Вхід В Налаштування Репітер tplinkrepeater.net і tplinkextender.net - Авторизація в Системі TP-Link Через Admin 192.168.0.254

Вітаю, шановні читачі!

Упевнений, що ти ввів в браузері один з адрес - TPLINKREPEATER.NET або TPLINKEXTENDER.NET, а в підсумку замість входу в wifi ретрансляція TP-Link потрапив на цю сторінку. Дійсно, так виглядають веб-адреси, за якими відбувається вхід в систему управління підсилювача бездротового сигналу, або, як його ще називають, WiFi повторювача ТП-лінк - не плутати з роутером, це два абсолютно різних пристрої. Альтернативний варіант зайти в налаштування - по його ip адресою 192.168.0.254. Ці дані зазвичай вказані на наклейці на корпусі в якості основних веб-адрес для входу в систему адміністрування. Там же ще вказані Ім'я мережі, до якої повинні бути підключені при першій конфігурації, і логін-пароль «admin-admin» для вікна авторизації.

tplinkextender.net

Чому настройки 192.168.0.254 не відчиняються?

Скажу відразу, що у 99% недосвідчених користувачів часто трапляється така проблема, при якій при введенні адреси //tplinkrepeater.net або //tplinkextender.net відкривається порожня сторінка з повідомленням про помилку, що такої сторінки не існує, хоча здавалося б, що все зроблено правильно.

tplinkrepeater.net помилка

Що ж, спробую допомогти - давайте розбиратися, як увійти в налаштування, якщо не відкривається адмін-панель 192.168.0.254, на прикладі підсилювача WiFi сигналу TP-Link TL-WA860RE.

tplinkrepeater.net

Причини помилки входу в систему репитера за адресами tplinkrepeater.net і tplinkextender.net

Суть проблеми насправді дуже проста. Причин може бути дві:

  • Перша - ви банально не підключилися до свого дорепітери. Якщо повторювач wifi перейняв всі налаштування - SSID пароль - від основного роутера, то можливо, ви намагаєтеся зайти на нього по неправильному IP (адреса підсилювача відрізняється від маршрутизатора), або він взагалі в даний момент не працює, а інтернет ви отримуєте з основної точки доступу . У цьому випадку переконайтеся, що ретрансляція TP-Link працює і ви Коннект саме до нього - можливо, варто на ньому налаштувати ім'я мережі, що відрізняється від основної.
  • Друга причина, коли не відкривається вікно авторизації, - неправильні мережеві конфігурації на комп'ютері. Про неї ми поговоримо докладніше.

Відкрию маленький секрет - якщо ви налаштовуєте новий повторювач, який тільки що дістали з коробки, або на якому зробили повний скидання налаштувань, то можна не мучитися, а зайти на нього за єдиним IP адресою для всіх репитеров TP-Link - //192.168.0.254

Як налаштувати tplinkrepeater.net і tplinkextender.net?

Отже, перед тим, як підключатися дорепітери TP-Link, необхідно виконати елементарну настройку на комп'ютері, з якого ви хочете увійти в панель адміністратора. Якщо у вас Windows 7, то проходимо в розділ налаштувань конфігурації мережевого адаптера

  1. Пуск - Панель управління
  2. Мережа та Інтернет
  3. Центр управління мережами і загальним доступом
  4. Зміни параметрів адаптера

центр управління мережами

Правою кнопкою миші натискаємо на «Бездротовий зв'язок», вибираємо «Властивості», після чого заходимо в «Протокол інтернету версії 4»

вхід в роутер tp-link

Тут потрібно встановити всі прапорці на «Автоматичне отримання» в графах «IP адреса» і «DNS сервера».

На Windows 10 шлях трохи коротше:

  1. Натискаємо правою кнопкою по іконі «Пуск» і заходимо в «Мережеві підключення»
  2. Далі знаходимо розділ «Налаштування параметрів адаптера» - і тут вже робимо все те ж саме, що і в Windows 7.

мережеві підключення windows 10

Зберігаємо ці настройки кнопкою «ОК».

Тепер знову підключаємося до wifi мережі, яку ретранслює наш підсилювач - вона зазвичай називається щось типу «TP-LINK Extender_123456».

Після цього відкриваємо браузер і в адресному рядку (не переплутайте з полем введення пошукового запиту) вводимо адресу //tplinkrepeater.net або //tplinkextender.net - один з двох, що зазначений на тій самій наклейці, в залежності від моделі він може відрізнятися. Або, як я вже говорив, можна використовувати універсальний для всіх повторювачів ТП-ЛІНК ip 192.168.0.254.

Авторизація в вікні - admin-admin

Відкриється вікно авторизації в Репітер TP-Link. Вводимо логін і пароль «admin-admin» і потрапляємо в адмінку.

tp-link repeater login

Тут перемикається на вкладку «Швидка настройка» - пристрій тут же почне сканувати wifi на наявність доступних для підключення мереж. Вибираємо ту, яку хочемо розширити і вводимо від неї пароль

tp-link repeater admin

Далі робимо те ж саме для мережі 5ГГц, якщо є підтримка цього діапазону

tp-link repeater

На наступному кроці можна або скопіювати ім'я мережі від основного роутера, або задати своє. Також можна зробити мережу невидимою, поставивши галочку на «Приховати широкомовлення»

tp-link extender

На фінальній сторінці з'явиться схема вийшла конфігурації бездротової мережі - зберігаємо її кнопкою «Завершити»

tp-link extender

Ось і все - тепер ви знаєте, чому не відкривається админка за адресою //tplinkrepeater.net або //tplinkextender.net і точно зможете увійти в налаштування WiFi репитера TP-Link, ввести логін-пароль «admin-admin» і підключити його до маршрутизатора.