Як Підключити Авто Сигналізацію до Телефону - Налагодження та управління автозапуском Шерхан

Років 10 тому про управління сигналізацією автомобіля зі смартфона неможливо було навіть подумати. Сьогодні ж сигналізації з автозапуском з можливістю підключення до охоронної системи через мобільний додаток для телефону поширені повсюдно. Starline, Pandora, Sher-Khan і інші бренди мають подібні моделі у своїй лінійці. Більш того, використання мобільного застосування дозволяє детально налаштувати охоронну систему машини. В тому числі, задіяти смартфон в якості мітки, відсутність якої не дає завести двигун. Сьогодні ми наочно подивимося, як підключити телефон до автомобільної охоронної сигналізації з автозапуском із серії Шерхан Мобікар.

Як підключити телефон до охоронної сигналізації з автозапуском?

Перш за все необхідно завантажити та встановити на свій смартфон додаток для вашої моделі сигналізації. У StarLine і Pandora є свої програми. Для Шерхана шукаємо в Google Play або App Store додаток «Mobicar»

додаток mobicar

Далі все маніпуляції потрібно проводити в безпосередній близькості від автомобіля, так як з'єднання телефону з сигналізацією відбувається по сигналу Bluetooth. Спочатку потрібно зняти блокування центральний замок машини. Після чого ввести сигналізацію з автозапуском в режим сполучення.

підключити телефон до сигналізації

Для цього:

 1. Затискаємо на 2 секунди кнопку «4» на брелоку
 2. Далі на 2 секунди затискаємо одночасно кнопки «1 + 4»
 3. Нарешті, клавішу «3» також на пару секунд

Тепер можна включити блютуз на смартфоні і запустити додаток Sher-Khan Mobicar. На стартовому екрані тиснемо на «Почати підключення»

почати підключення до сигналізації

Після нетривалого пошуку на сторінці відобразиться номер сигналізації, встановленої в машині. Натискаємо на «Підключити»

підключити сигналізацію до смартфону

Для підключення телефону до сигналізації потрібно ввести шестизначний код, який необхідно взяти з дисплея брелока. На ньому видно лише перші 4 цифри. Останні 2 відобразяться після короткого натискання на кнопку «2». Вводимо цей код в текстове поле в мобільному додатку.

підключити сигналізацію з автозапуском

Після успішного підключення тиснемо на «Почати використання»

смартфон підключений до сигналізації

Відео з підключення до сигналізації зі смартфона

Налаштування сигналізації в машині через телефон

Тепер ми отримаємо повний контроль з телефону над усіма прихованими настройками сигналізації. З головної сторінки відкривається швидкий доступ до управління центральним замком, запуском двигуна і відкриття багажника.

управління авто

Причому зображення автомобіля динамічно відображає його стан. Наприклад, при роботі аварійки або поворотников вони також блимають на зображенні. А при заведеному двигуні контур обведений блакитним світінням

паливо

У слайдері вище відображаються поточна швидкість, напруга в електросистемі, температура, і т.д. Для переходу в основне меню потрібно натиснути на іконку в лівому верхньому кутку.

настройки сигналізації

Можна вибрати такі параметри сигналізації:

 • Звукові сигнали - можна відключити роботу сирени для оповіщення про постановку або зняття машини з охорони

  звукові сигнали

 • Світлова індикація - те ж саме, щодо включення поворотних сигналів при відкритті центрального замка, спрацьовуванні датчиків удару і інші події. Тут же можна активувати «ввічливу підсвічування», коли фари горять протягом деякого часу після переходу в режим охорони для того, щоб підсвітити водієві дорогу до дому.

  світлова індикація

 • Чутливість датчиків - настройка рівня занепокоєння для спрацьовування сигналізації

  чутливість датчиків

 • Управління охороною - детальні параметри конфігурації сигналізацією автомобіля.

  управління охороною

  Найцікавіше в даному розділі те, що можна активувати підключений смартфон в якості іммобілайзера і охоронної мітки. При включенні цієї функції двигун буде заводитися тільки при наявності в салоні прив'язаного телефону з включеним Bluetooth. Також можна виставити дальність прийому сигналу. При появі смартфона в його зоні автоматично буде спрацьовувати постановка на охорону або відкриватися центральний замок автомобіля

  настройка телефону сигналізація

 • Команди - меню настройки додаткових команд сигналізації для швидкого доступу до них з кнопками пульта

  гарячі команди

Відео з налаштування охоронної сигналізації з автозапуском