Як знайти MAC-адресу MacBook на OS X?

Ця стаття присвячена усім власникам комп’ютерів та ноутбуків Apple - Macbook, iMac, Mac Mini. Давайте поговоримо про те, як дізнатися фізичну MAC-адресу вашого MacBook на OS X. Постійні читачі блогів знають, чому це потрібно. Наприклад, якщо під час підключення до Інтернету, під час налаштування маршрутизатора Wi-Fi, провайдер вимагає прив’язати свою MAC-адресу до облікового запису. У цьому випадку ви можете зареєструвати MAC-адресу вашого MacBook замість неї і не робити додаткові налаштування.

Також подивитися MAC адреса на MacBook потрібно при налаштуванні фільтру трафіку на маршрутизаторі. Наприклад, якщо хочете обмежити тим чи іншим користувачам доступ до деяких небажаних сайтів.

Де подивитися MAC адреса на MacBook?

Думаю, загальний зміст зрозумілий. Давайте ж шукати MAC адреса на макбуки. Кількома по значку яблука в лівому верхньому кутку екрану - це на MacOS аналог меню «Пуск» в Windows. І заходимо в пункт «Системні налаштування»

системні настрої? ки macbook

Тут знаходимо розділ «Мережа»

настрої? ки мережі macos

Відкриється статус поточного підключення до інтернету по WiFi. Нам потрібна кнопка «Додатково» в правій нижній частині активного вікна.

mac адресу макбук

І потрапляємо в детальні настройки мережевої карти MacBook. У самому низу бачимо MAC адресу, який прописаний в вигляді шестнадцатиричного коду. Саме так його і необхідно скопіювати і використовувати за призначенням.

mac адресу os x