розділ АРХІВИ: Webcams

Як Використовувати Фотоапарат В призначен Веб-камери через USB?

Вітаю читачів блогу!Сьогодні хотілося б розглянути одне цікаве питання, про яке вже кілька разів запитували передплатники та читачі блогу. Отже, чи можна підключити фотоапарат по USB кабелю до комп'ютера і використовувати як веб камеру?Питання актуальне для тих, у кого на компі немає веб-камери, а хочеться, наприклад, поспілкуватися з друзями через Skype. Відповідь неоднозначний - може, але для цього є ряд умов. По-перше, багаДетальніше »

Налаштування відеоспостереження Будинки в Квартирі Онлайн Через Інтернет З Допомогою Веб-камери Своїми Руками

Відеоспостереження в квартирі з появою різних камер не є чимось недосяжним для будь-якого користувача ПК. Ви зможете налаштувати просту систему у себе вдома своїми руками і спостерігати за вхідними дверима або дивитися, чим займається ваша дитина під час відсутності дорослих, прямо сидячи на роботі через бездротовий інтернет. У даній статті я не буду розглядати якихось складних систем онлайн спостереження для будинку. Покажу, як налаштувати просте відеоспостереження через веб-камеру і стаціонарний ПК своїми руками без допомоги фахівців.Комплект для онлайн відеоспостереження через інтернетОтже, кДетальніше »

Налаштування Прихованого Домашнього відеоспостереження Через Веб Камеру Онлайн - Налаштування Безкоштовної Програми

Тема організації прихованого домашнього відеоспостереження через онлайн веб-камеру комп'ютера або ноутбука стає все популярнішим на моєму блозі. Читачі запитують, як потай по відео стежити в реальному часі за дружиною, чоловіком, дівчатами, дітьми або просто приміщенням, коли господаря немає вдома. Сьогодні розширюємо кругозір і відкриваємо новий варіант для організації своїми руками прихованого онлайн відеоспостереження по wifi за допомогою безкоштовної програми WebcamXP російською мовою з можливістю перегляду по інтернету через веб-камеру або Детальніше »

Відео з Онлайн Веб камери - Як Дивитися Через Інтернет Сервіс WebGlazok

Ще пару років тому онлайн відеоспостереження було доступно тільки людям, які знаються на налаштуванні локальних мереж і IP спостереження. З появою хмарних технологій ситуація значно спростилася - сьогодні можна дивитися відео онлайн через інтернет навіть зі звичайною веб-камери, при цьому вся настройка системи зводиться до кількох простих кроків. Сьогодні ми познайомимося з одним з таких доступних сервісів - WebGlazok.Комплектація набору WebGlazokРозробники пропонують два варіанти побудови системи - зібрати її своїми руками і підключити до їх хмарного сервісу, або для новачків, які не бажають моДетальніше »