Як Потай Стежити За Телефоном Дитину на Андроїд Без Згоди - Безкоштовне Додаток Шпигун

У наш час, наповнений цифровими технологіями, стежити за тим, що у вільний час робить дитина в своєму телефоні, досить проблематично. Однак для його безпеки дружині або чоловікові часто вкрай важливо без його відома перевірити, де він знаходиться, чим займається без їх відома, які сайти відвідує, з яким іншим людиною спілкується і т.д., щоб захистити від потенційних загроз і шахраїв в інтернеті, які сьогодні підстерігають буквально на кожному кроці. Сьогодні я покажу одне цікаве безкоштовний додаток, що стежить за смартфоном на Android через камеру і мікрофон, за допомогою якого можна приховано спостерігати за своєю дитиною через телефон без його згоди. Цікаво? Тоді поїхали!

NeoSpy - безкоштовний додаток для прихованого спостереження за телефоном Android

Перед тим, як почати, хотів би відразу зробити одне застереження. Описаний в даній статті спосіб стежити за людиною через телефон підходить для прихованого спостереження за будь-яким смартфоном на Андроїд. Однак законом заборонено стежити за дружиною, чоловіком або кимось би там не було без його згоди. Тому рекомендую використовувати його тільки для спостереження за неповнолітніми дітьми, які перебувають під вашою опікою, а значить ви несете за них всю відповідальність і маєте повне право знати, де знаходиться дитина і чим він займається без відома.

А у вас було коли-небудь бажання простежити за своєю дитиною? Так, постійно 50% Іноді буває 35% Ні, я довіряю своїй дитині 15% Показати результати Проголосувало: 20

Отже, додаток називається NeoSpy і воно абсолютно безкоштовно для використання протягом тижня. Якщо сподобається - можна придбати платну ліцензію. Завантажити його можна з сайту розробника.

Як я вже говорив вище, програма підходить для будь-якого смартфона під управлінням операційної системи Android (а також комп'ютерів або ноутбуків Windows). Однак для кожного бренду передбачена своя версія додатка. Тому необхідно на тому пристрої, за яким ви хочете вести приховане спостереження, перейти на офіційну сторінку розробника програми та вибрати конкретного виробника мобільного телефону.

вибір фірми neospy

Я буду встановлювати додаток шпигун на Xiaomi, тому вибираю його і тисну на кнопку «Завантажити».

скачати програму шпигун

Файл програми з розширенням «APK» скочується в папку завантажень Андроїд.

скачування програми шпигунадодаток шпигун android

Однак перед його запуском необхідно в настройках безпеки системи дозволити встановлення додатків з невідомих джерел. Інакше інсталювати його не вийде, так як спрацює вбудований захист, що дозволяє працювати тільки з офіційним магазином Google Play Store.

дозволити невідомі джерела

Після цього можна запускати установку. Додаток, до речі, для більшої скритності відображається в телефоні під ім'ям «Хмарне резервне копіювання». Складно в такій назві запідозрити, що за цим андроїдом ведеться приховане спостереження.

установка додатки neospy

Після завершення процесу запускаємо програму NeoSpy

стежить за телефоном

І даємо їй всі дозволи на управління телефоном - запис дзвінків, доступ до мікрофона, камери, екрану, контактам і так далі.

дозвіл додатки шпигуна

Установка програми шпигуна для прихованого спостереження за смартфоном Android

Але перед тим, як почати таємно стежити за телефоном дитини, необхідно зареєструватися в сервісі NeoSpy, щоб повідомлення про його активності приходили на вашу сторінку і по електронній пошті.

У першому вітальному вікні програми нас просять вибрати мову і підтвердити, що ми збираємося стежити саме за своїм телефоном або смартфоном дитини, а не дружини, чоловіка або іншого стороннього людини.

створити акаунт neospy

Далі потрібно увійти в існуючий акаунт або завести новий обліковий запис. Зареєструватися не складає ніяких труднощів - для цього достатньо вказати адресу email і придумати пароль

реєстрація користувача neospy

Після чого буде видана посилання для входу в новий обліковий запис і можна буде додати новий пристрій для спостереження через додаток шпигун

обліковий запис neospy

Налаштування прихованої стеження за телефоном дитини через Андроїд

Для настройки прихованого спостереження за телефоном, необхідно спочатку відключити повідомлення для програми NeoSpy. Інакше навіть дитина зможе зрозуміти, що за ним ведеться приховане стеження.

приховане спостереження за телефоном

Після цього заходимо в налаштування шпигуна і встановлюємо прапорці на тих діях, які ми хочемо відстежувати на телефоні. А також способи інформування вас про них. Доступні наступні параметри:

 • Відправлення повідомлень про SMS
 • Інформація про вхідні та вихідні дзвінки з телефону
 • Запис аудіо розмов
 • Стеження за часом роботи в додатках
 • Стеження за набором тексту на клавіатурі
 • Автоматична відправка скріншотів екрану Андроїд
 • Відправка даних про місцезнаходження через GPS
 • Частота відправки знімків і геолокації
управління настройками стеженнянастройка прихованої стеження android

Якщо включити повний контроль, то вся інформація буде періодично відправлятися в ваш особистий кабінет. Такий режим роботи програми шпигуна не вимагає вашого особистого втручання, проте сильно буде позначатися на часі розрядки акумулятора смартфона. Щоб цього уникнути, рекомендується активувати тільки найважливіші функції для спостереження в режимі реального часу. А решта можна при необхідності запросити в особистому кабінеті NeoSpy по посиланню, яка відображалася на екрані після установки програми.

секретний номер neospy

Після вибору параметрів для стеження додаток попросить задати секретний номер, набравши який можна буде потрапити в її налаштування з телефону. Його потрібно буде запам'ятати, так як крім набору цього номера з вбудованою звонилки, ніяких інших способів управляти параметрами спостереження за дитиною не буде. Програма буде повністю прихована з системи Android, щоб її неможливо було виявити.

прихований виклик Android

Приховане онлайн спостереження за смартфоном дитини на Андроїд

Надалі приховане спостереження за телефоном дитини можна вести з особистого кабінету користувача NeoSpy. Для того, щоб в нього увійти, потрібно з комп'ютера ввести з браузері адресу //neospy.net/account/. Відкриється сторінка, де треба ввести зазначені при реєстрації email і пароль.

авторизація neospy

Потрапляємо в панель управління. В меню «Мої пристрої» відображається вся інформація про доданих для спостереження телефонах. Тут відображається прив'язаний до Android адреса електронної пошти, MAC і IP адреси, час його останньої активності в мережі.

мої пристрої neospy

Також в ручному режимі можна попросити:

 1. Записати кілька хвилин аудіо з мікрофона, щоб підслухати розмову дитини з іншою людиною або почути без його відома, що відбувається навколо
 2. Зробити знімки з основної або фронтальної камери телефону
 3. Скріншот екрану Андроїд
 4. Визначити місце свого дитини

Запитані дані відправляються в розділ «Онлайн звіт»

онлайн звіт neospy

Тут відображається календар подій, зручно згрупованих по датах. Якщо зайти в потрібне число, то можна буде побачити всі запитані дані.

календар подій neospy

Нарешті, в розділі меню «Профіль» є можливість змінити пароль від свого аккаунта і придбати ліцензію.

профіль neospy

Для повного стирання шпигунської програми з телефону досить зайти у відповідний розділ додатків і видалити додаток «Хмарне резервне копіювання».