Відео з Онлайн Веб камери - Як Дивитися Через Інтернет Сервіс WebGlazok

Ще пару років тому онлайн відеоспостереження було доступно тільки людям, які знаються на налаштуванні локальних мереж і IP спостереження. З появою хмарних технологій ситуація значно спростилася - сьогодні можна дивитися відео онлайн через інтернет навіть зі звичайною веб-камери, при цьому вся настройка системи зводиться до кількох простих кроків. Сьогодні ми познайомимося з одним з таких доступних сервісів - WebGlazok.

Комплектація набору WebGlazok

Розробники пропонують два варіанти побудови системи - зібрати її своїми руками і підключити до їх хмарного сервісу, або для новачків, які не бажають морочитися з підбором сумісного обладнання, придбати один з вже готових комплектів. На огляді у нас якраз такий комплект з звичайнісінькою веб-камерою для домашнього використання. У нього входить:

  • WiFi роутер TP-Link TL-MR3020 з прошивкою WebGlazok
  • Веб? Камера Logitech HD Webcam C270
  • USB? Накопичувач SanDisk Cruzer Fit 16Гб
  • USB? Хаб

Збірка комплекту WebGlazok з веб камерою

Із збіркою комплекту впорається навіть дитина. потрібно:

  1. Підключити USB хаб до відповідного порту роутера
  2. До нього підключити вебкамеру
  3. І флешку
  4. Роутер за допомогою тумблера на корпусі виставляємо в режим «Точки доступу» (AP) і підключаємо до розетки за допомогою адаптера, або встромляє в USB порт комп'ютера

Підключення онлайн веб камери до сервісу ВебГлазок

Для того, щоб подружити між собою всі елементи системи, необхідно завантажити на телефон додаток «WebGlazok» - є версія і для Android, і для iOS.

Після установки необхідно зареєструватися в сервісі WebGlazok, підтвердити реєстрацію по паролю, який прийде по електронній пошті і увійти під своїм обліковим записом.

Далі натискаємо в додатку «Додати камеру»

і вводимо ВЕЛИКИМИ буквами MAC адреса роутера з комплекту - його ми знайдемо на наклейці на корпусі.

Після чого нам буде виданий спеціальний ключ, який треба зберегти - він знадобиться для прив'язки до роутера онлайн веб камери

Налаштування роутера відеоспостереження

Тепер переходимо до комп'ютера або ноутбука, у якого є підключення до інтернету по WiFi - з нього буде зручніше проводити налаштування в адміністраторському розділі маршрутизатора TP-Link. Відкриваємо доступні для підключення мережі і бачимо серед них ту, яка називається «WebGlazok».

Підключаємося до неї і переходимо в браузері за IP-адресою «192.168.1.1». Логін і пароль для входу - «admin / admin»

Тут перш за все потрібно додати камеру - натискаємо в меню по пункту «Система» і вводимо виданий раніше в мобільному додатку ключ

Зберігаємо, після чого на головній сторінці адмінки з'явиться онлайн картинка з веб-камери

Для того, щоб тепер це відео було видно через інтернет, необхідно підключити роутер системи спостереження до основного роутера, який роздає по квартирі WiFi.

У тому випадку, якщо у основного роутера IP адреса 192.168.1.1, то роутера відеоспостереження необхідно задати іншу адресу, наприклад 192.168.0.1.

Інакше підключити систему спостереження до інтернету не вийде

Заходимо в розділ «Інтернет» і бачимо там список доступних для підключення бездротових мереж. Знаходимо SSID мережі від основного маршрутизатора і підключаємося, вказавши від неї пароль

Потім перемикаємо роутер в режим клієнта «WISP» за допомогою тумблера на корпусі

Після цього наша система перезавантажується і відео з веб камери стає доступно в інтернеті, так як при придбанні комплекту автоматично на деякий термін безкоштовно видається можливість користуватися хмарним сховищем WebGlazok для тестування сервісу. Тепер картинку з камери можна подивитися і через мобільний додаток.

Якщо зайти в конфігурації камери, то можна управляти додатковими настройками - зони і режими спрацювання оповіщення, різні типи повідомлень, якість відео і т.д - докладніше про все в відео

Як зібрати комплект самому?

Для підключення до сервісу ВебГлазок можна зібрати комплект самостійно. Ключовим моментом при цьому є обов'язкова наявність конкретної моделі роутера - TP-Link TL-MR3020. Для роботи з сервісом через веб камеру потрібно буде на нього встановити спеціальну прошивку WebGlazok - вона переробить роутер зі звичайного в «відеонаблюденческій». При необхідності, згодом можна буде повернути заводську прошивку.

У висновку хочу відзначити, що крім описаного в даній статті комплекту, з сервісом онлайн спостереження ВебГлазок працює та інше обладнання, зокрема IP камера, про яку ми поговоримо окремо ...