розділ АРХІВИ: Registrars

Віддалене Онлайн Відеоспостереження Через Інтернет З Реєстратором Для Камер - Як Підключитися і Подивитися?

Продовжуємо серію статей про корисності, які нам дає wifi, а саме про віддалене онлайн відео спостереження за допомогою мережевого відеореєстратора і камер через інтернет. Просту схему ми вже розібрали в одній з минулих статей. Однак використовувати вдома або в офісі комп'ютер в якості реєстратора не зовсім зруДетальніше »

Відеореєстратор Xiaomi Yi Smart Dash Camera - Прошивка і Підключення з Телефону

Відеореєстратор для свого авто я шукаю вже досить довго - старий чесно відслужив більше п'яти років, після чого став наполегливо проситися на спокій. Подивившись безліч оглядів і почитавши відгуки, я зупинив свій вибір на Xiaomi Yi Smart Dash Camera. Цей відеореєстратор, або як ще його називають Car DVR, не випадково користується популярністю - за прийнятні гроші (менше 3 тис рублів) ми отримуємо дуже непогану якість картинки, шиДетальніше »

Дзеркало Реєстратор Заднього Виду З Навігатором І Камерою

Китайці продовжують радувати нас цікавими новинками, хоча не можна сказати, що дзеркало-реєстратор це якесь сьогоднішній винахід. Такі гаджети, як дзеркало заднього виду з реєстратором, мені траплялися в інтернет-магазинах ще кілька років тому, проте за відгуками покупців вони не відрізнялися високою якістю - низький дозвіл картинки, незручне меню, корявий переклад, гальмівний інтерфейс і інші радощі дешевого китайського барахла. Але все змінюється і сьогодні на ринку є достатня кількість гідних нашої уваги пристроїв.Зовнішній вигляд і комплектація дзеркала-реєстратораДзеркало-реєстратор вдає ізДетальніше »

ДЕТАЛЬНО про AHD Камери - Відеоспостереження UControl ПРЕМІУМ 8A

Сьогодні я розповім і покажу, як будь-який новачок, який абсолютно нічого не розуміє в техніці, може своїми руками встановити і налаштувати повноцінну систему відеоспостереження з високою якістю зображення. А допоможе мені в цьому комплект системи відеоспостереження, наданий фірмою UControl - сьогодні нашій увазі представлено принципово нове рішення. Йдеться про новий стандарт Детальніше »