Як Наклеїти Захисну Плівку ПРАВИЛЬНО і без бульбашок?

Як наклеїти плівку на телефон або планшет правильно і без бульбашок?

Відмінний питання, яке цікавить кожного власника смартфона чи іншої техніки, який дбайливо до неї ставиться, але не хоче переплачувати грошей при її покупці. Сьогодні наочно розберемося, як правильно наклеїти захисну плівку на телефон своїми руками в домашніх умовах.

необхідний комплект

Для здійснення задуманого потрібно:

  • Захисна плівка на телефон або планшет для вашої моделі
  • Рідина для очищення екрану або спирт
  • Чистий серветка з мікрофібри для очистки моніторів
  • Пластикова картка
  • скотч
  • Прямі руки

набір для наклейки плівки

Як наклеїти захисну плівку на телефон без бульбашок?

Починати вчитися клеїти захисні плівки я б порадив з невеликою діагоналі. Чим менше розмір поверхні, тим простіше її наклеїти рівно і менше ймовірності, що під неї потрапить пил.

На підготовчому етапі насамперед виберіть приміщення в будинку, в якому найменше тканини і, як наслідок, пилу - ідеальним варіантом буде ванна кімната або кухня. І друге - протріть вологою ганчіркою стіл, на якому будете клеїти плівку на смартфон.

як наклеїти плівку відео

Після цього роздруковуємо свіжу чисту серветку, пирскаємо на неї з балончика з чистячої рідиною і начисто протираємо монітор, щоб його поверхня була ідеально чистою без будь-яких розлучень або пилу. У разі, якщо залишаться навіть найменші частинки, вони приведуть до утворення важко виводяться бульбашок під плівкою.

як наклеїти на телефон захисну плівку

Далі беремо плівку і бачимо на ній два ярлика з цифрами «1» і «2». Це маркування зовнішніх плівок, які оберігають від пошкоджень саму захисну плівку, яку ми будемо наклеювати на телефон. Прикладаємо її до екрану і дивимося, як будуть поєднуватися всі технічні отвори під кнопки, камеру і датчики.

як наклеїти плівку правильно

Акуратно відриваємо зовнішню захисну плівку з маркуванням «1». Можна відразу всю цілком, можна починаючи з верхнього краю - кому як зручніше.

наклейка плівки на екран планшета

У тому випадку, якщо є велика центральна кнопка, то краще за все буде зняти захист повністю і накладати плівку спочатку по центральній осі, а потім розгладжуючи від неї краю.

наклейка захисної плівки на смартфон без бульбашок

В процесі цього можуть виникнути повітряні бульбашки - НЕ образается на них уваги, а після того, як плівка буде рівно наклеєна на всю поверхню беремо звичайну пластикову картку і видавлюємо їх з під плівки до країв екрану.

видавлюємо бульбашки з-під плівки

Після цього можна зняти другий допоміжний шар з номером «2» і остаточно розгладити плівку по монітору серветкою.

наклеїти плівку на телефон

У тому випадку, якщо під нею залишилися бульбашки з точками пилу, то беремо звичайний канцелярський скотч і відрізаємо від нього 2 стрічки. Клеїмо перший відрізок зверху на плівку, щоб її підняти. А другий акуратно накладаємо зсередини на ту частину, на якій залишилася пилу і знімаємо її. Після чого повертаємо захисну плівку на місце і розгладжує.

правильно клеїмо плівку на смартфон

Для наочності привожу також ролик, як наклеїти плівку на планшет на прикладі iPad Mini.