Як Вибрати Кращого Провайдера Інтернету для Вдома чи Квартири?

В інтернеті я веду свою діяльність вже більше 15 років. І за весь цей час мені довелося змінити в квартирі близько десятка різних провайдерів. Всіх їх об'єднувала одна цікава особливість. Коли новий провайдер тільки приходив в будинок, то якість послуг було на висоті, причому при досить смачних розцінках. Але проходив рік-другий, швидкість починала падати, а домашня мережа постійно відвалюватися. Через що мені доводилося переходити до іншого постачальника послуг інтернету. І так раз в декілька років. Так як же вибрати кращого провайдера, щоб у вас вдома в квартирі був постійно стабільний інтернет? Відповідь на це питання в даній статті!

Не вірити рекламі при виборі провайдера

Реклама - двигун прогресу. Я у свій час буквально в кожному вагоні метро бачив барвисті картинки з рекламою свого провайдера, який пропонував гігабітний інтернет за цілком осудним цінами. Їх же я знайшов і в таблиці на офіційному сайті.

реклама провайдера seven sky

Однак коли я оформив через особистий кабінет заявку на зміну тарифного плану, в підтримці відповіли, що обладнання в моєму будинку не дозволяє надати дану послугу. Висновок - при виборі нового постачальника послуг інтернету не вірити красивим картинкам!

Популярність бренду провайдера на ринку інтернет послуг

Багато при виборі провайдера для підключення домашнього інтернету орієнтуються на популярність бренду. У всіх на слуху такі компанії, як Ростелеком, Білайн, SevenSky, Onlime, Дом.ру і інші. Дійсно, сьогодні ситуація складається таким чином, що великі компанії захоплюють все нові ринки. Причому не стільки своїм приходом в нове місто або район, скільки покупкою більш дрібних гравців.

роутер Ростелеком

Однак якість їх послуг не завжди на висоті. Великою компанією управляти завжди складніше, ніж маленької, і популярність марки тут ні при чому. При цьому у невеликого провайдера, який надає доступ в інтернет жителям тільки одного мікрорайону, навпаки може бути відмінна якість сучасного обладнання і чуйна служба технічної підтримки. При виборі орієнтуватися можна лише на відгуки інших реальних користувачів послуг того чи іншого провайдера в вашому конкретному місті чи районі.

Вибір найкращого провайдера для дому та квартири по характеристикам

Для зручності вибору провайдера також існує один цікавий сервіс, який дозволяє підібрати постачальника інтернету, що працює саме в вашому будинком і мають можливість підключити вашу квартиру. Йдеться про сайті Provayder.Net. Поняття «кращого» провайдера у всіх різний. Кому-то важлива швидкість, для кого-то головне - стабільність прийому. А деяким важливо, щоб надавалося безкоштовне обладнання для роздачі WiFi або прийому IPTV. На сайті provayder.net можна відфільтрувати тарифні плани всіх провайдерів на основі ваших вимог до швидкості інтернету і параметрам доступу до додаткових послуг.

provider net

Вибрати провайдера за адресою будинку і квартири

Для початку подивимося на основну можливість зміни постачальника інтернету в квартирі - підбір провайдерів за конкретною адресою будинку. Вибираємо своє місто - агрегатор містить в базі даних інформацію про компанії по всій Росії.

вибір міста провайдера

Після чого вказуємо конкретну адресу, де ви хочете підключити інтернет

перевірка адреси провайдера

Отримуємо список провайдерів, які працюють в цьому будинку і на які можна змінити підключення до інтернету у вашій квартирі.

вибрати провайдера

список провайдерів

Підбір провайдера по фільтру

Крім цього на сайті представлений зручний фільтр, за допомогою якого можна знайти підходящого провайдера за такими показниками, як

  • Можливість підключити не тільки інтернет, але і кабельне ТБ
  • Мінімальна і максимальна швидкість
  • Розмір абонентської плати
  • Надання wifi роутера або телевізійної приставки

Відібрані за вашим параметрам постачальники інтернет-послуг з'являться в загальному списку на сторінці

фільтр провайдерів

Після вибору відповідного варіанту можна відразу заповнити заявку на підключення

заявка на підключення інтернету

Рейтинг провайдерів і акції

Ще два розділи, які будуть корисні при зміні провайдера, це рейтинг і акції. У рейтингу можна подивитися, які з компаній користуються великою довірою у відвідувачів

рейтинг провайдерів

А в акціях подивитися про поточні вигідні пропозиції на ринку послуг надання доступу в інтернет

акції провайдерів