2 Способу Отримати Безкоштовний Інтернет На Ноутбук або ПК

Всім привіт!

Сьогодні невеликий лайфхак - поговоримо про те, як отримати в ваш будинок безкоштовний інтернет по WiFi для ноутбука або комп'ютера. Відразу передбачаючи ваші питання - про те, як роздавати WiFi з комп'ютера, в якому вже є інтернет, я розповідав у статтях раз і два. Тут же мова піде про те, якщо у вас взагалі в будинку або квартирі не проведено інтернет, а ми хочемо отримати його на халяву.

Поїхали!

Безкоштовний інтернет - Яка програма?

Отже, схема наша буде до непристойності проста - ми підключимося до безкоштовного незапароленному WiFi і роздамо його на свій комп'ютер або ноутбук. Для того, щоб зробити це максимально ефективно, потрібно спеціальне потужний пристрій для прийому бездротового сигналу. Головними якостями, якими має володіти даний пристрій, є наступні:

  1. Уміння працювати в режимі клієнта, який нам потрібен в нашому випадку. Тобто вона повинна мати вбудовану можливість приймати безкоштовний інтернет по WiFi і далі поширювати його по кабелю по локальній мережі.
  2. Мати потужну антену або зовнішній вихід для підключення окремої антени. Це необхідно для того, щоб можна було прийняти сигнал з максимальної відстані і з мінімальними втратами в якості.

Всім цим критеріям на 100% відповідає вже відома за попередніми дослідам зовнішня точку доступу TP-LINK Pharos CPE510 - вона має потужну вбудовану антену + роз'єм для підключення зовнішньої, а також режим роботи в якості «Клієнта WiFi».

безкоштовний інтернет

Все, що нам потрібно - це

  1. Підключити точку до комп'ютера або роутера (як це зробити детально описано тут)
  2. Встановити її таким чином, щоб вона ловила безкоштовний WiFi. В ідеалі, звичайно, знати, де в вашому районі, бажано в прямої видимості, є безкоштовна точка - наприклад, якась кафешка або МакДак. І направити наш адаптер в її сторону. Вам на допомогу також ось ця стаття про спеціальний онлайн сервіс і програму для телефону, що дозволяють визначати як свободнодоступние, так і запаролених WiFi, до яких поблизу можна підключитися. Але якщо ви не знаєте, де є найближче місце роздачі халявного інтернету, то не біда - потужність антени дозволить знайти стільки мереж, скільки ви жодного разу в житті не бачили. А після вибору відповідної можна буде вже скорегувати місце розміщення Pharos, щоб він краще ловив її сигнал.

безкоштовний інтернет wifi

Як ви розумієте, щоб отримати таким чином безкоштовний інтернет на ноутбук, комп'ютер або телефон, ніяка програма не потрібна!

Безкоштовний інтернет для ноутбука

Отже, встановлюємо і підключаємо точку до комп'ютера. Виставляємо на компі в настройках «Підключення по локальній мережі» в «Центрі управління мережами» IP адреса в тій же підмережі, що і точка, а в якості шлюзу вказуємо її IP (він вказаний на корпусі пристрою). Для TP-LINK Pharos ці настройки будуть наступними:

  • IP - 192.168.0.2
  • Маска - 255.255.255.0
  • Шлюз - 192.168.0.254

настройки мережі pharos

Після чого заходимо в адмінку, набравши в браузері IP адреса точки доступу - той самий, який ми прописали в якості шлюзу. Логін і пароль також вказані на корпусі.

В адмінці заходимо в розділ «Quick Setup» і вибираємо один з двох режимів роботи:

  1. Client - в цьому режимі точка буде приймати по WiFi і поширювати сигнал по кабелю. Підходить на той випадок, якщо ви хотіт дістати безкоштовний інтернет на один комп'ютер, або якщо у вас встановлений вже інший роутер, через який в квартирі створена локальна мережа.
  2. Repeater - а тут і прийом і передача буде здійснюватися бездротовим способом. Тобто можна буде відразу роздати інтернет на всі мобільні пристрої і ноутбуки по WiFi без використання додаткового маршрутизатора.

інтернет безкоштовно

Далі на наступному кроці потрібно вибрати мережу, до якої планується отримати доступ. Якщо це закрита мережа, то вводимо від неї вручну SSID і пароль. У нашому випадку ж треба натиснути на кнопку «Survey» для запуску пошуку доступних мереж в радіусі прийому.

вибір безкоштовної точки інтернет

Відкриється список, в якому нам потрібно знайти ту мережу, у якій в графі шифрування написано «None», тобто вона відкрита для всіх бажаючих. Вибираємо її і натискаємо кнопку «Connect».

підключення до безкоштовного інтернету

Після перезавантаження точка підключиться до вибраного безкоштовного WiFi, але на комп'ютері інтернету поки що не буде. Справа в тому, що при підключенні до зовнішньої точки Pharos ми налаштовували мережеву карту комп'ютера на роботу з точкою і прописували її IP в якості шлюзу. Тепер же повертаємо всі налаштування на «автомат».

настройки інтернету на pc

І насолоджуємося безкоштовним інтернетом на комп'ютері або ноутбуці через WiFi!