Камери Онлайн Спостереження OCO для Сервісу iVideon - Огляд і Налаштування

Вітаю Вас, друзі! Пишу сьогодні унікальний пост! Всім вже давно відома компанія IVideon, яка надає всім бажаючим можливість організувати систему відеоспостереження з можливістю перегляду камер як в режимі реального часу, так і у вигляді архіву.

При цьому все це зробити можна не тільки по локальній мережі, але і підключившись просто до інтернету з будь-якого комп'ютера або мобільного гаджета і авторизувавшись через свій аккаунт на сайті сервісу. Про це всім я детально описував в найпершій статті про відеоспостереження. І ось зараз я тримаю в руках наданий компанією IVideon тестовий варіант бездротової IP камери OCO для онлайн спостереження - у нас є унікальна можливість на неї подивитися, потестировать і налаштувати на роботу з моїм аккаунтом в даній системі.

ivideon камера ip

IVideon камера OCO - огляд

Перш за все хочу відзначити, що вже зараз в інтернет-магазині IVideon є в наявності аналогічні по функціоналу камери спостереження виробництва D-Link і Samsung, але з менш хорошим дозволом відео зйомки, так що кому потрібні такі камери прямо зараз, можуть їх придбати і не чекати офіційного релізу тієї камери IVideon, яку йтиметься.

Отже, нова модель має повноцінний HD роздільною здатністю 1280 × 720 і прекрасним кутом огляду в 120 градусів. З технічних характеристик пройдуся по основним - це, зрозуміло, WiFi; традиційна інфрачервоне підсвічування для зйомки в нічний час доби; двосторонній радіозв'язок, щоб можна було не тільки чути, що відбувається на об'єкті спостереження, а й мати можливість сказати щось самому тим, хто знаходиться на об'єкті - в камері є вбудований звуковий динамік.

mini ip camera

Також ip камера оснащена функціями оповіщення про подію за допомогою email або текстових повідомлень на телефон, які відправляються при спрацьовуванні вбудованих детекторів звуку або руху - все це ми ще побачимо, але трохи пізніше.

Ну а найголовніша фішка камери - це повна інтеграція з інтернет-сервісом IVideon, завдяки чому вона не тільки проста в установці та налаштування, а й може без додаткових конфігурацій на роутері або комп'ютері з'єднуватися з вашим аккаунтом і вести запис подій, що відбуваються в хмарне сховище, до якого ви зможете звернутися в будь-який час і подивитися архів записів.

камери спостереження online

Унікальність камери ще і в тому, що у неї немає LAN порту для підключення її через мережевий кабель до ПК або маршрутизатора, тобто вона не налаштовується традиційним способом введенням ee IP на комп'ютері з наступними змінами конфігурації. Всі настройки і підключення до інтернету і аккаунту IVideon відбуваються за допомогою мобільного телефону і генерує на ньому спеціального QR-коду, який зчитується об'єктивом камери, після чого відбувається автоматичне підключення до online сервісу.

міні ivideoncam

Налаштування IVideon камери спостереження онлайн

Давайте перейдемо до практики. Включаємо камеру онлайн спостереження в електричну мережу і натискаємо кнопку «SET» на зворотному боці камери для скидання всіх налаштувань - повинен заблимати жовтий вогник над об'єктивом. Після цього беремо мобільний телефон або планшет на базі Андроїд або iOS, завантажуємо і встановлюємо з інтернету додаток «IVideon відеоспостереження»

додаток ivideon відеоспостереження

Запускаємо його і авторізуемся в нашому акаунті в сервісі IVideon. У кого його немає - тут же можна і зареєструватися. Телефон при цьому, зрозуміло, повинен бути підключений до інтернету.

ivideon авторизація в сервісі

Після авторизації знаходимо в правому верхньому кутку три точки - це виклик меню програми, в якому нам треба натиснути на пункт «Додати камеру».

додати ivideon camera

Після чого є два шляхи. Якщо ви використовуєте звичайну IP камеру або веб-камеру, то потрібно налаштувати її через програму IVideon Server через комп'ютер - про це йшлося в минулій статті про цей сервіс. Нас же зараз цікавить перший пункт - «Додати IvideonCam» - камеру з вбудованою підтримкою сервісу відеоспостереження.

ivideoncam

Після цього по стрелочкам слідуємо вказівкам на різних сторінках. Найважливішим дією тут є вказівка ​​доступу до вашого WiFi для підключення ip камери - потрібно вибрати мережу (SSID) і ввести логін і пароль для підключення до інтернету. Також тут вводимо назву камери, яке буде відображатися в цій програмі і в онлайн-сервісі в інтернеті.

підключення ivideoncam до інтернету

Після цього згенерує QR код, в якому буде в зашифрованому вигляді міститися інформація про підключення до інтернету і облікового запису на сайті IVideion. Це буде приблизно так виглядати:

qr код камери

А тепер найцікавіше - підносимо екран телефону з цим кодом до об'єктиву камери, поки вона не моргне зеленим вогником.

зчитування qr коду

Після чого чекаємо пару хвилин, поки світлодіод не займеться постійним зеленим кольором. Тепер можна повернутися в програму Ivideon на телефоні і почати перегляд онлайн картинки з камери спостереження.

online камера спостереження

Управління камерою спостереження IVideon

Після того, як ми камеру налаштували, можна подивитися, як їй управляти. Через програму на телефоні це не складає труднощів - всі пункти меню наочні і говорять самі за себе, тому не бачу сенсу докладно все їх описувати, тим більше що функціонал тут трохи урізаний в порівнянні з веб-версією.

меню програми ivideoncam

Тому ми перейдемо на сторінку аккаунта IVideon безпосередньо з браузера комп'ютера і подивимося, що ще тут можна налаштувати і яким чином камеру ip спостереження використовувати. Авторізуемся на сайті ivideon.ru і на головній сторінці з'явиться наша IP камера під назвою, яке ми поставили в додатку на телефоні при її налаштування. Клацніть по кнопці «Меню» і побачимо ще кілька цікавих дій для управління камерою. Наприклад, «Публічний доступ» - тут ми можемо дати можливість переглядати камеру не тільки модератору нашого аккаунта, а й усім бажаючим, наприклад, вставивши вікно перегляду картинки з камери на сторінку свого веб-сайту.

ivideon на сайті

Також можна дати можливість користувачам поділитися їй в соцмережах, згенерувати публічну посилання на відео, а також вказати місце розташування об'єкта зйомки на карті.

публічний доступ до ip камері

Але і на цьому широкі можливості сервісу IVideon і камери онлайн спостереження OCO IvideonCam не закінчуються - в одній з наступних статей я розповім про таку послугу, як хмарне відеоспостереження - слідкуйте за оновленнями блогу! А поки подивіться наочний відеоурок, який ілюструє все, що було сказано вище. До зустрічі на блозі!