Кольцевые Светодиодные LED Лампы Для Фотосъемки Селфи с Телефона со Штатива

В этой статье мы поговорим про кольцевые светодиодные (LED) лампы для фотосъемки с телефона, которые значительно упрощают процесс создания классных видео или селфи фото со штатива. Сегодня стать видеоблогером в какой-то степени гораздо проще, чем несколько лет назад, и в то же время сложнее. Парадокс этот не случаен. Дело в том, что раньше не было таких жестких требований к качеству видео — достаточно было поставить на штатив дешевенький смартфон и начать записывать при комнатном освещении. И для конечного зрителя на YouTube этого было вполне достаточно.

Сегодня же пользователи искушены качественной картинкой и звуком, и удивить их становится все сложнее. Хорошее изображение и чистый звук — базовые компоненты, без которых ваши видео никто смотреть не будет. Однако, в то же время и инструменты для их создания стали более доступны. Современные смартфоны могут похвастаться отличными возможностями по созданию медиаконтента.

світлодіодна лампа

А вот без яркого искусственного света — все равно не обойтись. Еще совсем недавно все пользовались массивными софтбоксами с люминисцентными лампочками, которые занимали огромное пространство. Но хитом этого года стали кольцевые LED лампы фотосъемки, которые получили массу положительных отзывов от различных блогеров. Не удивительно, ведь они не только позволяют неплохо восполнить недостаток дневного света, но при при своих габаритах значительно экономят место, что особенно важно при съемке в домашних условиях — селфи и не только.

Завдяки інтернет-магазину LTMix.Ru нам випала нагода особисто переконатися у зручності їх використання зі смартфоном, і своїм досвідом я з вами прямо зараз і поділюся. Заздалегідь відповім на питання, де можна недорого купити подібну світлодіодну кільцеву лампу, - за посиланням відразу ціла підбірка різних моделей, можете перейти і вибрати потрібний варіант.

led лампа для телефону

Почати хочу з того, що існує кілька різновидів кільцевих світлодіодних ламп для смартфона, які відрізняються розміром і типом підключення. А значить призначені для використання в різних умовах.

кільцева лампа для телефону

Велика світлодіодна лампа

Почнемо з найбільшою моделі, яка виявилася у мене в руках. Це значних розмірів лампа, яка кріпиться на статив зі спеціальною головкою для світлової апаратури. Для її установки я взяв свій штатив від старого софтбокса.

світлодіодна лампа для телефону

Харчування подається через стандартний адаптер з європейської виделкою, яка вставляється безпосередньо в розетку. Акцент на цьому я роблю не випадково, оскільки другий LED лампи, яка поменше, трохи інший принцип харчування.

Середня LED лампа

У LED лампи з кільцем середнього розміру використовується шнур USB, і адаптера в комплекті немає. Мається на увазі, що будете використовувати будь-який адаптер від смартфона або ж живити від зовнішнього акумулятора. Таку лампу вже є сенс брати з собою в дорогу.

штатив для кольцевоі?  лампи

Але зате в наборі до неї поставляється універсальна головка кріплення, яку можна надіти як на професійний штатив світлотехніка, так і на найпростіший універсальний з різьбленням, на який ми звикли ставити фотоапарат або відеокамеру.

У обох моделей є гнучка ніжка, на яку прямо по центру світового кола на стандартне кріплення встановлюється телефон. За рахунок конструкції його можна повернути в будь-якому напрямку і націлити прямо в потрібну вам точку зйомки. У другій лампи при цьому вона зроблена міцніше і фіксується в заданому положенні більш надійно.

кріплення телефону на кольцевоі?  лампі

Маленька кільцева лампа

Нарешті, третя, маленька - це зовсім похідний варіант. Харчується також через провід з USB коннектором, а в якості кріплення використовується металева кліпса.

кліпса лампи

Її можна почепити на будь-яку плоску поверхню - стіл, стілець, двері, трубу і так далі. Від кліпси відходять дві гнучкі ніжки, на одній з яких встановлена ​​сама кільцева світлодіодна лампа, а на іншу кріпиться телефон.

кільцева лампа

Конструкція квола і діаметр лампи дає занадто вузький направлений світло. Але для зйомки Селфі в умовах «на коліні» цілком підійде. Вона легко згортається і її можна покласти в звичайний міський рюкзак і взяти з собою.

led лампа

У всіх трьох ламп на шнурку розміщений пульт управління. На ньому крім включення і відключення присутні також кнопки регулювання яскравості і відтінку світла від теплого до холодного.

Потестувати все три кільцевих лампи в реальних «бойових» умовах, я прийшов до висновку, що до того типу контенту, який знімаю я, вони цілком зможуть замінити великі софтбокси. Але є нюанс. Я знімаю предметні відео, де світло узконаправлен в конкретне місце. І з цим кільцеві лампи справляються на п'ять з плюсом. Софтбокс дає більш рівний розсіяне світло і захоплює ширшу площу приміщення. Тому якщо ви збираєтеся знімати сцени на більшій відстані від об'єкта, то освітлення від подібних ламп буде недостатньо.

теплия?  світло

холодниі?  світло

Тому для більш якісної і професійної зйомки я б рекомендував комбінувати ці два типи освітлювальних приладів. Ну наприклад, якщо ви знімаєте себе в якості ведучого блогу, то по центру прямо перед собою поставити кільцеву світлодіодну лампу. А пару софтбокса розмістити в якості додаткового або підсвітки для більшого обсягу і уникнення різкого перепаду тіней.