розділ АРХІВИ: WiFi repeaters

Вхід TPLINKREPEATER.NET і TPLINKEXTENDER.NET В Admin Систему WiFi Репітер TP-Link - Як Налаштувати?

Вітаю, шановні читачі!Упевнений, що ти ввів в браузері один з адрес - TPLINKREPEATER.NET або TPLINKEXTENDER.NET, а в підсумку замість входу в wifi ретрансляція TP-Link потрапив на цю сторінку. Дійсно, так виглядають веб-адреси, за якими відбувається вхід в систему управління підсилювача бездротового сигДетальніше »

Як Підключити і Налаштувати Повторювач WiFi TP-Link Extender - Репитер Сигналу Від Роутера, Підсилювач вайфай

WiFi репітер (повторювач, ретранслятор, extender) - пристрій для посилення бездротового сигналу роутера, розширення зони прийому і поліпшення якості мережі. У цій статті ми детально розберемо, як підключити wifi повторювач TP-Link до маршрутизатора і налаштувати підсилювач бездротового сигналу за допомогою його ретрансляції.Як встановити wifi повторювач для посилення сигналу роутера в квартирі?Схема установки WiFi репитера дуже проста.Спочатку ми визначаємо, в якій кімнаті сигнал на ноутбуці найбільш слабкий або його зовсім немає. Після того, як ми дізналися, де потрібно поДетальніше »

WiFi Ретранслятор WavLink N300 WN518W2 - Огляд повторювачах бездротового Сигналу

Бездротовий WiFi ретранслятор WavLink N300 WN518W2 я вирішив замовити на огляд тільки через те, що цей підсилювач є одним з найпопулярніших на відомої інтернет-майданчику АліЕкспресс. Побачивши кількість покупок, я реально зацікавився, що ж такого хорошого в цьому повторителе? Крім дуже смачної ціни, зрозуміло. ЗагаДетальніше »

Підсилювач WiFi Xiaomi Mi Amplifier 2 - Як Налаштувати Репитер бездротового Сигналу

Підсилювач WiFi Xiaomi Mi Amplifier 2 - друга модифікація пристрою даного роду від популярного виробника з Піднебесної, покликане поліпшити якість бездротового інтернету в нашому домі. Установка і настройка WiFi репитера може вирішити головну проблему великої квартири або приватного будинку. Коли бездротової сигнал віДетальніше »

Обзор WiFi Репитера Mercusys MW300RE V3 (N300) — Как Настроить Усилитель Беспроводного Сигнала WiFi

Сегодня у нас на обзоре усилитель wifi сигнала Mercusys MW300RE V3. Давайте посмотрим на его внешний вид и характеристики, а также дадим отзыв о скорости интернета при ретрансляции беспроводной сети от основного роутера. И конечно же, в статье будет подробная инструкция по подключению и настройке Mercusys MW300RE.Обзор характеристик, внешнего вида и комплектацииПовторитель MercusysДетальніше »

Огляд ретранслятора WiFi Tenda A9 Extender - Відгук про Репитер бездротового Сигналу

Сьогодні у нас огляд Wi-Fi повторювача Tenda A9 Extender. Цей ретрансляція бездротового сигналу дозволить трохи розсунути рамки зони прийому сигналу від основного роутера і добити WiFi до туди, де раніше він не світився навіть однієї жалюгідної рісочкі на екрані смартфона. WiFi ретранслятор Tenda A9 Extender - новинка від компанії, яку нам першим у всьому рунеті на огляд прислали з офіційного представництва фірми, за що їм величезне спасибі. Давайте детально розглянемо його тДетальніше »

Вхід в Систему RE.TENDA.CN і 192.168.0.254 - Як Налаштувати WiFi Репитер Tenda?

RE.TENDA.CN - це адреса, за якою розташований вхід в особистий кабінет wifi репитера Tenda. Зайти в систему управління підсилювача бездротового сигналу Тенда через веб-інтерфейс також можна по його IP адресою - 192.168.0.254. При цьому для підключення до нього не потрібно вводити логін і пароль. Також існує ще один - автоматичний спосіб настройки повторювача Tenda нДетальніше »

WiFi.WAVLINK.COM - Вхід в Репитер WavLink і Інструкція по Настройці на Російському

Вхід в wifi ретранслятор WavLink зазвичай розташовується за адресою 192.168.10.1 або wifi.wavlink.com. Упевнений на 99%, що ви потрапили на цю сторінку з результатів пошуку, оскільки не змогли зайти в налаштування даного репитера. Без зайвий передмов, зараз я вам покажу, як відкрити особистий кабінет і увійти в панель управління даного підсилювача бездротового сигналу через його вДетальніше »

Що Таке WiFi Репитер і Як Вибрати Повторювач бездротового Сигналу для Посилення WiFi Мережі?

Багато хто запитує, що таке репитер wifi сигналу і для чого він потрібен. Цей пристрій часто також можна зустріти під назвою підсилювача бездротового зв'язку, а також ретранслятора або повторювача вай-фай. Таке різноманіття найменувань не дивно. Моделей на ринку величезна кількість, тому що репітери бездротового сигналу випускають ті ж фірми, що і решта мережеве обладнДетальніше »

Що Ховається Під Видом Безіменного Китайського WiFi Репітер?

Уже кілька місяців придивлявся до симпатичного пристрою - WiFi дорепітери китайського виробництва, який привернув мою увагу наявністю відразу кількох роз'ємів на корпусі при невеликих габаритах пристрою. Така компоновка обіцяла досить широкі можливості, які можна отримати від даного девайса. У сьогоднішньому огляді, ми зможемо ближче подивитися на цей твір азіатської елеДетальніше »