Огляд ретранслятора WiFi Tenda A9 Extender - Відгук про Репитер бездротового Сигналу

Сьогодні у нас огляд Wi-Fi повторювача Tenda A9 Extender. Цей ретрансляція бездротового сигналу дозволить трохи розсунути рамки зони прийому сигналу від основного роутера і добити WiFi до туди, де раніше він не світився навіть однієї жалюгідної рісочкі на екрані смартфона. WiFi ретранслятор Tenda A9 Extender - новинка від компанії, яку нам першим у всьому рунеті на огляд прислали з офіційного представництва фірми, за що їм величезне спасибі. Давайте детально розглянемо його технічні характеристики і залишимо відгук на швидкість інтернету через цей підсилювач.

Технічні характеристики wifi ретранслятора Tenda A9 Extender

  • Частота роботи - 2.4 ГГц
  • Швидкість - до 300 Мбіт / с
  • Потужність ретранслятора Wi-Fi - 16 dBM
  • Кількість антен - 3

Зовнішній вигляд Tenda A9 Extender

У коробці з Tenda A9 ми знайшли гарантійний талон і хорошу докладну інструкцію з налаштування.

Дизайн передньої панелі Tenda A9 вельми симпатичний - та ж хвилеподібна поверхня, чтому бачив у роутера FH-456 - до речі, саме від нього ми і розширимо сьогодні сигнал і заміряємо, наскільки збільшиться зона прийому.

Ретранслятор вай фай виконаний в монолітної конструкції з вилкою для підключення до розетки електроживлення. Рішення з одного боку зручне, з іншого спірне - не завжди місце для оптимальної установки ретранслятора може збігтися з наявністю там же розетки.

У той же час, старий добрий подовжувач ніхто не відміняв. До речі, сама вилка знімна - при бажанні її можна замінити на американський або англійський варіант.

Зовні є дві поворотні антени - третя захована в корпус.

Коментар експерта ОлександрОлександр Спеціаліст по мережах WiFi Задати питання Як показує практика, наявність зовнішніх антен сильно впливає на ефективність ретранлятора!

На зворотному боці корпусу знаходиться решітка для охолодження і наклейка з даними для підключення до ретранслятора для настройки WiFi

Із зовнішніх елементів управління є тільки кнопка WPS для швидкої автоматичної настройки, поєднана з діодом індикації рівня сигналу.

І також окремо є маленька кнопочка для скидання в заводський стан

Інструкція по входу в настройки та підключення репитера Tenda до роутера в окремій статті

Швидкість і дальність інтернету c і без WiFi ретранслятора Tenda

Для перевірки ефективності робота ретранслятора ми поміряли потужність сигналу і швидкість інтернету. Роутер знаходився в кімнаті 1, а Tenda A9 - в кімнаті 3 на нашій схемі.

  1. Перший тест - швидкість інтернету через основний роутер в кімнаті 1, тобто в безпосередній близькості від джерела сигналу

  2. Другий - теж швидкість WiFi при підключенні до головного маршрутизатора, але в кімнаті №3

  3. Тепер включаємо в справу ретранслятор - ми встановили його в третій кімнаті, тобто на кухні, від головного роутера його відділяло 2 гіпсокартонні міжкімнатні стіни. Як бачимо, в нашому випадку швидкість в результаті підключення репитера не надто відрізнялася від роутерной в тому ж самому місці. Однак завмер потужності сигналу показав, що він став набагато сильніше від ретранслятора wifi, ніж від головного роутера - це наочно видно на графіку.
  4. А це означає, що дальність дії мережі збільшилася майже в два рази. Перевіримо це, вийшовши на сходову площадку до ліфтів, де раніше сигналу не було взагалі. Тепер він слабенький, але є Швидкість мінімальна

Як ми бачимо, ретранслятор WiFi Tenda A9 досить-таки непогано справляється зі своїм завданням, розширюючи зону прийому бездротової мережі від основного маршрутизатора. Використовуйте ..

Плюси і мінуси Дизайн Зовнішні антени Кнопка WPS Кілька режимів Проста установка Ціна Ні 5 ГГц Немає гигабитного порту