Mesh Система Tenda Nova MW6-3 - Огляд та Відгук про Комплекті WiFi роутер

Сьогодні до нас на огляд потрапив один з найбільш просунутих представників mesh-систем wifi роутерів - Tenda Nova MW6-3. Якщо почитати відгуки, то можна зробити висновок, що він дозволяє виключити типову помилку при побудові бездротової мережі на відносно великій площі покриття, яку допускають непрофесіонали. Це спочатку невірно розраховане відстань, на яке буде поширюватися сигнал. Зазвичай або купується недостатньо потужний маршрутизатор. Або він встановлюється не в тому місці, де оптимально його розмістити, а там, де це зробити найзручніше з технічної або дизайнерської точки зору.

Коротко про mesh-системах

У підсумку, оповіщення не дістає до будь-якої віддаленої від маршрутизатора точки, де він необхідний. Доводиться докуповувати до нього різні «милиці» у вигляді підсилювачів або антен. Але сьогодні на ринку вже є такі рішення, які на етапі планування дозволяють нівелювати результати такого прорахунку. Мова йде про mesh системах.

mesh роутер tenda nova mw6

Про принципі їх роботи я вже розповідав раніше. Якщо коротко, то купується набір з декількох рівнозначних і спарених між собою wifi модулів. Якщо повна площа не покривається, то простою установкою додаткового, який можна купити окремо, ця проблема вирішується без втрати швидкості і зі збереженням всієї екосистеми wifi мережі.

Кому цікаво, придбати Tenda Nova MW6 можна в офіційному магазині компанії

Технічні характеристики Tenda Nova MW6-3

З технічних характеристик в Tenda Nova MW6-3 присутні всі останні ноу-хау в бездротових технологіях.

  • Це і MU-MIMO для одночасної роботи відразу з декількома пристроями.
  • І функція Beamforming, яка направляє пучок бездротового сигналу в тому напрямку, де знаходиться приймач wifi, тобто ваш комп'ютер або телефон.
  • Безшовний роумінг, коли при переміщенні по дому смартфон сам вибирає найближчий роутер і автоматично перепідключатися до нього, не втрачаючи зв'язку.
  • Зрозуміло, wifi тут йде стандарту 802.11AC - робота в двох діапазонах частот 2.4 і 5 ГГц

відгуки

  • Також вбудована і нова функція, яких особисто я не зустрічав раніше. Це підтримка бездротової колонки Яндекс Станція з голосовим асистентом Аліса. Тобто системою Tenda Nova MW6 можна керувати за допомогою голосу - наприклад, відключити мережу, включити ТВ, поставити розклад на роботу інтернету, змінити пароль wifi і так далі.
  • Є можливість через мобільний додаток авторизуватися за допомогою існуючого облікового запису в соцмережі і управляти настройками мережі віддалено через інтернет.
  • Підтримка до 90 одночасно підключених пристроїв
  • Нарешті, розширити систему можна додаткової установкою до 9 точок доступу з серії Nova

Відгуки про mesh-системі wifi роутерів Tenda Nova MW6 в інтернеті в основному позитивні. Що не дивно - це топовий на сьогоднішній день комплект від Тенда. Вдумайтеся тільки, за допомогою цього набору можна покрити бездротовим сигналом приміщення до 500 квадратних метрів.

покриття mesh мережі tenda

А значить її можна розмістити не тільки у великій квартирі, але і в приватному будинку. Втім, якщо ви не потрібна така велика відстань, але ви хочете скористатися всіма можливостями сучасної mesh сиситеми, то в продажу існує набір з двох роутерів. Так ви ще й заощадите гроші. А надалі при необхідності зможете докупити додатковий модуль і розширити свою мережу зі збереженням її структури.

огляд nova

Причому, якщо раптом один з компонентів, до якого підключений ваш ноутбук або смартфон, виходить з ладу або з деяких причин перестає працювати, то сітка сама перенастраивается таким чином, що ви навіть не відчуєте обриву з'єднання.