Відстеження посилок з Китаю - як перевірити трек номер?

Відстеження посилок з Китаю - головний біль будь-якого, хто замовляє будь-які товари з інтернет-магазинів, наприклад, того ж АліЕкспресс. І в даному випадку не так важливо, чи йде посилка в Білорусь, Росію, Україну або Казахстан - існують універсальні сервіси, які допоможуть відстежити трек посилки з Китаю по її індивідуальному номеру, присвоєного на пошті відправника.

За родом своєї діяльності в якості обзорщіка електроніки, мені часто доводиться відвідувати усіма нами «гаряче улюблене» заклад - Пошту. Найчастіше це посилки з АліЕкспресс. І сьогодні ми з вами поговоримо про те, яким чином можна відстежити посилки з Алі або будь-якого іншого інтернет-магазину, які йдуть до вас поштою, наприклад, якщо ви замовили товар з Китаю.

Трек номер посилки

Перш за все давайте визначимося, що таке «номер треку посилки». Це індивідуальний ідентифікатор, за яким ваш товар можна буде відстежити на всьому протязі його шляху з Китаю до вашого поштового відділення. Якщо ви замовили якусь річ з Аліекспресс, то трек номер буде вам виданий після відправки продавцем вашого товару, тобто коли посилка буде в статусі «В черзі», і буде відображатися на сторінці опису даного конкретного замовлення.

У списку замовлення натискаємо на посилання, яка знаходиться під його номером

відстеження посилок з Китаю

І далі на сторінці замовлення знаходимо його трек номер. Тут же буде вказано посилання на сайт поштового сервісу, яким був висланий куплений товар і на якому можна офіційно відстежити трек посилки.

посилка з Китаю в беларусь

У моєму випадку він був відправлений поштою Сінгапуру, відповідно на їхньому сайті, а також на сайті пошти одержувача, тобто російської, мив можемо ввести даний трек номер і перевірити посилку з Китаю.

Як відстежити кілька посилок з Китаю

Однак в тому випадку, якщо ви замовляєте часто і в шляху знаходяться відразу кілька речей одночасно, користуватися цим способом для відстеження посилок з Китаю не зручно - кожен раз вручну вбивати трек номера і при цьому ще весь час вводити капчу.

Тому я пропоную користуватися одним з наступних сервісів, які дозволяють одночасно відстежувати відразу кілька треків.

AliTrack.Ru - класний сервіс, яким постійно користуюся я сам і який підійде тим, хто працює за комп'ютером. Назва сайту характерно і натякає на те, що ми замовляємо з Аліекспресс, проте він підійде для перевірки треків будь-яких посилок і не обов'язково з Китаю. Тут можна як ввести в форму пошуку одиничний трек номер, так і зареєструватися, щоб завести особистий кабінет і в ньому вже вести повний облік своїх замовлень.

як відстежити посилку

В особистому кабінеті перед нами постає список вже доданих сюди замовлень, номера яких в залежності від термінів відображаються на тлі різного кольору. Але нам для початку потрібно додати свій трек номер. Для цього тиснемо на «Додати номер відправлення»

список посилок з aliexpress

Відкриється форма для додавання товару до списку відстеження. Тут потрібно обов'язково ввести сам трек номер і службу доставки. Останній варіант можна конфігурувати автоматично - скрипт по треку сам визначить, яким сервісом була відправлена ​​посилка.

Також для вашої зручності можна заповнити поля

  1. Опис - для того, щоб розуміти, який це товар
  2. Зворотний відлік часу - для відображення терміну гарантії продавця на доставку товару
  3. Посилання на товар - тут можна дати посилання на сторінку замовлення, щоб швидко перейти на сайт магазину і перевірити статус замовлення.

Також можна задати для свого треку іншу іконку, щоб відрізняти його у списку.

додавання треку посилки

Після цього дане замовлення відобразиться в списку. Але для того, щоб у нас була реальна інформація, натиснемо на значок «стрілки», щоб її відновити. Також можна оновити статус відразу всіх посилок, натиснувши на відповідну кнопку.

оновити статус відправлення

Після закінчення декількох секунд статус оновиться і ми побачимо повний трек посилки з Китаю. Моя вже була отримана.

де посилка з Китаю аліекспресс

Для зручності, можна вказати термін захисту посилки, що важливо, якщо ви стежите за посилками з AliExpress, на якому є термін захисту покупця для повернення грошових коштів. Плюс є можливість прописати посилання на товар, щоб швидко згадати, що саме замовляли. Ось такий зручний сервіс, причому безкоштовний. Також на сайті можете подивитися невеликі огляди і розпакування посилок, які отримували користувачі даного сайту.

Відстеження посилок з Китаю за допомогою телефону

Описаний вище спосіб відстежити посилку з Китаю підходить в тому випадку, якщо у вас під рукою комп'ютер або ноутбук. До речі, у сервісу AliTrack є також безкоштовне розширення для браузера, встановивши яке можна постійно бути в курсі стану своїх треків без відвідування їх сайту.

Але що робити, якщо ви не за комп'ютером, а потрібно терміново перевірити, де посилка з Китаю? Для цього можна встановити одне зі спеціальних додатків на свій телефон або планшет і додавати свої замовлення в нього.

track checker

Подібні програми є як для Android, так і для Apple девайсів.

TrackChecker - для Android і Windows

TrackChecker - для iOS

Яким чином можна додати новий трек? Натискаємо на «+» і вводимо новий трек. Даємо йому заголовок, вводимо номер трек-коду, або клікнувши на посилання, ми можемо просканувати поштовий штрих-код, щоб трек номер прописався автоматично.

Також ми можемо вибрати поштові сервіси, які будуть відслідковувати наші посилки з аліекспресс. Я рекомендую залишити значення за замовчуванням. Якщо ви живете в Росії, вибирайте пошту Росії або ту поштову службу, за допомогою якої вам відсилається посилка. Якщо замовляєте з Китаю, то плюс пошту Китаю. Також я рекомендую вибирати сервіс 17track - це універсальний сервіс з відстеження посилок.

Для того, щоб за замовчуванням вибрати, які сервіси ви будете використовувати з кожної посилкою, ми вибираємо в настройках «Сервіси за замовчуванням» і вибираємо необхідного оператора.

При запуску програми додані в неї треки відразу оновлюються, якщо ви підключені до інтернету. Для того, щоб вручну оновити треки, досить потягнути пальцем вниз. Також навпроти доданих треків ви побачите номери на кольоровому тлі. Зелений фон означає, що критичний час ще не пройшло. Червоні - вже посилка йде довго і необхідно турбуватися про те, куди вона пропала. Також тут викликається меню, тут ми можемо прочитати все позначення. Зелений - 0-25 днів. Жовтий - 26-40. Червоний - 41-45. Сірий - більше 46 днів.

У платній версії крім простого відстеження посилок з Китаю можна ще відключити рекламу, синхронізувати через хмару і якісь додаткові настройки отримати.

Вдалих замовлень!