Розумний Браслет Canyon Smartwatch CNS-SB41BG - Огляд та Відгук про Доступне Фітнес-Трекері

У цьому огляді подивимося на розумний браслет Canyon Smartwatch CNS-SB41BG. До цього типу пристроїв відносяться як дорогі професійні гаджети для спортсменів, так і недорогі для повсякденного носіння і періодичних занять фітнесом. Саме до останнього типу належить наш сьогоднішній герой. Ринок розумних фітнес трекерів сьогодні перенасичений пропозиціями, тому буде цікаво подивитися, що такого особливого запропонує дана модель.

Огляд зовнішнього вигляду браслета Canyon

Коробочка добротна, але не створює відчуття преміальності. На обкладинці у вигляді іконок зображені основні функції і характеристики.

коробка годин canyon

Під кришкою нас зустрічає дисплей браслета. Приємно, що він не монохромний, а кольоровий, розмір 0.96 ". Але відразу оцінити перенесення кольорів неможливо, так як з коробки він розряджений.

розумні?  браслет canyon

Комплектується браслет Canyon інструкцією і кабелем для зарядки. Він тут має один з форм-факторів, який ми вже зустрічали в одній з інших моделей фітнес-трекерів. Це спеціальна кліпса, яка чіпляється за браслет, прилягаючи до контактів на нижній частині корпусу.

комплектація

Конструкція не така зручна, як у аналогів Apple Watch з майданчиком, на яку гаджет просто кладеться і так же легко знімається. Але в той же час в рази зручніше, ніж це реалізовано у Xiaomi Mi Band, який потрібно кожен раз витягувати з «оправи».

ремінець canyon

Ремінець силіконовий яскраво зеленого кольору з безліччю отворів. Частина з них носить декоративні і виконують функцію провітрювання. Решта використовуються для застібки, і завдяки великій їх кількості підібрати потрібний ступінь стиснення досить-таки просто.

годинник на руці

Корпус має середній розмір (48мм x 22мм x 12мм) і виглядає на руці гармонійно. Чи не гублячись, як Сяомей другого покоління і в той же час не відволікаючи на себе всю увагу. По периметру є дизайнерська металева вставка і логотип Canyon збоку.

canyon fit

Основні «розумні» функції

Після підзарядки і включення управління проводиться за допомогою сенсорної кнопки - сам екран на торкання не реагує. До речі, на нього відразу з заводу була наклеєна захисна плівка.

браслет canyon на руці

На головному екрані за умовчанням крім поточного часу відображається дата, день тижня, рівень заряду, стан зв'язку і - погода. Ця інформація береться у відповідній програмі на телефоні, з яким він сінхронізрован.

главниі?  екран

Але якщо довго затримати палець на кнопці, то можна вибрати один з двох додаткових аналогових циферблатів. Це ж тривалий дотик служить для входу в підменю тих розділів, в яких воно є. Короткий же перемикає між основними екранами.

що входять

вхідні повідомлення

Тут відображаються отримані за останній час повідомлення. Причому беруться вони не тільки з СМС, але також і WhatsApp і ще декількох популярних месенджерів і соцмереж. І тут же прямо з екрану браслета їх можна прочитати. Робити це, звичайно ж, не надто зручно, але якщо смартфона немає під рукою, то чому б і ні?

повідомлення

пройдена дистанція

Вимірюється на підставі ваших біометричних даних (зростання, ваги і віку), які налаштовуються через додаток

відстань

витрачені калорії

розраховуються на підставі пройденого шляху

калорії

Додаткові функції

  • Час, який ви провели уві сні сон
  • Вимірювання пульсу пульс
  • Також є кілька різних режимів фізичних вправ. Тут як раз присутній внутрішнє меню, в якому можна вибрати - біг або прогулянка. прогулянкаІ засікти час виконання даного процесу, кількість виконаних кроків, калорії і пульс.

  • З додаткового функціоналу відзначимо можливість пошуку за допомогою розумного браслета телефону - при натисканні кнопки на ньому лунає звуковий сигнал.

