Огляд Селфі Палиці BlitzWolf BW-BS10 Для Телефону - Штатив Монопод з Bluetooth Пультом і Кнопкою

В еру бездротових технологій такий став уже звичним аксесуар для телефону на Андроїд або айфона, як Селфі палиця, знаходить нове дихання з впровадженням в нього bluetooth модуля. Сьогодні це вже не просто монопод з проводом, але універсальний штатив з пультом і кнопкою, за допомогою якої по бездротовому сигналу відбувається спрацьовування затвора об'єктива камери смартфона. Подібних моделей вже багато - від нікому невідомих китайських виробників до таких брендів, як Huawei, Honor, Samsung і Xiaomi. У цьому огляді познайомимося з однією з таких Селфі палиць типу «два в одному», які суміщають телескопічний монопод зі штативом - BlitzWolf BW-BS10.

Селфі палиця для айфона і будь-якого телефону з пультом

Це новинка, яку я замовив на AliExpress. Особливість даної палиці для Селфі в тому, що вона в складеному вигляді має компактну і минималистичную форму, завдяки якій її легко помістити не тільки в невелику сумку або рюкзак, а й навіть в будь-який внутрішній кишеню куртки. Це робить монопод воістину компактним і зручним в перенесенні - адже саме це одне з головних якостей портативного пристрою.

Селфі монопод BlitzWolf BW-BS10

Я знаходив також і схожі більше бюджетні варіанти, однак вони не відрізнялися такою компактністю.

Селфі палиця BlitzWolf BW-BS10 поставляється в коробці у фірмових кольорах. Упаковка, як завжди, трохи пом'ялася на пошті. Усередині сам монопод і невелика інструкція.

комплект BlitzWolf BW-BS10

Корпус виконаний з якогось легкого сплаву металу і пластика. Чесно кажучи, я так і не зміг визначити, з чого зроблена ручка. Але виглядає стильно! Тримати теж зручно - по товщині в самий раз. Плюс матеріал корпусу матовий і не ковзає в руці.

BlitzWolf BW-BS10

Під великим пальцем розташований знімний bluetooth пульт з кнопкою спуску. Модель має кілька колірних рішень, в тому числі і строгий чисто чорний. Але у нас більш молодіжний варіант з червоними вставками.

Селфі палиця для АІ? фону

Кріплення для телефону повністю приховано всередині корпусу, чим і пояснюється відсутність в Селфі палиці BlitzWolf BW-BS10 виступаючих частин. Для того, щоб її розкрити, потрібно потягнути за верхню «кришку», щоб витягнути все коліна «вудки». Довжина в висунутому стані близько метра.

Селфі палиця з пультом

Кріплення смартфона універсальне і підходить для будь-якого телефону на Android або айфона. Я тестував його як на iPhone SE, так і 6-ти дюймовому Xiaomi - запасу вистачає для надійної фіксації.

Селфі палиця bluetooth

Головка повертається, так що можна знімати як в горизонтальній орієнтації екрану, так і вертикальної. А ось сама вона мені представляється досить-таки хисткою і міняти її розташуванні потрібно акуратно.

Селфі палиця для телефону

Головка призначена тільки для розміщення смартфона, оскільки вона не знімається, а значить встановити кріплення під ту ж екш камеру ніяк не вийде.

Два в одному - монопод перетворюється в штатив з кнопкою Bluetooth

Але як ви вже зрозуміли, робити Селфі з руки - це не єдина можливість монопода BlitzWolf BW-BS10. Легким рухом руки, ніжки, замасковані під рукоятку, розкладаються, і він перетворюється в повноцінний штатив.

Селфі палиця для смартфона

Про практичності можна не хвилюватися - як не дивно, навіть в повністю розкритому стані він надійно тримає смартфон і не падає.

монопод BlitzWolf BW-BS10

Не останню роль в надійності конструкції грають металеві обмежувачі, які спочатку здаються лише елементом дизайну ручки. Вони надійно фіксують триногу в позиції штатива, не даючи йому скластися.

Селфі палиця BlitzWolf BW-BS10

Загалом, безумовно залік! На практиці BlitzWolf BW-BS10 показала себе з кращого боку. Єдине трохи кульгає якість зовнішньої обробки - китайщину, яка проявляється в неакуратних задирках на пластиці, поки до кінця перемогти не вдалося. Але на практичне використання це ніяк не впливає.

Для чого ж потрібна кнопка на пульті і як вона працює? Про це ви дізнаєтесь з окремою інструкції.