Как Следить За Человеком Через Телефон Мужа или Жены?

Приветствую!

Удивительно, но я вижу, что неподдельный интерес вызывает вопрос, как следить за телефоном мужа или жены — видимо, тема измен в наши дни как никогда актуальна, и для ее раскрытия мы продолжим искать различные возможности следить за человеком через телефон — например, ребенком — или за своей квартирой — сегодня будет небольшое развитие темы сервиса шпиона от Google. У нас «в гостях» специальная программа шпион для телефона, связанная с использованием существующего аккаунта от Гугл, который имеют все пользователи смартфонов на базе Android.

У цій статті мова піде саме про відеоспостереження. Якщо ж ви хочете дізнатися, як визначити місце розташування людини через телефон, то рекомендую прочитати ось цю публікацію для власників iPhone і ось тут про Android.

Взагалі я знайшов дві таких програми - WardenCam і TrackView. Перевага першої в тому, що до неї можна також підключити ваш обліковий запис в сервісі Dropbox і зберігати відеозаписи з телефону на нього. Але з досвіду, вона підтримується не всіма гаджетами, зокрема, мій Nexus 7 з нею працювати не захотів. Тому детально я покажу тільки другу - TrackView.

як можна спостерігати за телефоном

Це не просто програма для організації відеоспостереження через мобільний телефон - з її допомогою можна створити повноцінний телефон шпигун, за допомогою якого можна відстежувати його місце розташування, дивитися картинку з камери, слухати звук і навіть давати команди в мікрофон девайса.

Багато хто може сказати, що стежити за людиною через телефон - це не етично. Згоден! Але її можна використовувати і в благих цілях - наприклад, покласти в автомобіль, поки ви пішли за хлібом і в разі викрадення швидко відстежити по GPS його місцезнаходження. Або включити на телефоні дитини і бути в курсі, в якому місці він в даний час знаходиться, або знову ж таки, залишити в своїй квартирі і використовувати в якості камери спостереження. Більш того, можна даної прогой користуватися в якості безкоштовної рації - перемовлятися через мікрофон з іншими підключеними до аккаунту телефонами.

Як стежити за телефоном через програму-шпигун?

qr trackviewОтже, перш за все потрібно завантажити з Play Market безкоштовну програму-шпигун TrackView і встановити на всі Android-пристрої, за якими ми будемо спостерігати - це може бути смартфон, планшет або навіть ТВ приставка - тоді можна стежити за квартирою навіть за допомогою неї, якщо до неї, звичайно, приєднана веб-камера. Також є версія для установки на продукцію Apple або на комп'ютер під керування Windows. Їх можна завантажити з офіційного сайту програми.

Друга умова - на всіх пристроях повинен бути доступний один і той же обліковий запис Google, який ви реєстрували для того, щоб користуватися сервісами даної корпорації - Play Market, Youtube, пошта Gmail і т.д. - підійде будь-хто.

І нарешті, третє - для роботи на всіх гаджетах повинен працювати інтернет - WiFi або мобільний не має значення, головне, щоб він постійно був включений.

Запускаємо програму і входимо в свій аккаунт на всіх пристроях.

програма для стеження за людиною

Після додавання кожного телефону або комп'ютера він почне відображатися в загальному списку. Я встановив у системі свій телефон Samsung і планшет Nexus.

список пристроїв

Навпроти кожного з них панель управління з трьома функціями - перегляд картинки з камери, перегляд даних про геолокації і управління мікрофоном.

Шпигун для мобільних телефонів

1. Камера

Тут потрапляємо у вікно перегляду картинки, яку передає вбудована камера відповідного пристрою. Тут же є можливість викликати ще одну панель управління - для зміни камери, записи відео або активації на пристрої мікрофона для передачі на нього голосових повідомлень.

trackview відеокамера

безкоштовна програма

2. Геолокація

Повертаємося назад і кликнемо по іконці покажчика - відкриється сторінка з картами Google, на якій відобразиться поточне розташування даного об'єкта, яке визначається або по інтернету, або по GPS модулю, в залежності від того, що активовано на тому телефоні.

геолокація

3. Звуковий сигнал

Натиснувши цю кнопку ми створимо на іншому гаджеті звуковий сигнал виклику.

Тепер пройдемося по меню у верхній панелі програми. У другій вкладці із позначкою «Play» можна подивитися і відтворити записані в пам'ять файли.

Під таким значком - знаком оклику - криється настройка фільтра повідомлень, де налаштовується можливість отримання сповіщень з того чи іншого пристрою.

фільтр повідомлень

У четвертому пункті можна включити детектори руху - якщо ця функція активована, то при будь-якому зафіксованому русі в поле зору камери на інші пристрої відправлятиметься сповіщальний сигнал. Тут же можна налаштувати, щоб цей сигнал ні звуковим.

детектори тривоги

Стеження за телефоном по SMS

Є й інші цікаві і більш універсальні програмні рішення для організації прихованої стеження за телефоном дитини, наприклад через програму NeoSpy, про яку у нас є окрема інструкція. А зараз хотілося б дати ще кілька програм, які вміють давати доступ до смартфону через CMC.

Одна з них - SMS Mobile Spy. За допомогою цього мобільного шпигун побудований виключно для батьківських потреб управління. Для установки на Android його потрібно завантажити з Play Маркета. При першому вході з Вас зажадають ввести Email і пароль.

sms spy

Далі налаштовуємо доступ для СМС і модуля GPS навігації для відправки повідомлень на поштову скриньку.

sms шпигун

Після цього у вас буде доступ не тільки до карти пересувань власника телефону, але і зможете прочитати надіслані з нього повідомлення.

qr spy to mobileЩе одна аналогічна програма для телефону - Spy To Mobile. Її робота полягає в перехопленні вхідних і вихідних SMS, контактів та історії дзвінків, які вона відправляє Ваш Особистий Кабінет на сервері SpyToMobile.com. Для вивантаження перехоплених даних мобільний телефон також має бути підключений до інету через GPRS або Wi-Fi. Однак плюс в тому, що доступ в інтернет може бути не постійним, а дані будуть передаватися в міру виходу смартфона в мережу. Наводжу демо-ролики, в якому показано процес установки і аккаунт користувача на їхньому сайті.

