ТОП-10 принтерів для Будинки та Офісу

Ринок друкарської техніки надає величезний вибір принтерів. Якщо самому робити вибір потрібного пристрою, можна сильно заплутатися, адже навіть принтери різних фірм можуть бути дуже схожі між собою характеристиками. У цій статті ми дамо короткий огляд зарекомендували себе моделей для дому та офісу.

Що враховувати при виборі принтера?

вибрати кращий принтер

 1. Продуктивність. Лазерні принтери за хвилину друкують більше листів, ніж струменеві. У принтерах для домашнього використання є спеціальний датчик, який дозволить друкувати більше листів, ніж задано лімітом продуктивності. Це зроблено з метою безпеки. В офісних моделях друкувальних пристроїв грубка виготовляється з більш надійних матеріалів і може працювати безупинно, аби перегріваючись при цьому, тому установка подібних датчиків не має сенсу. Продуктивність принтера визначається за максимальною кількістю друкується листів за хвилину або за місяць. Для домашнього застосування підійде будь-яке значення цього параметра, а ось для офісів слід вибирати техніку, що друкує не менше 10-30 тис. Стор. В місяць.
 2. Витратні матеріали. У принтерів одного виробника найчастіше картриджі взаємозамінні. Оскільки оригінальні картриджі досить дорогі, перед покупкою пристрою слід відразу ж пошукати їм замінник. Важливим показником є ​​можливість повторної заправки стартового картриджа, а також кількість сторінок, яке можна віддрукувати на одній заправці. Чим значення вище, тим нижча собівартість роздрукованого листа, а значить, тим економніше працює пристрій. Значення має не тільки вартість картриджа і його заправки, а й ціна на інші витратні матеріали (фотовал, магнітний вал), обслуговування техніки та ремонт.
 3. Технічні особливості та програмне забезпечення. При виборі принтера потрібно враховувати способи його підключення до комп'ютера, ноутбука або локальної мережі. В офісі ці нюанси підкаже системний адміністратор або доведеться скористатися послугами стороннього фахівця. Для офісної техніки важливо, щоб в принтері був передбачений Ethernet-порт, через який його можна включити в локальну мережу, і відправляти документи на друк могли всі користувачі цієї мережі. Також потрібно дізнатися, чи є на установчому диску, який йде в комплекті з друкуючої технікою, драйвера на використовувану комп'ютером операційну систему. Особливо це стосується систем сімейства Linux.
 4. Час виходу першої сторінки. Принтер повинен бути не тільки продуктивним, але і швидким. Час виходу першої сторінки залежить від того, як швидко розігріється грубка, запікати тонер на аркуші. Процес займає від кількох до 15 секунд і більше. Показник вказується в інструкції до принтера.
 5. Кількість функцій. Принтер, який тільки виводить цифрову інформацію на папір, виправдано купувати лише для домашніх потреб і дрібних компаній, в яких вже є ксерокс і сканер. Для великих організацій більш доцільною покупкою є багатофункціональний пристрій, одночасно заміняє принтер, ксерокс, сканер і факс. Коштує такий пристрій дорожче звичайного принтера, але завдяки заміні відразу ж декількох девайсів дуже швидко окупається.
 6. Можливість дуплексного друку. Технологія дозволяє економити тонер і папір. Наявність двостороннього друку важливо при роботі з документами великого розміру.
 7. Колір друку. Кольорові пристрої, особливо лазерні, коштують набагато дорожче і використання в офісах, де друкуються в основному монохромні документи, не виправдане. Повнокольорові апарати потрібні тільки там, де друкується багато кольорових зображень. Краще для поставлених цілей вибирати світлодіодні варіанти. У них поєднується порівняно невисока ціна і хороша передача кольору.
 8. Технологія друку. Лазерні принтери не мають рівних в швидкості друку, але коли важлива якісна передача кольору, краще вибрати хороший струйников.
 9. Формат друку. Стандартні друкують устрою здатні переносити дані на папір формату А4, А3. Для роздруківки більших форматів передбачені окремі пристрої - плоттери (графічні).

