розділ АРХІВИ: Connection and configuration

Як Налаштувати Інтернет На Комп'ютері - покрокова!

Сьогодні ми розберемося з питанням, як налаштувати інтернет на комп'ютері або ноутбуці. Як правило, інтернет налаштовується співробітником провайдера в той момент, коли ви укладаєте з ним договір на надання послуг - адже саме коректний вихід у всесвітню павутину є показником виконання даної послуги. Однак згодом при перевстановлення Windows або купівлі нового комп'ютера налаштування інтернету можуть злетіти, і тут уже перед нами постане дилема - викликати техпідтримку або зробити все своїми руками. Насправді, завдання це зовсім не складна, тому Детальніше »

Як Підключити Два Монітору До Комп'ютеру Або Зробити Ноутбук Другим Екраном на Windows 10, 7?

Два і більше монітори до одного комп'ютера або ноутбука підключають через материнську плату або відеокарту вже не перше десятиліття, хоча графічний інтерфейс користувача з'явився на ПК порівняно недавно. Сьогодні ж підключення двох моніторів до комп'ютера або використання ноутбука як другого дисплея - завдання для дошкільника. Операційна система Windows 10 або 7 сама виконДетальніше »

Как Подключить Второй Жесткий Диск SATA к Компьютеру Или Ноутбуку и Что Делать, Если Система Windows их НЕ ВИДИТ?

Ну вот, настало время, когда и мне уже не хватает места на жестком диске моего ноутбука на операционной системе Windows. Из-за большого количества отснятого материала для видеокурсов, уроков, графики и всего остального не спасает даже внешний 2х террабайтный накопитель. И в связи с этим я решил поделиться с Вами некоторыми идеями и инструкциями, как установить на компьютер или ноутбук два жестких диска и подключить их к разъему SATA так, чтобы оба были видны в Windows 10 или 7.Как пДетальніше »

В Чим Відмінність USB 2.0 і USB 3.0 - Як Дізнатися, Яка Працює і Різниця в Швидкості?

У сьогоднішній статті мова піде про сумісність і відмінності між різними поколіннями стандарту підключення USB. Поговоримо про те, як працюють і в чому різниця між портами USB 2.0 і USB 3.0 за швидкістю передачі даних, як їх відрізнити, яка їх сумісність. А також чи існують перехідники з роз'єму USB 2.0 на USB 3.0 абоДетальніше »

Як Підключити Безпровідну Клавіатуру до Ноутбуку або Комп'ютеру по Bluetooth Без USB адаптера?

Всім привіт! Прийшов час розповісти, як підключити по бездротову клавіатуру до комп'ютера або ноутбука через Bluetooth через або без USB адаптера. Інструкція підійде для будь-якого виробника - Logitech, HP, Rapoo, Genius, Defender, Dexp. Ну і зрозуміло, керівництво універсально для абсолютно кожної моделі клавіатур - міні, ігровий, з тачпадом, в комплекті з мишкою або без будь-яких Детальніше »

Як Підключити Монітор до Комп'ютера ПРАВИЛЬНО?

Отже, ви купили новенький мониторчик для свого настільного ПК - що ж тепер робити з цим агрегатом? Як підключити монітор до комп'ютера? Насправді, задатися цим питанням потрібно було ще до того, як ви вибрали підходящий по характеристикам варіант і пішли в магазин віддати за нього свої кровні. Адже якщо у вас під столом вже є системний блок, то підбирати екран необхідно, виходячи з тих роз'ємів для підключення монітора, які вже є в материнській платі або видюхи, або купувати її додатково.Роз'єми для підключення монітораНу а тепеДетальніше »

Як Підключити USB до Комп'ютера ПРАВИЛЬНО?

Всім привіт! Сьогодні ми розглянемо відразу кілька питань на тему, як підключити USB до комп'ютера. По-перше, ми навчимося підключати будь-які пристрої до ПК або ноутбука. А по-друге, я розповім, яким чином можна підключити до комп'ютера додаткові USB порти, якщо вам їх не вистачає для всіх пристроїв. ОтжеДетальніше »

Підключення Комп'ютера Своїми Руками

Питання «як підключити комп'ютер» задають багато новачків, тільки що купили собі весь комплект необхідної периферії, і тепер не мають поняття, що з цим робити. Ви один з них? Тоді давайте разом розбиратися, що до чого, і як це все між собою з'єднати. Поїхали!Що потрібно для підключення комп'ютера?Для підключення кДетальніше »