Завантажити відеореєстратор для телефону Android

Мобільний телефон - то пристрій, який сьогодні майже завжди знаходиться разом з нами. А сучасні смартфони можуть майже повністю замінити собою комп'ютер, електронну книгу і купу інших пристроїв. Не дивно, що з'явилися додатки, які можна завантажити з інтернету, і використовувати в якості автомобільного відео реєстратора для телефону. У цій статті я розповім про один з них

Як завантажити реєстратор на телефон?

qr dailyroads voyagerОтже, щоб записувати картинку з лобового скла авто, потрібно завантажити додаток-реєстратор з Play Market - програм багато, я перевірив одну з них, яка називається DailyRoads Voyager. Вона має також хороші відгуки серед інших користувачів Android і має досить широкий функціонал, наприклад, робити під час зйомки відео фото кадри при натисканні на відповідну кнопку, або автоматично через заданий проміжок часу. На екрані також відображається поточна швидкість авто, зроблена на основі даних з GPS супутників.

Зрозуміло, щоб найбільш раціонально використовувати внутрішній дисковий простір телефону, краще придбати SD картку великого обсягу і налаштувати програму-відеореєстратор таким чином, щоб вона зберігала відео саме на неї, щоб не засмічувати вбудовану флеш-пам'ять телефону.

При необхідності, в програмі можна налаштувати довжину записуваних роликів, ступінь стиснення відео і керувати звуком. Також DailyRoads Voyager має вбудовану функцію автозбереження записаних фрагментів на випадок аварійного відключення телефону, наприклад, через розряду батареї.

До речі, щодо зарядки - рекомендую придбати не просто утримувач на скло, а фірмовий гаджет для вашого телефону з вбудованим акумулятором і шнуром для підзарядки від прикурювача. Таким чином ваш скачаний відеореєстратор завжди буде захищати ваші інтереси на дорозі.

Також в завантаженої програмі, як в будь-якому відеореєстраторові, налаштовується циклічність запису роликів - старі відео будуть автоматично стиратися, а замість них записуватися нові.

відеорекордер для android

Для зручності управління в нічний час можна також відрегулювати яскравість підсвічування екрану. Для прикладу наводжу відео, відзняте з використанням даної проги.