Як Продати Речі На Юлі Швидше?

Раз вже ви потрапили на цю сторінку, то вже напевно чули про популярну інтернет-майданчик Юла для подачі безкоштовних оголошень про продаж товарів. Тому я не буду пояснювати, що таке Юла. Яких тільки там оголошень немає - продають і меблі, і та телефони, і навіть квартири. Якщо чесно, то я дуже багато електроніки, яка приходить на огляд, виставляю саме на Юлі, так як це дуже зручно і головне - безкоштовно, на відміну від того ж Авито, на якому, щоб продати швидше, потрібно вкладати гроші і купувати пакети послуг по виділенню або підняття оголошень в списку.

Також відмінною позитивною особливістю Дзиґи є її пошуковий алгоритм, зроблений таким чином, що спочатку шукаються товари, що знаходяться поблизу від вашого поточного місця розташування - дані беруться з даних GPS навігації. В результаті цього ви зможете купити або продати, не витрачаючи час на дорогу.

Реєстрація в Юлі

Отже, як продати речі на Юлі швидше? Перш за все потрібно завантажити мобільний додаток, яке є в версіях для Андроїд і iPhone. І хоча у даного сервісу є і свій сайт з веб-версією, я буду говорити саме про мобільний варіант, оскільки спочатку Юла замислювалася як майданчик для роботи зі смартфонів, так і продавати речі, стежити за їх статусом і спілкуватися з покупцем зручніше з мобільника.

продаж речей на юлє

Після установки при першому запуску програми необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації. Для цього спочатку вибираємо свій регіон, де ви хочете продати або купити товар на Юлі.

як продати на юлє

Після цього відкриється головне вікно програми - ви можете пошукати щось, але продати річ на Юлі не зможете - для цього потрібно завести обліковий запис. Натискаємо на іконку «Плюс» або «Профіль», щоб відкрилася сторінка реєстрації

продаю на юлє речі

Відкрити акаунт можна трьома способами

 • За номером свого телефону
 • Через профіль в ВК
 • За допомогою профілю в Одноклассниках

розміщення оголошень на юлє

Я б рекомендував робити саме за номером телефону, щоб не бути прив'язаним до соцмереж. У будь-якому випадку вибір за вами - вводимо свій номер і чекаємо код підтвердження в СМС.

як прискорити продаж на юлє

Як додати товар на Юлі?

Після того, як обліковий запис заведена, можна додати свій перший товар. Для цього тиснемо на великий синій значок «Плюс» і вибираємо категорію товару.

оголошення на юлє

Після цього відкриється сторінка покаже, де потрібно буде

 • Додати трохи більше 4 фотографій
 • ввести назву
 • Докладний опис
 • уточнити категорію
 • вказати місце розташування

Детальніше зупинимося на двох останніх пунктах. Перш за все додаток пропонує нам уточнити категорію для максимальної відповідності умовам вашого товару пошуковому запиту потенційного покупця.

розміщення оголошень

Припустимо, ви продаєте на Юлі свій телефон. Тоді натискаємо на посилання «Категорія», вибираємо «Телефони та планшети» і вказуємо докладні характеристики - фірму, модель, ємність накопичувача, діагональ екрану, кількість сім-карт і так далі ...

дошка оголошень дзига

Після цього наш телефон з'явиться в оголошеннях.

Нарешті, на останньому кроці уточнюємо ваше місце розташування. Якщо смартфон зробив це автоматично, а ви хочете вказати іншу точку, звідки у вас можна забрати товар, то натискаємо на пункт з адресою та на карті виставляємо в потрібному місці точку.

Юла - прискорення продажу

Як продати річ на Юлі швидше?

Тепер про найнеобхідніше - як прискорити процес продажу товару на Юлі? Спочатку статті я сказав, що це можна зробити безкоштовно, але насправді не тільки. Існує два способи - платний і безкоштовний.

Підняття в пошуку в юлє

 1. За додаткову плату - це виділити оголошення в результатах пошуку на тиждень. Для цього натискаємо на кнопку «Продати швидше». Вартість залежить від регіону показу:
  • По вашому місту
  • по області
  • По всій Росії

  Спосіб хороший, якщо ви хочете один раз виділити товар і більше не паритися - будучи на першому рядку в пошуку, за тиждень ваша річ швидше за все продасться

  як підняти в стрічці Юла

 2. Але якщо гроші витрачати не хочеться, то є ще один хороший метод - піднімати товар в пошуку вручну за допомогою бонусів. Де їх взяти, запитаєте ви? За замовчуванням відразу після реєстрації видається їх певну кількість. А потім при черговому заході в додаток Юла вам вони будуть нараховуватися від 1 до 3. Якщо робити це кожен день, то вам буде приходити по 3 бонуси - а це три підняття оголошення в день.

  Бонуси для прискорення продажу речей на юлє

Я користуюся саме другим варіантом і поки він мене анітрохи не розчарував - техніка на Юлі продається дуже швидко і не залежується більше однієї-двох тижнів. До речі, якщо ви використовуєте при реєстрації мій промо-код uHb713, то додатково отримаєте ще 15 бонусів - не пропустіть цю можливість!

Бажаю вдалих продажів!