Кращі принтери для дому

принтер для будинку

HP Color LaserJet Enterprise M553n

Володіє високою продуктивністю, має невеликі габарити, при цьому працює швидко і видає якісний результат. У пристрої використовується тонер з низькою температурою плавлення, що дозволяє економити на споживанні електрики.

Принтер оснащений кольоровим сенсорним дисплеєм для комфортного і легкого управління. Є можливість бездротового друку, підтримка NFC. Принтер може друкувати з флешки, підтримує різні стандарти зв'язку. Швидкість друку - 38 аркушів за хвилину. За місяць друкує до 80 тис. Листів. В процесі роботи практично не вібрує. У лотку поміщається багато паперу. Працює тихо, швидко виходить зі сплячого режиму, сумісний з мобільними гаджетами на базі iOS і Android.

Canon PIXMA PRO-100S

Модель з 8-кольоровий схемою чорнила, вона може друкувати яскраві фотографії з багатою колірною гамою і чорно-білі документи. Працює швидко, не зависає. Модель вибирають користувачі, для яких важлива висока швидкість друку. Єдиним мінусом є галаслива завантаження паперу. Позитивні сторони:

 • друк документів з хмарних сервісів;
 • роздруківка різних форматів, починаючи від етикеток, закінчуючи А3;
 • можливість прямого друку з програм для обробки зображень;
 • друк на CD-дисках.

Epson SureColor SC-P600

Пристрій працює за п'єзоелектричної струменевої технології. Активно використовують в фотосалонах і в домашніх умовах. У ньому використовується 9 чорнила пігменту UltraChrome HD, що дозволяє домогтися якісних фотовідбитків. Для управління роботою принтера передбачений кольоровий сенсорний РК-дисплей розміром 2,7 дюйма і три кнопки:

 • ВКЛ викл. харчування;
 • основна для дисплея;
 • повернення до попередньої теми меню.

У принтері картриджі зафіксовані, тому ймовірність їх випадкової поломки в процесі руху голівки виключена. Корпус зроблений з міцного висококласного пластику. У комплекті до пристрою йде лоток для CD-дисків. Щоб приступити до роботи досить встановити драйвер і програмне забезпечення, а далі слідувати вказівкам на дисплеї.

Апарат можна підключати по Wi-Fi, він легко налаштовується, може друкувати на товстому папері, відбиток виходить насиченим з натуральної передачею кольору. До мінусів пристрою відноситься велика витрата чорнила при друку на А3, уповільнене початок друку (вихід першого аркуша) і наявність рулонної подачі.

Samsung Xpress C430W

Компактна модель з внутрішньої подачею листів. Друкує всі затребувані формати на будь-яких видах паперу, в тому числі на глянцевому для фотодруку. Доступ до картриджів знаходиться на фасадній частині, а для витягання застряглих листків передбачена запасна секція.

Панель управління розташовується на верхній частині корпусу. Є чотири кнопки:

 1. активація економного режиму;
 2. з'єднання з бездротовими мережами;
 3. включення / вимикання апарату;
 4. скасування команди.

Вибір певної команди залежить від тривалості та періодичності натискання кнопки. Індикатори на корпусі сповіщають про закінчення тонера і про працездатність пристрою.

Модель може підключатися до комп'ютера через USB-порт. Для настройки мережевого підключення передбачений LAN-порт і модуль Wi-Fi. Крім цього, по Wi-Fi відправляти документи на друк можна зі смартфона і планшета.

У принтері встановлено 4 картриджа. Однієї заправки чорного досить для роздруківки 1,5 тис. Листів, а кольорових вистачить для 1 тис. Сторінок. Оригінальні картриджі коштують дорого, тому перед покупкою пристрою відразу ж потрібно шукати замінники.

З додаткових опцій слід виділити функцію економії, а ось дуплексний друк недоступна.

