IP Камера Для Сервісу Онлайн Спостереження ВебГлазок

Вітаю всіх любителів систем відеоспостереження!

Якщо пам'ятаєте, нещодавно я розповідав про сервіс онлайн відео спостереження ВебГлазок - тоді нас зацікавив їх комплект обладнання, який дозволяв вести приховане спостереження за допомогою звичайної веб-камери. Сьогодні у нас є можливість познайомитися ще з одним пристроєм - заточена IP камера для сервісу. Якщо в попередньому випадку для роботи з WebGlazok в комплекті йшов роутер зі спеціальною прошивкою, то тут в програмне забезпечення самої камери вже вбудована підтримка з'єднання з аккаунтом.

Виробника камери мені ідентифікувати мені так і не вдалося, але зроблена вона дуже якісно. Корпус з якогось легкого металевого сплаву. З зображення на коробці зрозуміло, що буває кілька кольорів, але мені дістався білий. За розміром вона не дуже велика і не буде кидатися в очі.

камера вебглазок

У комплекті з камерою йдуть:

 • Адаптер живлення на 12 вольт
 • PoE спліттер-інжектор
 • Мережевий кабель
 • Захист кріплення від вологи

ip камера webglazok

Гарною якістю IP камери WebGlazok є здатність отримувати електроживлення по тому ж мережевому кабелю, що і передавати відео дані - це економить місце для прокладки проводів і збільшуємо відстань від джерела живлення до 30 метрів.

Єдиною умовою для такої роботи є використання восьмижильного кабелю Ethernet з прямим типом обтиску по стандарту 568В.

Також до плюсів запишемо наявність інфрачервоного підсвічування для нічної зйомки і підтримка microSD карти пам'яті для запису безпосередньо на камеру. При цьому слот для установки карти приховано захований в корпусі, так що потенційний зловмисник при поломці камери може навіть не здогадатися, що інформація залишилася всередині.

Кого цікавлять технічні характеристики: камера 2Мп, роздільну здатність 1920 × 1080, кут огляду 70 °, 3.6мм

Підключення IP камери WebGlazok

Підключення камери складається з двох етапів:

 1. збірка комплекту, подача на неї електроживлення і коннект з роутером
 2. і власне авторизація в сервісі ВебГлазок

Якщо підключення відбувається традиційним способом безпосередньо через адаптер харчування, то тут все просто - з корпусу камери виходять два дроти - в той, що має роз'єм RJ-45, вставляємо патчкорд, інший кінець якого фіксуємо в одному з LAN портів маршрутизатора. В іншій - штекер від адаптера, який вставляємо в розетку електричної мережі.

камера webglazok

Але з імовірністю 99% при вуличній установці ви скористаєтеся більш універсальним способом подачі живлення і отримання інформації по єдиному кабелю Ethernet.

 1. Для цього спочатку підключаємо до камери в ті ж роз'єми спліттер

  ip камера вебглазок

 2. До спліттеру - мережевий кабель Ethernet

  ip камера для сервісу вебглазок

 3. Для захисту з'єднання роз'єму спліттера від вологи і пилу поміщаємо його в розподільну коробку розміром 10х10 см, щоб уникнути замикання при попаданні вологи.
 4. З іншого боку цього кабелю чіпляємо інжектор з виходами на розетку для адаптера живлення і ще одного патчкорду
 5. Стикуємося відповідні дроти до інжектору і підключаємо до роутера і електрики

Яким чином встановити мобільний додаток і завести аккаунт WebGlazok я детально показав в минулій статті - якщо ви чуєте про нього вперше, то рекомендую до прочитання.

Зараз же почнемо з того моменту, коли потрібно додати камеру в систему. Для цього в додатку натискаємо на кнопку «Додати камеру»

як додати ip камеру в вебглазок

і вводимо ID номер камери WebGlazok

реєстрація камери в сервісі webglazok

його можна знайти на наклейці, яка є як на коробці, так і корпусі.

вебглазок камера

І в кінці натискаємо на кнопку «Зареєструвати».

Після цього можна відразу перейти до налаштувань.

настройки ip камери вебглазок

Тут задаються необхідні параметри камери і конфігурації зйомки:

 • часовий пояс
 • назва
 • датчик і зони руху
 • інтервал отримання кадрів
 • повідомлення про події та інші.

приклад записи з ip камери

запис вночі з камери webglazok

У головному вікні програми ми побачимо звичні елементи управління - відтворення, створення скріншотів, збереження кадрів і так далі.

основне вікно налаштувань камери

Якість відео не високе (ну а чого ви хочете від 2 мегапікселів), але для виконання своїх функцій по стеженню за приміщенням його досить. Ось приклади вечірньої зйомки з кімнатним освітленням

ip спостереження webglazok в нічний час

і в повній темряві

вид з webglazok вночі

В цілому, нам подобається розвиток даної ідеї, яку запропонували в компанії WebGlazok, коли без додаткових налаштувань шляхом простої реєстрації в інтернеті за індивідуальним номером ми можемо підключати необмежену кількість камер спостереження, керувати ними і дивитися відео онлайн з комп'ютера або смартфона. При цьому вартість сервісу менше 100 рублів на місяць не сильно спустошить гаманець користувача, зате дозволить непогано захистити ваш будинок.

Посилання на камеру на офіційному сайті сервісу.