Додаток Яндекс Заправки - Карта Лукойл і Кешбек

Радий всіх знову вітати на нашому блозі!

Сьогодні вирішив випробувати ще одне нововведення, що стосується заправки наших з вами улюблених авто. Якщо ви помітили, зараз зустрічається багато заправок без каси з оплатою через термінал - буквально днями я заїжджав на таку, щоб заправити машину в каршерінге. Але це ще не найцікавіше - нещодавно в PlayMarket з'явилося одне незвичайне додаток - Яндекс Заправки. Заради інтересу я його встановив і виявив, що воно служить для віддаленої оплати на колонці Лукойл - тепер зробити це можна, не виходячи з машини. Крім того, в ньому також працює Кешбек на клубну карту цієї мережі заправок. Звичайно ж, я не міг обійти це своєю увагою, тому протестував Яндекс Заправки на Лукойлі. Що з цього вийшло - читайте далі ...

яндекс заправки

промо код

/

УВАГА! Дарую вам 150 рублів на першу заправку через сервіс Яндекс. Для того, щоб їх отримати, необхідно перейти по моїй посиланням і зареєструватися в додатку.

Реєстрація в додатку Яндекс Заправки

Для того, щоб скористатися таким способом необхідно наступне:

  • Підключений і працює мобільний інтернет
  • встановити

    додаток Яндекс Заправки

  • Обліковий запис на Яндексі

Отже, першим ділом після завантаження програми, необхідно авторизуватися в своєму кабінеті на Яндекс - якщо його у вас немає, то потрібно просто завести пошту в даному сервісі.

яндекс заправки Лукойл

Далі приймаємо угоду про використання додатка «Яндекс Заправки» - для цього потрібно підтвердити свою згоду введенням коду з смс, яка прийде на номер, прив'язаний до аккаунту Yandex.

Яндекс заправки карта

Далі відкриється карта з доступними для роботи через додаток заправками Лукойл, але до них ми ще не дійшли - спочатку потрібно прив'язати банківську карту для оплати. Тиснемо на текст внизу екрана

карта заправок Лукойл для яндекс

Тут можна прив'язати як реальну пластикову карту, так і віртуальну. Вводимо номер, дату і тризначний код. І натискаємо «Зберегти»

додати карту яндекс заправки

Далі таким же чином прив'язуємо клубну карту Лукойл для отримання Кешбек при оплаті, якщо вона у вас є.

прив'язка карти ЛУКОЙЛ

Необхідно вказати бракуючі цифри на карті - частина з них вже буде відображена на екрані.

карта ЛУКОЙЛ

Відповідно, код підтвердження прив'язки карти Лукойл прийде на той номер, який вказували при її отриманні.

підтвердження карти ЛУКОЙЛ

Після прив'язки на екрані відобразяться бали, які ви вже встигли на ній накопичити

бали на карті ЛУКОЙЛ

Як використовувати додаток Яндекс Заправки з картою Лукойл?

Тепер можна відкрити карту заправок Лукойл і їхати на найближчу зі своїм смартфоном. Коли прибудете на місце, натискаємо по значку обраної заправки і тиснемо на «Заправитися тут»

заправка на кілочок ЛУКОЙЛ

На наступному кроці відобразяться номера всіх наявних колонок. Ті, які зайняті, позначені значком з блоком навколо нього жовтим кружечком. Ми ж натискаємо на свій номер.

вибір колонки ЛУКОЙЛ

Після чого потрібно зняти пістолет, вставити його і натиснути на курок для затоки необхідної кількості палива.

заправка Лукойл через яндекс

Після того, як заправилися, вішаємо пістолет на місце, перевіряємо і підтверджуємо в додатку кількість палива і суму, яку потрібно сплатити.

перевірка даних по заправці

І далі дозволяємо нарахування бонусних балів на карту Лукойл.

бонусні бали ЛУКОЙЛ

Далі тиснемо «Заплатити»

оплата заправки Лукойл

і вибираємо спосіб - прив'язану карту або безпосередньо з Яндекс Гаманця.

спосіб оплати яндекс заправки

І наостанок - завершальне повідомлення з деталями платежу.

деталі платежу по карті ЛУКОЙЛ

Які можна зробити висновки? Оплачувати бензин на колонці Лукойл через додаток Яндекс Заправки дійсно зручно і швидко. Для цього реально не потрібно виходити з машини - просто назвати робочому на колонці кількість необхідного палива, після чого здійснити оплату зі свого телефону. З мінусів для себе поки зазначив лише те, що по-перше, поки що працює з додатком тільки LukOil, і при цьому не всі станції підтримують дане нововведення.

Думаю, що з розвитком ідеї і включенням в якості партнерів нових мереж, цим способом будуть користуватися просунуті користувачі, які не можуть розлучитися зі своїми смартфонами і навіть заправлятися за краще через інтернет.