Як Підключити MacBook до Телевізора по WiFi - Miracast і AirPlay

Отже друзі, продовжую розвивати тему технології міракаст. Сьогодні покажу, як можна підключити макбук до телевізора по WiFi - у Apple це називається AirPlay. Незважаючи на те, що у мене MacBook Air 2011 року виробництва за, на ньому прекрасно себе почуває Mac OS X, в яку підтримка трансляції екрана на монітор або ТВ вбудована в оболонку за замовчуванням. Причому підключитися можна також і з Pro, iMac або Mac Mini до абсолютно будь-якого телевізора, будь то Samsung, LG, Philips і т.д. без всяких приставок, типу Apple TV.

Підключення макбуков до телевізора по Miracast в Mac OS X

Все що потрібно, щоб працювати з miracast на Mac OS X - це телевізор, який має підтримку стандарту wifi зв'язку AirPlay, який є аналогом міракаста від Apple. Це може бути або вбудований модуль, або зовнішній адаптер. Про те, як підключити бездротовий адаптер до Самсунгу або LG і налаштувати на прийом сигналу я вже писав, тому прочитайте спочатку першу частину, так як тут мова піде безпосередньо про підключення самого макбука до телевізора по вай-фай.

З'єднання відбувається безпосередньо, минаючи будь-якого роду маршрутизатори або репітери. ТВ з міракаст адаптером з підтримкою АірПлей роздає бездротової сигнал, а макбук до нього підключається. Це зручно, так як не забирає зайвих ресурсів і не гальмує роутер, який може бути зайняти іншими складними завданнями, типу роздачі файлів по мережі або онлайн ігри.

Як включити Airplay в Mac OS на MacBook Air?

Процес підключення по AirPlay нескладний. Перш за все потрібно приєднатися до бездротового сигналу з телевізора. Для цього тиснемо на іконку wifi і вибираємо мережу «MiraScreen»

мережу wifi miracast

Після конекту з'явиться значок «AirPlay» - натискаємо на нього і знову вибираємо МіраСкрін.

miracast mac os x

І екран макбука продублюйте на телевізорі.

macbook airplay

Але і це ще не все - якщо натиснути на значок AirPlay ще раз, то побачимо таку функцію, як «Використовувати як окремий монітор». Якщо її активувати, то ТВ перетвориться на другий монітор - таке віртуальне розширення робочого столу, на який можна перетягнути якусь вікно одного з відкритих додатків.

airplay mac os x

Для детальної настройки дозволу картинки на другому екрані тиснемо в меню на «Відкрити параметри монітора»

настройки другого монітора airplay