Поворотна Cетевая IP Камера TP-Link Tapo C200 (1080p) для хмарного бездротового відеоспостереження по WiFi - Огляд та Відгук

Сьогодні познайомимося з ще одним представником з серії розумного будинку від TP-Link. Це поворотна (PTZ) бездротова мережева IP камера Tapo C200 з підтримкою підключення по wifi, ІК підсвічуванням для нічного бачення і кутом огляду 360 градусів. Особливістю камери є вбудована функція хмарного відеоспостереження, завдяки якій дивитися за приміщенням можна в режимі онлайн віддалено через інтернет. Це зручно як для домашнього, так і офісного використання. Крім того, мережева камера Tapo C200 вміє знімати відео з високою роздільною здатністю HD 1080P, що робить відеоспостереження ефективніше.

Характеристики IP камери TP-Link Tapo C200 (HD 1080P, 360)

Для початку пройдемося по основним технічним характеристикам TP-Link Tapo C200.

tp-link tapo c200 відгук

  • Камера Tapo бездротова, тобто для її роботи немає необхідності тягти кабель від роутера, в тому числі для харчування за технологією PoE.
  • IP камера має поворотний механізм. Завдяки йому є можливість охоплювати кут огляду до 360 ° по горизонталі і до 114 ° по вертикалі
  • Tapo C200 дозволяє переглядати онлайн або записувати відео у високій роздільній здатності - HD 1080p
  • Також мережева камера оснащена інфрачервоною підсвіткою, завдяки якій можна вести нічний відеоспостереження на відстані до 10 метрів
  • Є датчик руху, при спрацьовуванні якого на смартфон власника надходить повідомлення про проникнення на об'єкт
  • Крім того, в камері є сирена, яка також може використовуватися в разі виявлення руху в кімнаті
  • У TP-Link Tapo C200 є вбудований мікрофон і динамік для двостороннього зв'язку. Не тільки ви будете чути, що відбувається в приміщенні, але і можете зв'язатися голосом з людиною, що знаходиться в кімнаті під наглядом
  • Для запису відео камера підтримує карти пам'яті MicroSD об'ємом до 128 ГБ
  • Незважаючи на те, що IP камера TP-Link Tapo C200 мережева, підключення та налаштування проводиться дуже просто за допомогою телефону через мобільний додаток

Комплектації та упаковка поворотної камери спостереження

Мережева IP камера TP-Link Tapo C200 упакована в коробку з характерною для даної серії пристроїв розумного будинку забарвлення в біло-блакитних кольорах.

tp-link tapo c200

Оскільки це новинка, яка поставляється з-за кордону, упаковку не встигли повністю адаптувати для російського ринку. Всі написи на ній англійською мовою, крім наклейки на лицьовій стороні з перерахуванням основних характеристик.

комплектація

З коробки дістаємо шнур живлення з адаптером, набір для кріплення на стіну або стелю, трафарет для свердління отворів і інструкцію.

Зовнішній огляд поворотною мережевий IP камери TP-Link Tapo C200

Огляд камери TP-Link Tapo C200 хотілося б почати з зовнішнього вигляду. За розміром вона виявилася відносно невеликою порівняно з іншими аналогічними моделями.

tapo c200

Інженерам ТП-лінк вдалося вдало розмістити поворотний механізм всередині підставки, завдяки чому зменшилися загальні габарити пристрою. Також тут відсутня зовнішня антена, яка займає додатковий простір.

підключення камери

Зовнішній шар, всередині якого розміщується об'єктив поворотної камери одночасно є прихованою захистом слота під карту пам'яті. Якщо не знати про його наявність в Tapo C200, то про те, що камера вміє записувати відео, можна взагалі не здогадатися.

роз'єми під карту пам'яті

Отримати доступ до гнізда можна тільки при налаштуванні камери через мобільний додаток з телефону. Поруч з ним так само в прихованому місці розміщена кнопка скидання налаштувань.

Ніяких зовнішніх портів, крім входу для живильного проводу, немає. В тому числі, відсутня і роз'єм WAN / LAN для кабельного підключення до інтернету. TP-Link Tapo C200 повністю заточена під роботу через wifi роутер.

камера відеоспостереження tp-link tapo c200

На нижній частині виробник не поскупився на окремі прогумовані ніжки для того, щоб камера не ковзала по горизонтальній поверхні. Тут же є прорізи для установки на окреме кріплення з комплекту.