Мобільний Квиток - Карта ТРІЙКА У Телефоні

У цьому огляді я хочу розповісти про «Мобільний квиток», так як багато хто питає, що це, навіщо і як його підключити. Що таке Мобільний квиток? Це, якщо грубо кажучи, карта Трійка, яка записана безпосередньо в сімку телефону. Для того, щоб сісти на громадський транспорт, досить прикласти телефон до турнікета - і вуаля, прохід вільний.

Але є кілька умов, а саме:

  • Сімка з підтримкою технології NFC
  • Телефон з підтримкою NFC

Для того, щоб користуватися мобільним квитком, по-перше, вам потрібна SIM-карта з NFC. Вам потрібно прийти в офіс свого оператора, причому не в кожному офісі вона є, або замовити через їх офіційний сайт.

У мене МегаФоновскій сімка, і на прикладі Мегафона я розповім вам про мобільний квиток. Все буде аналогічно і для іншого оператора. Тут у нас зазначено NFC, відповідно, змінюють вам сімку на нову безкоштовно, номер залишається, все послуги залишаються.

Після того як ви отримали сімку, вставляємо її в телефон. У телефоні теж обов'язково повинен бути NFC, причому, не кожен телефон підтримує Мобільний квиток - список підтримуваних можна побачити на офіційному сайті карти Трійка.

Отже, ми вставили сімку і насамперед заходимо в додатки, вибираємо Мегафон. Тут ми бачимо пункт «Мобільний квиток».

Натискаємо, дивимося баланс - 54 одиниці, стан: включений, автопополненія вимкнено. Чи можемо звідси його вимкнути, можемо подивитися інформацію про сервіс.

За замовчуванням, якщо ми говоримо про Мегафон, баланс повинен бути 150 рублів. Якщо він знижується нижче 90 рублів, то автоматично поповнюється з рахунку мобільного телефону до 150 рублів. Особисто я відключив автопополненія, ви це так само можете зробити, але, зручніше його залишити, щоб воно було постійно включено.

Для того, щоб поповнити мобільний квиток вручну, потрібно відправити SMS на номер 3210 зі словом «Оплата» і вказати суму в рублях, або написати «Трійка» і суму в рублях. Гроші знімуться безпосередньо з балансу вашого телефону.

Далі ми включаємо NFC і просто прикладаємо телефон до звичайнісінького турнікету в метро, ​​і як зазвичай в Трійці, у нас показується сума, яка списалася, скільки залишилося, і ми проходимо.

За ціною - абсолютно так само, як і на Трійці, тобто відмінностей ніяких немає, поповнення балансу без всяких відсотків, дуже зручна річ.

Що стосується випадків, якщо у вас телефон сіл. На деяких телефонах протягом близько години після того як він розрядиться, зберігається, як написано, залишкова напруга на антені NFC, тобто Мобільний квиток буде працювати ще протягом деякого часу. Але це, напевно, єдиний нюанс - якщо телефон сіл і довго у вас не працював, то пройти через Мобільний квиток у вас не вийде.

В іншому це вкрай зручно, і не тільки в метро, ​​але і при оплаті за проїзд у автобусах - просто прикладаємо свій телефон до турнікета.

Щодо перевірених мною девайсів, в разі Samsung перевірити баланс можна, доклавши телефон до зчитувача, а ось пройти в метро не вийде. Турнікет починає пищати, дзвеніти. У разі HTC-10, я перевіряв, - все працює.

Ось така штука, реально дуже зручна, я користуюся. Так що, якщо ви про це раптом не знали, хоча воно вже існує досить давно, то оформляйте. У будь-якому випадку, після зміни сімки ви нічого не втратите, так як номер збережеться, підключені послуги також збережуться, просто додасться додатковий пункт «Мобільний квиток».