розділ АРХІВИ: General recommendations

Где Бесплатно Скачать Android Для Телефона?

Уверен, что 99% людей меняют телефон реже, чем выходят новые версии обновления Android. И к моделям, которым уже два-три года производители зачастую уже не выпускают новых прошивок, хотя иметь свеженькую систему хочется всем. Как вы знаете, только что компания Google выпустила новейшую версию ОС Android 5 Lollipop, которая по замыслу разработчиков взяла все самое лучшее, что другие производители в Детальніше »

Віддалений Доступ до Телефону на Android - Як Управляти з Комп'ютера на Windows?

Вітаю всіх читачів!Крадіжки смартфонів в наш час стали звичними. Але більше засмучує не те, що його можуть вкрасти, а то, що в поліції до подібних проблем нікому немає ніякого інтересу. Подібні справи майже не розкриваються, тому найчастіше кримінальну справу навіть не відкривається. Тому доводиться сподіватися тільки на свої сили. СДетальніше »

Як Дізнатися, Прослуховується Лі Мобільний Телефон?

У будь-якої людини є стільниковий телефон. Зараз рідко хто виходить з дому без мобільника. Люди настільки часто використовують телефони, що вже повністю залежні від них. В одній зі статей я вже писав, як можна організувати стеження за телефоном через інтернет. Сьогодні ж мова піде про те, як самим не стати жДетальніше »

Який Планшет Краще Купити - Вибираємо Якісне Недороге Пристрій на Android

Останнім часом планшет став мега-популярним девайсом, який зібрав величезну аудиторію користувачів від малого до великого. Планшетні комп'ютери на Android купують все - ділові люди, студенти, школярі і навіть діти вже від 5-7 років вимагають від батьків того чуда техніки. Відповідаючи на великий попит, на сьогоднішній день ринок переповнений якісними планшетами, пропонуючи споживачеві чудовий асортимент - Huawei, Lenovo, Samsung Galaxy, Asus, Xiaomi. Однак це суттєво ускладнює вибір Детальніше »

SD Карта Пам'яті - Яку Краще Вибрати для Смартфона на Android, відеореєстратор або фотоапарата?

SD карта пам'яті, або по-простому «флешка» - це незамінний носій інформації, який використовується у всіх сучасних пристроях, починаючи від смартфона на Android або фотоапарата і закінчуючи відеореєстратором. Як правильно вибрати клас SD карти пам'яті, на які ще параметри звернути увагу при покупці, Про все це в даній статті ...Чому сьогодні не ставлять SD карти в смартфоДетальніше »

Як Відрізнити Підробку Xiaomi Від Оригіналу?

Китайська підробка Xiaomi - звучить дивно, але якщо подумати, то як тільки до якої-небудь компанії-виробника електронного пристрою для масового використання приходить успіх, його тут же починають копіювати - іноді вдало, іноді не дуже, і це стосується не тільки Apple або Samsung. Саме це ж саме відбувається зі смартфонами Xiaomi, які набули широкого поширення за їх низьку вартість в поєднанні з широкими технічними можливостями і високою якістю виконання. Сьогодні на тому ж Алі або Авито Детальніше »

Як Записати Відео З Екрану Xiaomi З Звуком?

Ще кілька років тому, коли я тільки почав вести цей блог і записувати відео з налаштування обладнання, мені доводилося користуватися різними сторонніми додатками, щоб записати відео з екрану телефону зі звуком. Найчастіше вони були криві, з купою реклами, записати можна було тільки через комп'ютер по WiFi, при цьому зв'язок постійно обривався - коротше кажучи, ворогу не побажаєш такоДетальніше »

Захисне Скло Corning Gorilla Glass і Його Різновиди

Corning Gorilla Glass - напевно ви десь чули цю назву, яке згадувалося при розмові про екранах смартфонів. Хоч стійкість сучасних дисплеїв і зростає з кожним роком, наші пристрої все ще досить сильно уразливі до ударів і подряпин. Пластикові екрани змінилися скляними - тонкими, гладкими, приємними на дотик. Разом з цим переходом перед виробниками техніки встала нова проблема: що робити з міцністю?Детальніше »