Як Прибрати Очікування Мережі WiFi При Підключення Xiaomi до Play Market?

Власники смартфонів Xiaomi часто стикаються з дивною помилкою при підключенні до Google Play Market, яка виглядає як в постійному появі на дисплеї напису «Очікування мережі WiFi». Як прибрати це повідомлення? Постараємося сьогодні розібратися.

Помилка після оновлення прошивки

Як було відмічено, повідомлення «Очікування мережі WiFi» найчастіше з'являється після установки свіжої версії прошивки. Xiaomi регулярно випускає оновлення для своїх смартфонів, але через величезну кількість моделей і різних версій прошивки (китайська, глобальна) часто виникає плутанина, через яку магазин додатків Google Play Market перестає працювати.

Тому перше, що я б зробив в такій ситуації - перевірив через смартфон доступність офіційної свіжої версії ПЗ. Для цього потрібно зайти в налаштування «Про телефоні»

очікування wifi play market

І далі в «Оновлення системи»

оновлення системи xiaomiочікування wifi мережі xiaomi

Для виключення проблеми з підключенням до інтернету через роутера спробуйте підключитися до іншого wifi мережі.

невідповідність часу

Одна з найпоширеніших причин - невідповідність встановленого часу на телефоні з серверними годинами Google. Через це вхід в Play Market стає недоступним. Тому перше, що можна порадити, це перезавантажити свій телефон Xiaomi і виставити правильний час.

Для цього заходимо в «Розширені настройки»

розширені настройки xiaomi

Вибираємо «Дата і час»

дата й час xiaomi

І виставляємо актуальні дані, або активуємо їх отримання з інтернету

очікування мережі wifi

Обмеження на завантаження файлів

Ще один спосіб, який може допомогти виправити помилку очікування wifi мережі - зняти обмеження на розмір файлів. Для цього відкриваємо додаток «Завантаження» і відкриваємо меню налаштувань

настройки завантажень xiaomi

І в розділі «Обмеження завантажень» ставимо прапорець на «Без обмеження», а також відключаємо всі рекомендовані джерела та погоджуємося на повідомлення «Прискорення завантажень Xunlei»

відключити прискорення

Ці прості кроки в більшості випадків допомагають повністю прибрати при підключенні до Play Market повідомлення про очікування мережі WiFi, причому не тільки на Xiaomi, але і будь-якому іншому телефоні на Андроїд.