розділ АРХІВИ: Applications

Как Следить За Человеком Через Телефон Бесплатно?

Приветствую!Удивительно, но я вижу, что неподдельный интерес вызывает вопрос, как следить за телефоном мужа или жены — видимо, тема измен в наши дни как никогда актуальна, и для ее раскрытия мы продолжим искать различные возможности следить за человеком через телефон — например, ребенком — или за своей квартирой — сегодня будет небольшое развитие темы сервиса шпиона от Google. У нас «в гостях» специальная программа шпион для телефона, связанная с использованием существующего аккаунта от Гугл, который имеют все пользователи смартфонов на базе Android.У цій статті мова піде саме про відеоспостережДетальніше »

Мобільна Пошта - ТОП-5 Додатків Для Телефону На Андроїд

Мобільна електронна пошта - це те додаток поштового сервісу, яким я користуюся на телефоні щодня і по кілька разів на день. Оскільки мені доводиться запускати поштовий клієнт дуже часто, головним критерієм для мобільного поштового програми для мене є швидкість його роботи - щоб нічого не висіло і не лагало. Так склалося, що раніше, коли моїм основним смартфоном був айфон, в якості постійного мобільного поштового клієнта я використовував додаток від Mail.RU.Мобільна пошта Mail.RUВоно мене тішило довгих п'ять років, тому що я не змінював йому ще з часів свогДетальніше »

Автомобільний Реєстратор На Телефон

Мобільний телефон - то пристрій, який сьогодні майже завжди знаходиться разом з нами. А сучасні смартфони можуть майже повністю замінити собою комп'ютер, електронну книгу і купу інших пристроїв. Не дивно, що з'явилися додатки, які можна завантажити з інтернету, і використовувати в якості автомобільного відео реєстратора для телефону. У цій статті я розпДетальніше »

Мобільний Квиток - У Твоєму Телефоні Вже Є Карта Трійка?

У цьому огляді я хочу розповісти про «Мобільний квиток», так як багато хто питає, що це, навіщо і як його підключити. Що таке Мобільний квиток? Це, якщо грубо кажучи, карта Трійка, яка записана безпосередньо в сімку телефону. Для того, щоб сісти на громадський транспорт, досить прикласти телефон до турнікета - і вуаля, прохід вільний.Але є кілька умов, а саме:Сімка з підтримкою технології NFCТелефон з Детальніше »

Mi Drop і ShareMe - Що Це За Додаток Xiaomi - 192.168.43.1:7007

Перш ніж докладно поговорити про те, що це за додаток Mi Drop від Xiaomi, згадаємо, що ідея прямої бездротової передачі файлів між двома смартфонами існує ще з появи найперших кнопкових гаджетів. У тому числі і для цього свого часу з'явився Bluetooth. Не зрозуміло, чому тільки зараз розробники починають вбудовувати в свої оболонки функцію обмДетальніше »

Як Завантажити Play Market від Google для Android - Додатки GApps

Вітаю читачів!Упевнений, у більшості з вас є телефон на системі Андроїд, тому дана стаття буде вам корисна, особливо якщо ви коли-небудь захочете прошити свій телефон. Ті ж, хто вже це робив, напевно стикалися з такою ситуацією, коли після оновлення ПЗ пропадає програма Play Market, завдяки якій можна сДетальніше »

Як Передати Відео з Комп'ютера Windows На Смартфон Android - Налаштування Kodi XBMC Media Center

Сьогодні я розповім про ще одну програму для організації медіа-сервера на комп'ютері - стаття присвячена налаштуванню Kodi XBMC Media Center для Windows. З її допомогою ми зможемо транслювати з комп'ютера на телефон і інші мережеві пристрої відео, музику і фотографії, а також приймати файли з них. Крім того, вона також дає можливість управляти програванням музики, відео, запуском додатків на комп'ютері або ТБ приставці прямо зі свого Андроїд-телефону.Що дає установка медіа-сервера на комп'ютері?З можливостями теДетальніше »

Як Встановити Додаток Яндекс Мессенджер і Користуватися на Телефоні Android і iOS або Комп'ютері Windows?

Несподівано Yandex раптом узяв і викотив черговий плід своєї творчості - Яндекс Мессенджер. Вже з назви зрозуміло, що це черговий додаток для смартфона для обміну повідомленнями. Але що нового можна запропонувати на цьому ринку, який і так сповнений різного роду програм, найпопулярнішими з яких є WhatsApp, Viber і TelegДетальніше »

Як Використовувати Додаток Яндекс Заправки з Картою Лукойл і Отримати Кешбек?

Радий всіх знову вітати на нашому блозі!Сьогодні вирішив випробувати ще одне нововведення, що стосується заправки наших з вами улюблених авто. Якщо ви помітили, зараз зустрічається багато заправок без каси з оплатою через термінал - буквально днями я заїжджав на таку, щоб заправити машину в каршерінге. Але це ще не найцікавіше - нещодавно в PlayMarket з'явилося одне незвичайне додаток - Яндекс Заправки. Заради інтересу я його встановив і виявив, що воно служить для віддаленої оплати на колонці Лукойл - тепер зробити це можна, не виходячи з машини. КДетальніше »

Приховане Спостереження За Телефоном Дитину - Безкоштовне Додаток Шпигун для Android

У наш час, наповнений цифровими технологіями, стежити за тим, що у вільний час робить дитина в своєму телефоні, досить проблематично. Однак для його безпеки дружині або чоловікові часто вкрай важливо без його відома перевірити, де він знаходиться, чим займається без їх відома, які сайти відвідує, з яким іншим людиною спілкується і т.д., щоб захистити від потенційних загроз і шахраїв в інтернеті, які сьогодні підстерігають буквально на кожному кроці. Сьогодні я покажу одне цікаве безкоштовний додаток, що стежить за смартфоном на Android через камеру і мікрофон, за допомогою якого можна приховано Детальніше »