Ось такі цікаві програми, за допомогою яких всі комп'ютери, ноутбуки і телефони можна об'єднати через інтернет в одну систему стеження - користуйтеся!

20 529 897 Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: Статті по темі стежити за телефоном android0 285 Як Встановити і Відключити Віддалений Батьківський Контроль На Телефоні Android або iPhone для Дитину - Додаток Family Link Тема віддаленого батьківського контролю за дітьми за допомогою тих чи інших способів уже неодноразово ТЕЛЕФОН СИГНАЛИЗАЦИЯ0 263 керування сигналізацією з автозапуску з Телефону - як Підключити і Налаштувати Sher-Khan на Машині з Смартфона? Років 10 тому про управління сигналізацією автомобіля зі смартфона неможливо було навіть подумати. Сьогодні стежити за телефоном android0 2 345 Приховане Спостереження За Телефоном Дитину - Безкоштовне Додаток Шпигун для Android У наш час, наповнений цифровими технологіями, стежити за тим, що у вільний час робитьЯНДЕКС месенджер2 1 462 Як Встановити Додаток Яндекс Мессенджер і Користуватися на Телефоні Android і iOS або Комп'ютері Windows? Несподівано Yandex раптом узяв і викотив черговий плід своєї творчості - Яндекс Мессенджер. Уже ВайФайка.РУКоментарі: 20
 1. amia 23.05.2014 в 00:46

  A eta programma podhodit dlja windows 8 samsung ativ se telefona?

 2. Олександр (автор) 23.05.2014 о 16:08

  Чи не перевіряв, підіть її в wp apps, може є версія для wp

 3. ipnet 24.07.2014 о 14:16

  Дякую за статтю! Дуже цікавий матеріал!

 4. Діна 03.01.2015 о 22:05

  Як встановити і користуватися нею на комп'ютері?

 5. Andrey 04.03.2015 о 15:01

  найпростіший спосіб стеження за телефоном: //devmon.net/

 6. Анюта 09.11.2015 о 19:48

  а для ноутбука є якась проста програма або розширення гугл хром, щоб стежити що роблять на ноутбуці?

 7. Денис 13.01.2016 о 09:40

  Обов'язково відкривати на іншому телефоні це додаток, щоб визначати його місцезнаходження і бачити?

 8. алеекс 31.01.2016 о 15:58

  Я щось не зрозумів? Вписуєш назву телефону і що? Який сотик, все які є з цією назвою буде видно? Або як? Тут якась непонятка.

 9. Хосе 19.04.2016 о 18:56

  На 2-й хв. Ви переходите до телефону - це треба робити в самому тел. апараті або також перебуваючи в Інтернеті на комп'ютері? Для яких операцій потрібен буде сам апарат, припустимо якщо він не мій, а моєї дитини-підлітка? Вибачте ПЖТ Олександр за банальні можливо питання.

 10. Олексій 05.09.2016 о 12:25

  а можна щоб на іншому пристрої невключается значок доступ до місця розташування а то пропадає вся секретність

 11. шуак 09.10.2016 о 19:49

  як додати другий пристрій

 12. Вікторія 02.12.2016 о 21:06

  У мене андроїд, у чоловіка звичайний простий телефон, що потрібно зробити? Підкажіть будь ласка, на його простенькому телефоні неможливо буде? Тобто через свій андроїд я не зможу простежити за ним?

 13. Сергій 09.12.2016 о 20:44

  Я встановив у себе цей додаток !!! що робити далі!!! що потрібно робити у неї на телефоні ???, І якщо вона долеко !!! що тоді робити??!!

 14. Айнука 28.02.2017 о 20:29

  Як визначити не влаштований чи який-небудь прихований шпигун на телефоні?

 15. MuratBay 24.04.2017 о 18:53

  RMS

 16. Ната 20.02.2020 о 14:00

  У мене до телефону Підключення ета програма Track View. Як я можу її відключити, що б мене не перевіряли?: x

 17. Олександр (автор) 22.02.2020 в 14:43

  Видалити, якщо є повний доступ до смартфону

 18. Іван 14.03.2020 о 20:27

  Прівет.Остается чи якась інформація про власника наприклад над історією пошук, відео, або Інстаграм; І чи може зломщик зробити скріншоти?

 19. Зак 18.05.2020 в 00:33

  Як то не зрозуміло. Як мені підключити другий телефон. Теж завантажити це програму потім свій аккаунт вести а потім з мого апарату що і як зробити що б стежити за іншого апарату. Не понял як все це підключити

 20. Надя 04.08.2020 о 16:53

  Цікаво, звичайно, не знала про таке. В такий час живемо неспокійний, що пересування дитини відстежувати, припустимо, дуже корисно. Я додатком для визначення геолокації свою дитину користуюся, правда йому не кажу)) А то почнеться істерика. І періодично переглядаю, що він в інтаграме робить, через Зенграм Інсташпіон. Дивлюся, кого лайкать, що пише в коментарях. Теж корисно. Допомагає зрозуміти, що цікаво дитині. Ну а якщо нісенітницю якусь почне творити, це відразу видно буде. Можна буде якось на це вплинути.

Додати коментар Скасувати відповідь