Огляд Бездротовий Зарядки Baseus

Baseus Wireless Charger Powerbank (8000 mAh) - це одне з тих сучасних пристроїв, які поєднують в собі відразу кілька функцій. В даному випадку - бездротову зарядку (Wireless Charger) і акумуляторну батарею (PowerBank). В результаті ми маємо універсальний гаджет, за допомогою якого можна зарядити абсолютно все і всюди. Відгуки в інтернеті про Baseus Charger вельми позитивні, тому я із задоволенням взяв його для свого огляду.

Комплектація Baseus Wireless Charger Powerbank

Взагалі, у Baseus безліч різних типів бездротових зарядок. Багато з них я показував в відео - це і оригінальна поєднана з лампою-каганцем Baseus Mushroom Lamp Desktop Wireless Charger. І Baseus AirPower 2 in 1, яка одночасно може заряджати два девайса, наприклад телефон і бездротові навушники AirPods або їх аналоги. І найпростіша Baseus LED Charger.

Baseus Wireless PowerBank

Але Baseus Wireless Charger Powerbank привернув мене саме своєю автономністю. За рахунок того, що функція бездротової зарядки поєднана з powerbank, для його використання не потрібно підключення до електророзетки. Так, його можна взяти кудись з собою в дорогу і одночасно заряджати два-три пристрої як бездротовим способом, так і по кабелю. До речі, у цього пристрою також є кілька варіацій, таких як на 10000 mAh або 8000 mAh, який ми розглядаємо.

акумулятор 8000 mAh

Упакована зарядка в фірмову білу коробочку з жовтим логотипом. Усередині пластиковий блістер, в якому лежить Baseus Wireless Charger. Під ним - кілька листів макулатури і шнурок мікро USB. Його можна використовувати як для харчування самого powebank, так і телефону, якщо у нього немає функції зарядки «по повітрю».

baseus reciever

До речі, для таких моделей у Baseus є також рішення. Це окремий ресивер-приймач (Charging Reciever), який підключається до порту microUSB смартфона і оснащує його модулем бездротової зарядки.

ресивер

Він чорного кольору і досить плоский. Тому якщо ви носите свій телефон в непрозорому чохлі, то дану штуку легко сховати всередину, щоб не було помітно.

приймач зарядки

Зовнішній вигляд і функціонал Baseus Wireless Charger Powerbank

Baseus Wireless Charger Powerbank виконаний в класичній формі, що нагадує зовнішні жорсткі диски. Приблизно такий же розмір і все закруглені кути. Матеріал корпусу дуже приємний на дотик «soft touch» пластик. Але при цьому до нього дуже легко липне пил. А оскільки він чорного кольору, то вона постійно буде видно і створювати неохайний вигляд. Загалом, для перфекціоністів - суцільний головний біль.

wireless powerbank

А ось сама майданчик, куди власне і кладеться телефон для зарядки, глянцева. Але теж мазка, тепер уже від пальців. У її верхній частині є невеликий вбудований мониторчик, на якому відображається рівень заряду батареї. Чи включається він невеликий кнопкою збоку.

безпровідна зарядка

Всі роз'єми знаходяться на одному з торців. Це два порти USB-A для гаджетів і один micro USB для підзарядки самого акумулятора Baseus.

baseus powerbank

Відгук про використання Baseus Wireless Charger PowerBank 8000 mAh

Обсягу батарейки Baseus реально вистачає максимум на 2 повних заряду сучасного смартфона. Чесно кажучи, замало. Якщо ж задіяти одразу два порти USB, то його ледве-ледве вистачить на одноразову зарядку двох девайсів. Про бездротової платформі при цьому варто і зовсім забути. Так що реально, це скоріше рішення на крайній випадок, ніж для постійного використання. Або можна його тримати просто на столі в якості бездротової зарядки з додатковою приємною функцією, що його також можна буде взяти з собою в дорогу при необхідності.

рівень заряду

Коли я взяв цей powerbank в руки, то було подумав, що порти видають різну силу струму. Було б логічно, якби один видавав 1А, а інший 2А. Але немає - сила струму в обох портах однакова, 1А. Так що швидко зарядити свій смартфон через USB теж не вийде.

сила струму

Ще один мінус характерний для всіх сучасних бездротових зарядок. Полягає він у тому, що телефон необхідно розмістити рівно уздовж корпусу. Не можна поперек або зі зміщенням, інакше він просто не буде заряджатися. Саме це властивість і погубило так очікувану всіма AirPower від Apple. Вони хотіли зробити так, щоб заряджати можна, поклавши будь-який пристрій на будь-яку частину поверхні килимка. Не вийшло…

Що в підсумку? Хороша універсальна зарядка, яку можна використовувати як стаціонарно, так і в дорозі. Ємності хотілося б побільше, але тоді і розмір її буде більш громіздким. У такому ж виді вона входить в будь-яку кишеню куртки або рюкзака.

Відео огляд зарядного пристрою Baseus

Придбати Baseus Wireless Charger Powerbank можна в магазині LTMiX.Ru