Як Відрізнити Підробку Xiaomi Від Оригіналу?

Китайська підробка Xiaomi - звучить дивно, але якщо подумати, то як тільки до якої-небудь компанії-виробника електронного пристрою для масового використання приходить успіх, його тут же починають копіювати - іноді вдало, іноді не дуже, і це стосується не тільки Apple або Samsung. Саме це ж саме відбувається зі смартфонами Xiaomi, які набули широкого поширення за їх низьку вартість в поєднанні з широкими технічними можливостями і високою якістю виконання. Сьогодні на тому ж Алі або Авито можна легко наштовхнутися на неоригінальні пристрою - як флагмани, так і бюджетні моделі. Як же відрізнити підробку Xiaomi від оригіналу? Розбираємося разом.

Як відрізнити підробку Xiaomi через додаток?

Мало хто знає, але для зручності своїх клієнтів компанія Xiaomi випустила спеціальне мобільний додаток Mi Verification для того, щоб відрізнити оригінал від підробки. Його можна або завантажити за посиланням, або відсканувавши QR код нижче.

Для цього:

 • запускаємо вбудовану програму «Сканер», яка за замовчуванням лежить в папці «Інструменти»

 • перемикаємо смартфон в режим QR
 • наводимо камеру на код
 • переходимо по посиланню

Дивно, але коли я перевіряв свій Xiaomi Redmi на оригінальність, при переході по посиланню видало помилку - додаток було не доступно з офіційного сайту. Але це не біда - воно легко шукається за назвою в репозірторіі Play Market

Перевірка на справжність відбувається по його IMEI і серійним номером. Де взяти ці дані? Є два способи:

Original text


 1. З наклейки на коробці - вона присутня на всіх офіційно проданих смартфонах. На ній нанесені штрих коди з IMEI (1) і S / N, тобто серійників телефону.

 2. Якщо упаковка давно втрачено, то легко отримати інформацію з меню самого телефону - для цього йдемо в «Налаштування - Про Телефоні - Загальна інформація»

  На цій сторінці буде відображений серійний номер, а для перегляду IMEI (1) потрібно буде зайти в ще один підрозділ.

  Ці дані вводимо в додатку і перевіряємо.

  Як відрізнити підробку від оригіналу Xiaomi на сайті?

  Ще один надійний спосіб відрізнити оригінальний смартфон Xioami від підробки - через офіційний веб-сайт перевірки справжності Xaiomi «Product Authentication» - тут ми побачимо той же самий інтерфейс, що і в додатку. Вводимо номера у відповідні поля у вкладці «Verify your phone purchase».

  Далі прописуємо перевірочні символи капчи і тиснемо на кнопку «Verify».

  Перевірка по захисному коду

  Нарешті, ще один спосіб перевірки, доступний і для додатка, і для веб-версії сервісу перевірки автентичності, і відповідний не тільки для смартфонів і планшетів, але і інших гаджетів, які не імещіх IMEI, наприклад, навушників або портативних зарядок - по 20-ти значному захисному коду. Він знаходиться під захисним шаром наклейки на коробці, яка виглядає приблизно ось так

  Необхідно стерти монеткою серебрянку, під якою прихований код. І ввести його на тому ж самому сайті, але тільки у вкладці «Xiaomi Product Authentication»

  Після перевірки ви дізнаєтеся, чи дійсно цей пристрій оригінальне і скільки разів даний код вводився в сервісі перевірки. Якщо ви перший, хто його тримає в своїх руках, то значення має дорівнювати «1»

  Якщо ви знаєте ще якісь способи відрізнити оригінал Xiaomi від підробки, діліться ними в коментарях.