Як Дізнатися, Хто Дзвонив? Безкоштовний Визначник Номери Телефону

Нещодавно відкрили для себе один дуже зручний безкоштовний сервіс визначати номери телефону від Яндекс. Працює однаково добре на будь-якій платформі - як на Андроїд, так і айфоне. Так що поспішаємо поділитися своїм досвідом з вами.

Визначник номера телефону від Яндекс

Останнім часом мене стали постійно дошкуляти дзвінки з невідомих номерів з пропозицією різного роду послуг - починаючи з банківських і закінчуючи якимись зовсім незрозумілими сервісами. Мабуть, номер потрапив у якусь спамерських базу - і понеслося. Почали шукати спосіб боротьба з цим злом, прочитали відгуки про різні програми, і в результаті знайшли у вигляді мобільного додатку «Яндекс» - для Андроїда він називається «Яндекс з Алісою». Завантажити його можна прямо з Apple Store або Google Play Market.

визначник номера Яндекс

Це комплексна програма, яка після установки на телефон надає зручний доступ до декількох різних сервісів Яндекса в одній оболонці - Дзен, Маркет, Квитки і т.д. Зокрема, також впроваджує в систему свого голосового помічника Алісу.

визначник номера яндекс андроїд

Але нас в ньому цікавить не вона, а безкоштовний визначник номера для телефону, який підтягує дані з величезної бази організацій Яндекса.

Активація Яндекс-визначника номера на айфоне

Якщо ви власник Apple iPhone, то в iOS ця функція не виглядає якоюсь окремою програмою, а безпосередньо впроваджується в конфігурації операційної системи, звідки її можна одним рухом включити або вимкнути. Для цього необхідно:

 1. Відкрити в розділі «Налаштування» додаток «Телефон»

  настройки телефон

 2. Зайти тут в «Блокування і ідентифікація виклику»

  ідентифікатор виклику

 3. І активувати «Яндекс».

  блокування виклику яндекс

 4. Після цього при надходить вхідний дзвінок на екрані буде відображатися інформація про те, хто дзвонить. Наприклад «Реклама» або «Банківські послуги», «Кур'єрська служба» і так далі.

  номер абонента

Всі номери телефонів віднесені до певної категорії і позначені значком. Якщо абонент засвітився в спамерських діях і на нього було відправлено багато скарг, то і іконка буде відповідною.

визначник номера телефону

Також інформація про те, хто дзвонив, буде відображатися і в списку входять вхідні та пропущені виклики. Для уточнення інформації про номер тиснемо на значок «i»

навпроти нього і заходимо в «Поділитися контактом»

поділитися контактом

Де вибираємо «Перевірити в Яндексі»

перевірити телефон в Яндексі

Тут можна уточнити дані про дзвонив. Наприклад, якщо тип абонента не відповідав відображається написи. Або відкрити пошук і знайти більш докладні відомості в пошуковій системі.

додаток визначник номера яндекс

Як включити визначник номера телефону Яндекс на Андроїд?

Трохи по-іншому все відбувається на телефонах під управлінням Android. Розглянемо на прикладі смартфона Xiaomi.

 1. Заходимо в додаток «Яндекс» і тиснемо на іконку меню у вигляді чотирьох квадратиків в кутку екрану

  меню яндекс визначник

  У старій версії додатка вона виглядає як 3 смужки

  меню програми яндекс старе

 2. Тут знаходимо «Визначник номера»

  визначник номера android

 3. Тиснемо на кнопку «Включити»

  включити визначник яндекс

 4. Після чого надаємо доступ определителю Яндекс до вашого телефону.

  дозвіл додатком Яндекс

Всі недавні розмови і пропущені виклики з тими номерами, які були присутні в базі даних, будуть мати заголовок у вигляді фірми, якій належить даний номер.

вхідні дзвінки

І при вхідному виклику на екрані телефону на Android, також як на айфоне, з'являться дані про те, хто дзвонить.

вхідний дзвінок андроїд