розділ АРХІВИ: Cloud video surveillance

Бездротова Хмарна IP Камера відеоспостереження TP-LINK NC200

Хмарні IP камери - новий виток розвитку cloud-технологій. З їх допомогою створення системи відеоспостереження через інтернет стало ще доступнішим для будь-якого, навіть не дуже розбирається в мережевих налаштуваннях користувача. Сьогодні у нас на огляді хмарна камера TP-LINK NC200Хмарна камера і звичайна IP камера - в чому різниця?Для початку давайте розберемося, чим взагалі хмарна камера відрізняється від звичаДетальніше »

Камери Онлайн Спостереження OCO для Сервісу iVideon - Огляд і Налаштування

Вітаю Вас, друзі! Пишу сьогодні унікальний пост! Всім вже давно відома компанія IVideon, яка надає всім бажаючим можливість організувати систему відеоспостереження з можливістю перегляду камер як в режимі реального часу, так і у вигляді архіву.При цьому все це зробити можна не тільки по локальній мережі, але і підключившись просто до інтернету з будь-якого комп'ютера або мобільного гаджета і авторизувавшись через свій аккаунт на сайті сеДетальніше »

Огляд Хмарної Камери Trendnet TV-IP862IC - Як Налаштувати Відео Спостереження?

Хмарні технології повним ходом набирають обертів, але для компанії Trendnet це вже не є чимось новим, оскільки хмарні камери вони випускають вже кілька років і одними з перших вийшли на цей ринок. З одного з камер Trendnet ми вже знайомилися (читати про неї тут), проте у неї не було вбудованого хмарного сервісу. І ось, нарешті, зразок хмарної IP каДетальніше »

Поворотна Cетевая IP Камера TP-Link Tapo C200 (1080p) для хмарного бездротового відеоспостереження по WiFi - Огляд та Відгук

Сьогодні познайомимося з ще одним представником з серії розумного будинку від TP-Link. Це поворотна (PTZ) бездротова мережева IP камера Tapo C200 з підтримкою підключення по wifi, ІК підсвічуванням для нічного бачення і кутом огляду 360 градусів. Особливістю камери є вбудована функція хмарного відеоспостереження, завдяки якій дивитися за приміщенням можна в режимі онлайн віддалено через інтернет. Це зручно як для домашньоДетальніше »