Як Підключити Безпровідну Клавіатуру до Комп'ютера або Нотубуку по Bluetooth Без USB адаптера?

Всім привіт! Прийшов час розповісти, як підключити по бездротову клавіатуру до комп'ютера або ноутбука через Bluetooth через або без USB адаптера. Інструкція підійде для будь-якого виробника - Logitech, HP, Rapoo, Genius, Defender, Dexp. Ну і зрозуміло, керівництво універсально для абсолютно кожної моделі клавіатур - міні, ігровий, з тачпадом, в комплекті з мишкою або без будь-яких додаткових аксесуарів для комп'ютера або ноутбука.

Чи можна підключити бездротову клавіатуру до ноутбука або комп'ютера без адаптера USB?

Так, така можливість існує, оскільки як в Windows 7, так і Windows 10 спочатку входить підтримка підключень додаткових пристроїв по Bluetooth. Однак є істотні нюанси:

  • По-перше, бездротова клавіатура повинна мати можливість подібного підключення без USB адаптера
  • По-друге, необхідно, щоб комп'ютер був оснащений модулем Bluetooth. Якщо у випадку з ноутбуків найчастіше він вже є за замовчуванням, то на ПК можливо доведеться додатково встановлювати >> зовнішній USB блютуз адаптер

бездротова клавіатура для комп'ютера

Тобто по суті, для підключення бездротового клавіатури ноутбука або комп'ютера USB адаптер в будь-якому випадку повинен бути присутнім - вбудований або зовнішній. Просто він буде універсальним і мати можливість працювати з будь-якими гаджетами, в тому числі з колонками або навушниками. На відміну від клавіатур зі своїм власним адаптером, який налаштований тільки на роботу з нею.

Як підключити бездротову клавіатуру до ноутбука через USB адаптер?

Переходимо до практики. Почнемо з підключення до комп'ютера або ноутбука на Windows стандартної бездротову клавіатуру, до якої в комплекті додається Bluetooth адаптер. Найчастіше він вже є і захований десь в корпусі. Наприклад, поряд з батарейками, як в моєму випадку.

підключити bluetooth клавіатуру

Цей адаптер з заводу налаштований на роботу саме з цією клавіатурою.

  1. Відповідно, беремо цей bluetooth адаптер і підключаємо в роз'єм USB комп'ютера.
  2. Після чого включаємо клавіатуру.
  3. І через мить вона автоматично з'єднається зі своїм адаптером і почне працювати з комп'ютером.

На все про все - всього пара секунд. Чи впорається навіть дитина! Іноді буває потрібно включити клавіатуру окремою кнопкою-но це вже нюанси, які залежать від конкретної моделі. Так, і не забудьте попередньо купити і вставити в її батарейки! Найчастіше вони не йдуть в комплекті.

Як підключити клавіатуру до комп'ютера або ноутбука без адаптера Bluetooth - бездротового USB приймача?

Дешевші бездротові клавіатури можуть не оснащуватися USB приймачем, тому потрібно буде окремо купити універсальний bluetooth адаптер для роботи з периферійними пристроями. Головне не переплутати з аудіо-AUX адаптером, який служить тільки для передачі звуку. Якщо пам'ятаєте, з його допомогою ми підключали колонку до ПК.

bluetoth адаптер

Підключити бездротову клавіатуру до комп'ютера взагалі без адаптера Bluetooth неможливо в принципі! Він обов'язково повинен бути присутнім - або зовнішній, або вже вбудований в корпус і підключений до материнської плати. Найчастіше їм спочатку оснащуються ноутбуки. На стаціонарному ПК його потрібно встановлювати окремо.

Після підключення USB приймача до комп'ютера натискаємо правою кнопкою миші по меню «Пуск» і заходимо в «Параметри»

підключення клавіатури без usb приймача

Відкриваємо розділ «Пристрої»

підключення без usb адаптера

І далі тиснемо на «Додавання Bluetooth або іншого пристрою»

додавання клавіатури

Тут вибираємо «Bluetooth»

додати пристрій bluetooth

Після чого знаходимо назву своєї клавіатури і підключаємося до неї.

Чому бездротова клавіатура не підключається до комп'ютера або не працює по Bluetooth?

Бувають такі ситуації, що не вдається підключити бездротову клавіатуру до комп'ютера. Перерахуємо найчастіші причина несправності.

  • На Windows 10 це малоймовірно, але можливо, що на бездротову клавіатуру не знайшлися драйвери. У цьому випадку спробуйте встановити їх вручну.
  • Іноді трапляється конфлікт між bluetooth пристроями, якщо до цього ви працювали з іншого бездротовою клавіатурою. Щоб виправити його, зайдіть в «Диспетчер пристроїв» і видаліть відомості про непотрібний адаптер.

диспетчер пристроїв