В цілому функцій для повсякденного використання більш ніж. Єдине, хотілося б яскравішою екран. І дозвіл його складає 160 × 80, що замало для досвідчених користувачів. Але для сприйняття інформації - цілком достатньо.

Підключення фітнес-трекера Canyon до телефону

Для того, щоб синхронізувати розумний браслет-годинник Canyon зі смартфоном, необхідно встановити мобільний додаток «Canyon Fit». Або знайти його в Play Market або AppStore, або по QR коду на коробці. Правда, він спочатку переадресує вас на сайт, де вже в розділі завантажень буде посилання на скачування.

завантажити додаток canyon fit

Встановлюємо додаток і погоджуємося при першому вході до умов використання. На розсилку не підписувати!

Угода з умовами

Потрапляємо на головну сторінку програми. Тут поки нічого немає, тому що спочатку треба підключити браслет до телефону. Для цього тиснемо на «+ Device»

додати дівати? з

Далі необхідно включити Bluetooth на смартфоні і тримати браслет від нього не далі, ніж на відстані 1 метра. І натискаємо кнопку «Start»

старт

Бачимо в списку свій трекер і натискаємо на «Add device»

вибір устрої? ства

і підтверджуємо запит на створення пари

створити пару

Підсумком стане сторінка, на якій повідомляється про успішне коннекте і запрошенням перейти до налаштувань

підключено

Налаштування браслета Canyon

Тут перш за все варто зайти в «Regional Settings» і поміняти мову на російську.

regional settings

Система заходів автоматично перебудується на метричну.

вибір мови

Далі відкриваємо «Фізичні параметри»

меню canyon

і вводимо свої дані для точного розрахунку відстані і витрачених калорій.

фізичні параметри

Тепер подивимося на основні розділи налаштувань Canyon Fit.

Повідомлення - тут можна вибрати, повідомлення від яких програм будуть приходити вам на браслет зі смартфона. Набір їх вражає - тут є не тільки дзвінки та SMS, але і Ватсап, і Інстаграм, і Фейсбук. Шкода тільки поки немає ВК - в ньому теж часто спілкуються. Можна включити або відключити їх окремо, або все відразу.

повідомлення

Будильник - призначення цієї функції пояснювати не потрібно. Є можливість задати до 5 різних «часів» для спрацьовування вібруванням на браслеті.

будильник

Розминка - призначення відрізка часу доби, в який браслет буде нагадувати вам про те, що пора встати з-за комп'ютера і розім'ятися.

розминка

Вимірювання пульсу - функція автоматичного вимірювання пульсу через певний проміжок часу.

вимір пульсу

Віддалене управління камерою - активація спуску затвора камери телефону за допомогою функціональної кнопки на браслеті

Також звернемо увагу на нижнє меню. На «Головною» - зведена інформація по пройденій відстані

кроки

часу сну

сон

і вимірах пульсу

інфо про пульс

Вкладка «Трекінг» для даної моделі Canyon Smartwatch CNS-SB41BG недоступна.

Відгук про використання

Що сказати з практики його використання? Перш за все браслет захищений від вологи за стандартом IP68. А це означає, що в ньому можна не тільки ходити під дощем, але і плавати на глибині не більше метра. Так що реально його можна взагалі не знімати цілодобово. Ремінець м'який, добре провітрюється і не напружує при тривалому безперервному носінні.

А ось ємності батареї хотілося б побільше. Все-таки 45 mAh не надто багато, і живе браслет в активному режимі не більше 5 діб, хоча в стані очікування виробник пріпісиваті йому до двох тижнів роботи. Але це розплата за його комфортний вага в 25 г і кольоровий дисплей.

Походивши кілька днів в браслеті, я прийшов до висновку, що пристрій досить непогане для цього сегмента. Для спортсменів воно, зрозуміло, не підійде. Але ось тим, хто займається активним життям і стежить за здоров'ям - саме те.

Кому цікаві технічні характеристики і ціни - даю посилання на сайт, де він продається.