Як Включити Розширену Страховку КАСКО в Каршерінге BelkaCar з франшизи?

Продовжуємо тему каршерінга Білка - я катаюся на машинах даної компанії вже майже рік і скажу чесно, вона мені якось запала в душу найбільше. Але я планую розширювати свій кругозір і поїздити на авто багатьох інших фірм і потім, зрозуміло, поділитися досвідом з Вами, шановні читачі. Сьогодні ж я покажу, як активувати розширену страховку КАСКО в каршерінге BelkaCar

belka mercedes

Що дає розширене КАСКО в BelkaCar?

Для початку - про переваги, яке дає розширена страховка. Як ви розумієте, абсолютно всі машини в каршерінге застраховані по ОСАГО і КАСКО. А ось ваша відповідальність в разі настання ДТП буде різна. Правила сервісу свідчать:

  • При аварії, що сталася з вашої вини зі збитком до 100 000, ви оплачуєте суму не більше 30 000 рублів
  • Якщо він перевищує 100 000, то відшкодування становить 30 000 + 15% від загальної ціни пошкоджень

Це означає, що стандартна франшиза - 30 тисяч для невеликих аварій, яких в місті більшість. Однак, в BelkaCar є додаткова функція розширеного КАСКО - при її активації франшиза буде всього 15 000 рублів, все, що вище - платите не ви. При цьому надбавка до основного тарифу складе всього 2 рубля для звичайних машин і 4 р. - для Мерседесів. Якщо їсте на коротку дистанцію, то переплата мізерна, а вигода в разі непередбачених обставин - на обличчя.

Увага! КАСКО поширюється тільки в тих випадках, якщо ви НЕ:

  • Покинули місце ДТП
  • Передали управління Білкою другові / тещі / брату
  • Знаходилися за кермом у п'яному вигляді або відмовилися від медичного огляду

До речі, хочу подарувати вам 300 рублів на першу поїздку на Білці - для цього просто введіть мій промо-код ADIV1020, і гроші відразу ж будуть зараховані на ваш рахунок.

Як включити розширену страховку по КАСКО в каршерінге Білка?

Для того, щоб включити цю функцію, заходимо в додаток до розділу «Тарифи» і активуємо перемикач «Розширене КАСКО».

розширене каско в каршерінге білка

Після цього пройде деякий час, поки адміністрація каршерінга схвалить вашу заявку, і якщо раніше ніяких проблем з використанням не виникало, то вашу заявку схвалять.