Де можна Паркуватися або Завершувати Оренду на Каршерінге в Москві

Сьогодні поговоримо на тему парковки на каршерінге. Де дозволено безкоштовно залишати машину і завершувати оренду, а де цього робити не можна, інакше отримаєте штраф? Правила ці працюють не тільки в Москві? але і будь-якому іншому місті. Про все докладно ...

Парковка на каршерінге

Отже, перш за все потрібно відзначити, що компаній, що надають послуги каршерінга, дуже багато. У кожної з них свої правила, і що найголовніше, різні дозволені зони використання автомобілів. Так, наприклад, на BelkaCar можна їздити в межах Московської області. У Яндекс Драйв ж карта покриття набагато більше і захоплює деякі райони сусідніх регіонів.

Парковка - це коли ви ставите свій автомобіль на громадському дозволеному місці для зупинки або стоянки автомобіля в межах дозволеної зони використання конкретного каршерінга.

Не знаю точно, як в інших містах, але в Москві, Пітері і Сочі, де орендував машину я, на каршерінге можна безкоштовно паркуватися на платних вуличних місцях. Можна також за гроші припаркувати авто на будь-якому критому паркінгу, в торговому центрі, стоянці, що охороняється і так далі - скрізь, де дозволено зупинятися всім іншим учасникам дорожнього руху. При цьому машина буде залишатися за вами в режимі очікування, і з рахунку будуть списуватися гроші.

парковка

Але потрібно враховувати, що безкоштовна парковка передбачена в основному лише на відкритому вуличному просторі - не за шлагбаумом чи критому паркінгу в ТЦ, в якому стягуються гроші за стоянку.

Увага! При порушенні правил парковки ви не тільки заплатите офіційний високий штраф за евакуацію, але також отримаєте покарання від каршерінга. Плюс весь час перебування на штрафмайданчику передбачені ви будете платити за автомобіль за своїм тарифом - весь цей час він буде значитися за вами.

завершення оренди

А ось завершити оренду, тобто зняти з себе цю каршерінговую машину і перестати платити за неї гроші, можна тільки всередині спеціальної зони або окремих визначених для цього місцях. Тобто зона парковки і завершення оренди можуть зовсім не збігатися. Наприклад, припаркувати машину ви можете в будь-якому критому паркінгу (платно) або навіть на своїй дачній ділянці. Головне не виїжджати за межі карти покриття каршерінга. Завершити ж оренду можна тільки на відкритій громадської парковці відповідно до ПДР всередині дозволеної цим каршерінгом зони. Зазвичай вона набагато менша, ніж загальна карти використання. Більшість компаній дозволяє «здавати» машину в межах МКАД. Деякі найбільші гравці ринку розширили її до найближчих передмість, а також аеропортів. Є й деякі ТЦ з критими паркінгами,де також в спеціально відведеному місці можна завершити оренду.

яндекс драйвbelka mercedesyoudrive промо кодпромокод матрьошка

Завершення оренди в що не була відведена для цього місці неможливо в принципі - додаток не дасть цього зробити.

Які висновки ми повинні їх всього написаного зробити?

  • Паркуватися на каршерінге можна безкоштовно на будь-якому дозволеному для цього місці в межах карти покриття тієї чи іншої компанії.
  • Завершувати оренду дозволяється тільки в конкретній обмеженій зоні або спеціалізованих місцях. Вони вказані на карті в додатку вашого каршерінга.