розділ АРХІВИ: Problems and solutions

Чому Телефон Не Бачить WiFi Роутер - Що Робити, Якщо Чи не Підключається до вайфай Мережі?

Мої постійні передплатники часто говорять про таку проблему, що телефон не бачить wifi роутер у власній квартирі. При цьому трапляється і таке, що він бачить інші домашні або сусідські мережі. Чому так відбувається, в чому причина цієї помилки і як її виправити?Чому телефон не бачить жодну мережу WiFi 5GHzПерше, що спадає на думку, коли мене питДетальніше »

Чому Чи не Працює WhatsApp? ТОП Причин

«WhatsApp не працює» - цією фразою час від часу спонтанно буквально заполоняють весь інтернет - всі кричать на форумах і в соцмережах про те, що так полюбився всім безкоштовний месенджер вотсап перестав працювати - в чому прикол? Насправді, найчастіше причина полягає в тотальному збої у функціонуванні програми, оскільки він недоступний для використання взагалі ніде, від Європи до Америки. Чи не фуричіт вінДетальніше »

Чому YouTube або Google Play НЕ Працюють через WiFi на смартфони Android - Перевірте підключення до мережі

Постійно в коментарях на блозі стикаюся з питаннями, чому додатки YouTube або Google Play Store (Market) не працюють через підключення смартфона на Андроїд по WiFi. Ситуація дійсно зустрічається досить часто, причому не тільки на Android, але також iPhone. Справа ще ускладнюється тим, що при з'єднанні з інтернетом по Wi-Fi ми можемо мати справу з помилками не тільки на стороні телефону, але і в настройках роутера. ДавайДетальніше »

Очікування Мережі WiFi При Підключення Xiaomi до Play Market - Як Прибрати?

Власники смартфонів Xiaomi часто стикаються з дивною помилкою при підключенні до Google Play Market, яка виглядає як в постійному появі на дисплеї напису «Очікування мережі WiFi». Як прибрати це повідомлення? Постараємося сьогодні розібратися.Помилка після оновлення прошивкиЯк було відмічено, повідомленнДетальніше »