Чому Чи не Працює WhatsApp? ТОП Причин

«WhatsApp не працює» - цією фразою час від часу спонтанно буквально заполоняють весь інтернет - всі кричать на форумах і в соцмережах про те, що так полюбився всім безкоштовний месенджер вотсап перестав працювати - в чому прикол? Насправді, найчастіше причина полягає в тотальному збої у функціонуванні програми, оскільки він недоступний для використання взагалі ніде, від Європи до Америки. Чи не фуричіт він зазвичай всього лише пару годин, і з цією проблемою досить швидко разобіраются. А ось у чому може бути причина відсутності зв'язку з серверами чому WhatsApp в вашому випадку, давайте розберемося разом.

WhatsApp не працює через проблеми зі зв'язком

У переважній більшості випадком додаток WhatsApp не працює на смартфоні через банальну відсутність зв'язку - зі стільниковим оператором, або з точкою доступу WiFi. Перевірте баланс свого мобільного рахунку, а також чи дозволено в вашому смартфоні передача мобільних даних - ця заборона може стати причиною недоступності інтернету взагалі.

Чи не працює додаток WhatsApp на телефоні

Якщо впевнені, що з підключенням до інтернету все в порядку, спробуйте просто перезавантажити телефон. У недорогих моделях зависання додатків може бути через брак оперативної пам'яті. Ще один варіант - скористатися додатком для очищення сміття, наприклад, Clean Master. Всі зайві файли, що заважають нормальній роботі системи, почистити, і «освіжити» телефон почне спритно відкривати ваш месенджер.

Нарешті, крайній захід - видалити Вотсап повністю і перевстановити. Однак перед цим не забудьте зберегти листування, інакше всі дані можуть загубитися.