Вхід RE.TENDA.CN і 192.168.0.254 - Як Налаштувати WiFi Репитер Tenda?

RE.TENDA.CN - це адреса, за якою розташований вхід в особистий кабінет wifi репитера Tenda. Зайти в систему управління підсилювача бездротового сигналу Тенда через веб-інтерфейс також можна по його IP адресою - 192.168.0.254. При цьому для підключення до нього не потрібно вводити логін і пароль. Також існує ще один - автоматичний спосіб настройки повторювача Tenda на мережу від роутера. У цій інструкції розглянемо всі доступні варіанти на прикладі репитера Tenda A9, який раніше був у нас на огляді.

Як налаштувати WiFi репітер Tenda через комп'ютер

На практиці налаштувати розширення зони мережі за допомогою ретранслятора Tenda A9 можна двома способами

  • вручну через веб-інтерфейс за допомогою браузера на комп'ютері
  • автоматично кнопкою WPS

Почнемо з першого. Після того, як підключили ретрансляція до розетки, підключаємося з компа або ноута до незапароленной WiFi мережі з назвою, розташованому на наклейці - Tenda_XXXX.

Далі запускаємо браузер і переходимо по IP адресою повторювача 192.168.0.254, або по веб-адресою re.tenda.cn. Відкриється сторінка з вибором мережі для її розширення - вибираємо свою мережу.

Далі вводимо від неї пароль для підключення

Ось і все - тепер власна мережа Tenda пропаде, а ретранслятор почне передавати wifi від головного роутера.

Автоматичне підключення ретранслятора wifi сигналу Tenda по WPS

Компанія Tenda також подбала і про «ледачих» користувачів, які не люблять налаштовувати ретрансляція wifi вручну. Спеціально для них в ретрансляторі підтримується так звана технологія підключення WPS, коли настройки від роутера безпосередньо в автоматичному режимі передаються на повторювач. Для цього на роутері також повинна бути кнопка WPS.

  1. Натискаємо цю кнопку спочатку на маршрутизаторі до того моменту, як замигает відповідний індикатор WPS
  2. І потім відразу ж тиснемо на таку ж кнопку на ретрансляторі
  3. Тепер у нас є близько двох хвилин, щоб походити по квартирі і повтикать його в різні розетки і знайти оптимальне місце для установки.

Як? Tenda A9 сам підкаже, де йому буде житися найкомфортніше. Світловий індикатор на кнопці WPS має кілька колірних позначень. Якщо він горить або блимає помаранчевим - значить місце «фу». А ось якщо постійно світить зелений - «воно»!

Після успішного підключення ретрансляція Tenda почне ретранслювати бездротову мережу wifi з тими ж самими настройками, що і основний роутер.