Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod Огляд і Інструкція до Селфі палицю - штативи з допомогою кнопки Для Смартфона Android або iPhone

Нещодавно замовив собі Селфі палицю для свого айфона виробництва компанії Сяомей. Повна назва - Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod. Це штатив, або як його називають монопод, з кнопкою, яким можна користуватися як на iPhone, так і на будь-якому Андроїд-телефоні. Але найцікавіше не це - Селфі палиця комплектується пультом управління, за допомогою якого є можливість робити фото віддалено з відстані в кілька метрів. У цій статті буде огляд Xiaomi Selfie Stick Tripod і інструкція, як його підключити до смартфону на Android або iOS (iPhone).

Огляд комплектації Селфі палиці Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod

Оскільки посилка мені прийшла з Китаю з АліЕкспресс (посилання на продавця), штатив був упакований в коробку білого кольору, який останнім часом характерний саме для тих версій гаджетів Xiaomi, які випускаються для внутрішнього ринку.

коробка Селфі палиці xiaomi

Ну і всі написи - тільки на китайському. Однак це зовсім не завадить, як у випадку з тим же фітнес-браслетом Mi Band, користуватися всіма можливостями Селфі палиці. Тому можна не боятися заощадити, купивши монопод в інтернеті, а не в офіційному магазині Xiaomi.

штатив xiaomi

Відкриваємо кришку і перше, що бачимо, - це ще одна маленька коробочка, в яку запаковано пульт управління. Ось така увага до дрібниць. Нагадаю, що у Селфі палиці BlitzWolf, яку я також недавно показував, пульт з кнопкою відразу був розміщений на своєму місці на рукоятці.

пульт управління xiaomi

До речі, думаю, далі буде не зайвим провести деякі порівняння між двома цими моделями. Сам штатив Xiaomi має менший розмір як в складеному, так і распрямления стані.

Селфі палиця xiaomi

З одного боку, це компактність, яка так важлива для мобільності. З іншого - він майже в два рази коротше, що 100% негативно позначиться на зручності використання. При цьому тієї самої горезвісної компактності трохи заважає конструкція утримувача смартфона. Він тут не забирається всередину корпусу, як у BlitzWolf, а просто складається. Тим самим потовщуючи весь гаджет

Але в цілому збірка Селфі палиці порадувала. Хоч це і пластик, в тому числі і шарнір власника телефону, зроблено все дуже якісно. До речі, запасу ходу кріплення досить навіть для великих «лопат» з діагоналлю 6 дюймів.

xiaomi selfie stick

Рукоятка з шорсткого пластика без м'якого покриття, а ось кріплення для пульта якраз виконана з якогось софт-тач силікону для його надійного утримання. Ніякої додаткової засувки немає.

xiaomi selfie

При цьому компоновка Селфі палиці Xiaomi Selfie Stick (Tripod) така, що при встановленому на ній айфоне або Андроїд смартфоні кнопку на пульті дивиться вниз. Тобто якщо тримати її однією рукою, то натискати доведеться вказівним пальцем, а не великим, як зазвичай. На мій погляд, це трохи дивно - ніщо не заважало розгорнути його на 180% в звичне положення.

огляд Селфі палиці xiaomi

Як ви вже зрозуміли, рукоятка Селфі палиці Xiaomi легким рухом руки розкладається в триногу і перетворюється в маленький штатив для дистанційного використання. І тут варто знову згадати BlitzWolf. У нього в триногу були вдало вписані металеві фіксатори, жорстко закріплюють монопод в розкритому стані.

тринога xiaomi

Тут же і близько немає ніякого натяку, через що вся конструкція здається більш хисткою. Одне невдалий рух - і телефон разом зі штативом полетить на підлогу. Благо, що висота невелика.

xiaomi Селфі палиця

Інструкція, як підключити Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod до смартфону?

Для підключення Xiaomi Selfie Stick до телефону на Android або iPhone робимо наступні кроки:

  1. Включаємо Bluetooth на телефоні
  2. Тривало натискаємо на кнопку на пульті Селфі палиці
  3. Шукаємо її назву в списку бездротових пристроїв блютуз на телефоні
  4. Вибираємо і чекаємо з'єднання

Після цього при запущеному додатку «Фото» кнопка на пульті буде спускати затвор камери мобільного телефону.

Відгук про Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod

З підключення Селфі палиці Xiaomi до телефону і управління камерою з пульта претензій немає ніяких. Працює однаково добре як з Android, так і з iPhone - затримка між натисканням кнопки і спрацьовуванням затвора мінімальна.

Селфі палиця xiaomi з пультом

Для зарядки бездротового пульта підійде кабель micro USB і блок живлення від будь-якого смартфона. Ємності батареї вистачає на кілька днів активного використання. Але оскільки Селфі палицю ми все-таки беремо з собою не так часто (якщо тільки мова не про якомусь подорожі), то одного заряду вистачить на досить тривалий час.

пульт з кнопкоі?  xiaomi

У підсумку маємо класний невеликий і якісно виконану Селфі палицю. Невеликий розмір і простота штатива в деякі моменти може бути критичною, але ці нюанси компенсуються дуже смачною ціною.

Відео огляд і відгук про Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod