Як Дізнатися, Прослуховується Лі Мобільний Телефон?

У будь-якої людини є стільниковий телефон. Зараз рідко хто виходить з дому без мобільника. Люди настільки часто використовують телефони, що вже повністю залежні від них. В одній зі статей я вже писав, як можна організувати стеження за телефоном через інтернет. Сьогодні ж мова піде про те, як самим не стати жертвою шпигунів і дізнатися, прослуховується мобільний телефон чи ні.

Як прослуховуються мобільні телефони?

Насправді доступ з боку до вашого телефону отримати дуже легко. Якщо ви думаєте, що хтось хоче читати ваші повідомлення і слухати, про що ви розмовляєте, то є шанс, що він вже це робить. Причин для прослушки чужих розмов по телефону досить багато. До вашого телефону може бажати отримати доступ ревнивий чоловік, конкурент, цікавий бос, телефонний хуліган або «домушник».

телефон прослуховується

На щастя, є способи, які дозволяють якщо не перешкодити втручанню в ваш особистий простір, то хоча б дати вам вчасно сигнал про нього. Звичайно, стежити за чужим телефоном без відповідного дозволу його власника протизаконно, але все ж таке буває. Зовсім не обов'язково, що стануть прослуховувати саме вас. Але спробувати дізнатися про факт прослушки, особливо, якщо є підозри, слід.

Як дізнатися прослуховується мобільний телефон?

Отже, що ж треба зробити, якщо виникають подібні підозри? В першу чергу, не слід відкривати СМС від незнайомих абонентів і брати трубку, якщо вам телефонують з невідомого номера. На допомогу можете використовувати безкоштовний визначник номера від Яндекса, щоб завжди бути в курсі, хто саме ваш співрозмовник.

Далі необхідно звернути увагу на ваш телефон і його поведінку, а після цього вже думати, вживати заходів чи ні.

Показники прослушки телефону

  1. Гаряча батарея. Батарея телефону - один з перших показників того, що ваш телефон прослуховують. Якщо ви тимчасово не використовуєте телефон, а він теплий або навіть гарячий, це означає, що він ще використовується. Тепло батареї, перш за все, виникає від використання телефону.
  2. Телефон розряджається вкрай швидко. Якщо вам доводиться заряджати свій телефон частіше, ніж ви це робили раніше, то, можливо, вас прослуховують. Прослуховується телефон може виглядати лежачим без діла, але він може записувати розмови в кімнаті весь час. Але зверніть увагу на той факт, наскільки старий у вас телефон. Згодом час заряду батареї скорочується, і це не залежить від факту наявності або відсутності прослушки.
  3. Як вимкнути телефон триває довго. Якщо при виключенні телефону ви спостерігаєте затримку, підсвічування горить довго, а може бути, телефон взагалі не вимикається, то, швидше за все прослушка дійсно є. Хоча, все можна списати на неправильну прошивку, неправильну роботу апарату або віруси.
  4. Дивна активність телефону. Якщо у телефону в режимі очікування раптово загоряється підсвічування, в апараті з'являються якісь невідомі вам програми, телефон мимовільно перезавантажується або вимикається - це явний сигнал, що хтось інший керує вашим пристроєм.
  5. Фоновий шум. При розмові по прослуховувати телефонні часто можна почути перешкоди, схожі на клацання, розряди електрики, відлуння. Звичайно, це може бути всього лише перешкодами на лінії або проблемами з телефоном. Але якщо це повторюється постійно, то вас прослуховують.
  6. Перешкоди. Перешкоди часто виникають при наближенні до чинного телефоном до телевізора або комп'ютера. Але якщо телефон знаходиться в режимі очікування, а перешкоди все одно йдуть, то, можливо, ви не дарма побоювалися прослушки.
  7. Дезінформує шпигуна. За попередньою домовленістю з одним, з яким збираєтеся вести розмову, повідомте під час цієї розмови якусь неправдиву, але «важливу» інформацію про себе. Якщо через якийсь час ви дізнаєтеся, що ця інформація поширилася, значить, її розповіла людина, що прослуховує вас.
  8. Зверніться по допомогу . Якщо у вас є підозра, що вас прослуховують, а також якщо воно підтверджується якимись з наведених вище пунктів - не варто зволікати, зверніться за допомогою в поліцію.

Насправді вкрай малоймовірно, що вас прослуховують. Навіть якщо багато хто з пунктів ви знайшли в своєму телефоні, все їх можна списати на інші причини - неправильна робота апарату, неправильна прошивка, стара батарея, поганий зв'язок, віруси. Але в будь-якому випадку, якщо пунктів співпало занадто багато - можлива і прослушка.

Якщо ви не хочете, щоб ваш телефон прослуховували - тримайте при собі його весь час і поставте на ньому пароль. Якщо апарат тимчасово не потрібен вам - вимкніть його і вийміть з нього батарею.

qr antispam mobileТакож для захисту можна використовувати спеціальні антишпигунські програми, наприклад AntiSpyMobile - професійний сканер шпигунських програм, який виявляє і видаляє шпигунські програми з вашого мобільного телефону. У нього є як урізана безкоштовна, так і платна версії.

Досить непогано контролює всі вихідні і вхідні на телефон запити, однак дуже часто переусердствивает і блокує встановлені антивіруси або інші нешкідливі програми, які намагаються підключитися через інтернет. але, як то кажуть, краще перебдеть, ніж недобдеть.

anti spy mobile

Насправді, практично 100% страхів про прослуховування - звичайна параноя обивателя. Але не забувайте про те, що така можливість є, і ви дійсно можете потрапити в число тих, кого прослуховують.

На цьому поки все - підписуйтесь на оновлення!