Xerox VersaLink C400DN

Пристрій має оптимальні габарити для домашнього застосування. Оснащено відкидним дисплеєм, призначеним для управління всіма функціями. Його можна розташовувати горизонтально, вертикально або під потрібним кутом. Є функція попереднього перегляду. Принтер працює з папером різної щільності від 60 до 220 г / кв. м. Є модуль для збільшення обсягу лотка подачі до 1250 аркушів.

Однаково якісно друкує як монохромні, так і кольорові зображення. Розумна технологія лазерного друку за секунду видає сторінки з насиченою передачею кольору. В місяць пристрій здатний друкувати до 80 тис. Листків.

Мережею Вашого пристрою налаштовується через Wi-Fi, NFC або через кабель. Можна роздруковувати документи з мобільних гаджетів з операційними системами Android, iOS.

Кращі принтери для офісу

принтер для офісу

Kyocera FS-4300DN

Лазерна чорно-біла модель призначена для великих офісів. Продуктивність доходить до 275 тис. Листів на місяць, тобто 9 тис. Листів за день. Швидкість друку пристрою - 60 листів в хвилину. Для мережевої роботи передбачений Ethernet-порт.

Пристрій оснащений картриджем, який можна перезаправлять. Однієї заправки досить на 25 тис. Сторінок, ресурс фотовала - 500 тис. Сторінок.

Kyocera FS-4200DN

Лазерний принтер з продуктивністю близько 250 тис. Монохромних сторінок в місяць. Техніка надійна, але дорога. Підходить для використання в великих офісах. Швидкість друку - 50 сторінок в хв. з дозволом 1200х1200 dpi. Для підключення пристрою по локальній мережі передбачений Ethernet-порт.

У принтері використовується картридж моделі ТК-3130. Повної заправки досить для роздрукування 25 тис. Листів. За одну заправку в картридж поміщається 600 г тонера, що робить собівартість роздруківки листа досить низькою. Кількість заправок не обмежена.

Це надійний і високошвидкісний апарат, який хоч і дорого коштує, але швидко окупається.

HP LaserJet Enterprise P3015dn

Модель лазерного монохромного принтера компанії НР варто 570-590 у.о. Продуктивність до 100 тис. Сторінок на місяць. Друкує до 40 листків в хвилину з роздільною здатністю 1200х1200 точок на дюйм. Для роботи по локальній мережі передбачений Ethernet-порт.

У принтер встановлений картридж, який можна легко і швидко дозаправляти. Тонера досить для роздруківки 6 тис. Листів. Пристрій просто налаштовувати і експлуатувати, єдиним недоліком є ​​шум при роботі.

Kyocera FS-1370DN

Недорога модель для невеликих офісів. Варто близько 280 у.о. Має продуктивність 50 тис. Листків на місяць. За хвилину роздруковує 35 сторінок з дозволом друку 1200х1200 точок на дюйм. Оснащена портом Ethernet.

Однієї заправки чорного картриджа вистачає на 7200 відбитків, ресурс фотовала - 100 тис. Листків. Для зниження собівартості однієї надрукованої сторінки в пристрої передбачений режим економного друку. Коли закінчується тонер, не потрібно повністю міняти картридж, а можна просто дозаправити, що також дозволяє заощадити на покупці нового розхідники.

Незважаючи на досить низьку ціну, Kyocera FS-1370DN - надійний і продуктивний апарат, що відрізняється високою якістю друку.

Epson L800

Струйников, який завдяки своїм параметрам ідеально підходить для застосування в офісі. Друкує до 37 стор. За хвилину, випереджаючи за швидкістю навіть деякі лазерні пристрої. Дозвіл - 5760х1440 dpi. Однієї заправки чорного картриджа, який йде в комплекті з пристроєм, достатньо для роздруківки 9,9 тис. Сторінок, а кольоровий зможе видати до 1800 аркушів. Принтер спокійно впорається з друком великих об'ємів документації навіть у великому офісі. Є можливість підключити СНПЧ.

Принтер дає чіткі, деталізовані відбитки, легко налаштовується і використовується. Незважаючи на високу вартість чорнила, Epson L800 є одним з кращих струменевих принтерів для використання в офісах.