Xiaomi Amplifier - повторювач сигналу Mi WiFi

Підсилювач WiFi Xiaomi Mi Amplifier 2 - друга модифікація пристрою даного роду від популярного виробника з Піднебесної, покликане поліпшити якість бездротового інтернету в нашому домі. Установка і настройка WiFi репитера може вирішити головну проблему великої квартири або приватного будинку. Коли бездротової сигнал від роутера не маєте наміру звертатися до якійсь віддаленій кімнати, або звук дуже погане. Якщо підключити підсилювач десь посередині між необхідним місцем прийому та джерелом сигналу, відстань дії мережі збільшиться.

Огляд Xiaomi Mi WiFi Amplifier

Передбачаючи численні запитання «Де взяти?» відразу відповім - я замовляв тут. Даний wifi підсилювач працює з роутерами будь-яких виробників.

xiaomi Amplifier

Отже, пристрій покликаний розширити сигнал WiFi, який виходить від роутера на частоті 2.4 ГГц.

Xiaomi Mi Amplifier 2 виглядає як збільшений в розмірах WiFi адаптер з портом USB 2.0. Виконаний з приємного на дотик злегка шорсткого пластика фірмового білого кольору. Завдяки шарнірам, можна змінювати його напрямок для більш зручного положення.

xiaomi wifi Amplifier

З елементів управління є тільки одна втоплена кнопка скидання налаштувань «Reset» і світлодіод, який змінює колір залежно від режиму роботи. Такий мінімалізм пояснюється дуже легко - щоб налаштувати повторювач на роботу з роутером від Xiaomi, досить просто вставити його в USB порт і почекати кілька хвилин. Всі настройки передадуться автоматично.

xiaomi mi wifi aplifier

Після того, як колір світлодіода зміниться з жовтого на синій, витягуємо Mi WiFi Amplifier 2 з роутера і вставляємо в будь-який блок живлення з входом USB, наприклад від свого мобільного телефону. Або можна використовувати фірмовий подовжувач Xiaomi, в якому вже є вбудовані порти для харчування через USB.

mi amlifier

Після цього з'явиться нова мережа для підключення з назвою «SSID_вашей_сеті_Plus». Пароль при цьому скопіюється з основної мережі.

Підключення Xiaomi Mi Amplifier 2 і настройка через додаток

Спосіб автоматичної настройки Xiaomi Amplifier працює тільки з роутерами тієї ж фірми. Для того, щоб розширити зону прийому маршрутизаторів інших фірм, необхідно налаштувати його через додаток Xiaomi Smart Home - нижче наводимо QR код.

qr mi home

Запускаємо програму і заводимо собі через неї обліковий запис в Xiaomi, або авторізуемся в уже існуючій. Далі в особистому кабінеті з'явиться список вже підключений до облікового запису пристроїв. Тиснемо на плючік і додаємо «Mi Amplifier».

додавання mi amplifier

Далі запускаємо пошук повторювача і вводимо пароль від обраної для розширення WiFi мережі. Після цього програма попросить нас підключитися з телефону до мережі, яку роздає ретрансляція - « xiaomi-repeater »

mi wifi amplifier

Підключаємося до неї, тиснемо в програмі «Next», після чого виконується підключення ампліфіра.

xiaomi repeater

Після успішного завершення процедури повторювач з'явиться в списку, і мережу від роутера буде розширена.

підключити mi amplifier

Швидкість роботи підсилювача WiFi Xiaomi Mi Amplifier 2

Ми звичайно ж провели заміри швидкості репитера і, знаючи якість інших пристроїв даної фірми, були трохи засмучені результатами. Виявилося, що він майже в два рази зрізає швидкість інтернету.

  • Підключення через роутер Xiaomi по WiFi безпосередньо router wifi
  • Підключення через Mi Amplifier repeater wifi

З цього робимо висновок, що для чогось серйозного, типу перегляду онлайн відео у високій роздільній здатності, використовувати його не вийде, але як швидкий засіб без проблем і налаштувань розширити мережу для інтернет-серфінгу по сайтах цілком гідний варіант.

Ціни на Xiaomi Amplifier 2 на AliExpress

Заощаджуй на покупках в інтернеті до 30%

Плюси і мінуси Простота підключення Налаштування через додаток Зовнішній вигляд Ціна Тільки 2.4 ГГц Немає зовнішніх антен Додаток не русифіковане

Відео огляд Xiaomi Mi Amplifier 2