Безкоштовний Сканер для Смартфона - Де Завантажити і Як Використовувати?

Всім привіт!

Сьогодні хочу познайомити вас з однією мега-класної програмою, яка перетворить будь-який мобільний девайс в безкоштовний сканер документів! Я сам їй постійно користуюся сам і підсадив на неї вже багатьох знайомих - це універсальне додаток для смартфонів і планшетів CamScanner. Подібних програм для смартфонів кілька, але головний плюс цієї - кроссплатформенность. Тобто це сканер для Android, iOS, Windows Phone 8 і навіть з настільного ПК ви можете зайти і подивитися свої відскановані документи через інтернет.

Безкоштовний сканер - як працює?

Принцип роботи програми CamScanner дуже простий.

  1. Ви встановлюєте на свій смартфон додаток
  2. Після чого завантажуєте в нього зображення - або вибравши його з галереї вже знятих знімків, або сфотографувавши тут же на камеру.
  3. Далі одним із заданих способів дана картинка обробляється і переводиться в формат PDF.
  4. І нарешті, цей документ при підключенні смартфона до інтернету завантажується в хмарний сервіс. Тим самим ви отримуєте до нього доступ з будь-якого телефону, на якому встановлена ​​дана програма, або з комп'ютера через сайт програми.

Реєстрація в сервісі

Для того, щоб отримати доступ до документів з будь-якого пристрою потрібно завести обліковий запис на сайті camscanner.com або після установки програми безпосередньо на телефоні.

безкоштовний сканер android

Процес реєстрації дуже простий - вказуємо свій email та пароль, після чого підтверджуємо реєстрацію в поштовій скриньці. Запам'ятовуємо ці дані і далі вводимо їх для авторизації на всіх телефонах і планшетах, на які ви встановите сканер.

В безкоштовному варіанті для ваших файлів виділяється 200 МБ дискового простору в хмарі, але його за денюжку можна розширити до 10 гигов.

Встановлюємо сканер Android

Завантажити сканер безкоштовно на Android можна або з PlayMarket, або з того ж сайту в розділі «Download App». Нижче наводжу QR коди з посиланнями на завантаження для підтримуваних платформ.

скачати сканер безкоштовно

Після установки авторізуемся або реєструємося, після чого програма довантажити наявні у вашому акаунті файли на телефон. Для того, щоб додати новий документ, тиснемо на кнопку у вигляді фотоапарата і робимо знімок потрібної нам для сканування сторінки. При цьому освітлення не грає ролі - чим воно яскравіше, тим, звичайно, краще, але якщо речьб йде про чорно-білому документі, то програма дуже якісно вміє обробляти фото і видаляти всі зайві артефакти зі сторінок.

завантажити безкоштовний сканер

Також можна додати фото з уже наявних в пам'яті телефону - для цього на попередньому етапі необхідно було вибрати в меню іконку у вигляді картинок.

сканер android

Після того, як зображення додано до програми, нам пропонується вибрати ту область, яку ми хочемо помістити в документ PDF. Робиться це за допомогою перетягування пальцем графічних напрямних. Якщо хочемо вибрати весь знімок, то натискаємо на іконку у вигляді двох діагональних стрілок.

сканер кодів

Також можна повернути зображення в будь-яку сторону. Після застосування змін тиснемо на «галочку».

На наступному кроці вибираємо режим обробки фото. Оскільки я найчастіше використовую Android-сканер для збереження чорно-білих документів в PDF, то найчастіше використовую або «відтінки сірого», або «чорно-білий».

безкоштовний сканер для телефону

Застосовуємо зміни. Далі можна дати документу назву і виконати ще кілька дій, доступних в нижньому меню. Найнеобхідніший з них - перетворення документа в формат PDF, який потім можна буде відкрити на будь-якому комп'ютері або планшеті.

pdf сканер

відкриваємо документ

Тепер наш файл завантажиться в хмару і стане доступним для інших пристроїв. Наприклад, на iPad, для якого також є окрема версія програми. Завантажити безкоштовний сканер для iOS можна в AppStore. Створення ж документа на смартфонах Apple відбувається аналогічним чином, але програма має трохи інший інтерфейс - докладніше весь процес ви побачите в відео.

camscanner ipad

Але переглянути завантажені файли можна і зі звичайного комп'ютера або ноутбука через веб-сайт програми. Там аналогічно потрібно буде авторизуватися, після чого відкриється список всіх наявних у вас документів. Тут їх також можна завантажувати, редагувати або видаляти, як і на телефоні.

Цікава можливість - згенерувати посилання на документ, яку можна послати одного або викласти на свій сайт або групу в Контакті.

посилання на документ camscanner

сканер кодів

Ще одна корисна функція, вшита в програму CamScanner - сканер кодів (QR-коду). Для її активації в головному вікні програми після переходу по іконці «фотоапарата» відкриваємо відповідну вкладку в нижньому меню.

сканер qr коду

Активується сканер. Для зчитування наводимо камеру на код і отримуємо зашифроване в ньому повідомлення.

Загалом, сервіс дуже корисний, а головне, даний сканер безкоштовний!

Якщо стаття була Вам цікава, то обов'язково поділіться нею з друзями!

Користуйтеся!