Як Записати Відео З Екрану Xiaomi З Звуком?

Ще кілька років тому, коли я тільки почав вести цей блог і записувати відео з налаштування обладнання, мені доводилося користуватися різними сторонніми додатками, щоб записати відео з екрану телефону зі звуком. Найчастіше вони були криві, з купою реклами, записати можна було тільки через комп'ютер по WiFi, при цьому зв'язок постійно обривався - коротше кажучи, ворогу не побажаєш такої роботи.

Запис відео з екрану Xiaomi

Але з недавніх пір виробники програмного забезпечення вирішили нарешті таки виправити цю проблему і піти назустріч своїм клієнтам - вшити програму для відео з екрану зі звуком в саму оболонку операційної системи. Адже ця функція потрібна не тільки техноблогерам, але і простому користувачеві, щоб показати своєму другові або залишити собі в якості візуальної замітки на пам'ять, як відбувається настройка тієї чи іншої функції смартфона.

Сьогодні я покажу, як записати відео з екрану Xiaomi на прикладі свого недавно придбаного Redmi 4X. Якщо ви не міняли розташування значків, то додаток «Запис екрану» має перебувати в папці «Інструменти»

Після запуску програми відкриється поки що порожня сторінка, де пізніше буде відображатися список записів з екрану. Щоб запустити роботу програми, натискаємо на маленьку червону кнопку в правому нижньому кутку з іконкою камери.

З'явиться нова панель управління записом, яка буде відображатися на дисплеї поверх всіх інших додатків. Щоб почати фіксацію того, що відбувається на смартфоні Xiaomi, натискаємо на круглу червону кнопку «Старт».

Коли почнеться запис, панель управління, на якій буде відображатися час тривалості ролика і кнопка управління, стане напівпрозорої. А в верхньому треї відобразиться іконка програми. При цьому включиться і мікрофон, який буде записувати звук - можна забезпечити відео своїми коментарями.

Для зупинки запису відео з екрану натискаємо на кнопку «Стоп» - відкриється стартове вікно програми, де в списку з'явиться тільки що зроблений ролик.

А ось і саме вийшло відео