніше »