Як Завантажити Відео з Інтернету На Комп'ютер За Посиланням з YouTube - Безкоштовно в Дозволі HD або 4K Онлайн

Мова в сьогоднішній статті піде про те, як можна скачати копію відео з інтернету, наприклад з Ютьюб, за посиланням в режимі онлайн в форматі MP4 у високій якості. За допомогою програми можна скопіювати і зберегти ролик або кліп в найкращому вирішенні Ultra HD 4K (60 fps) або Full HD 1080P, 720P (30 fps) з будь-якого хостингу - YouTube, Vimeo, Tik-Tok, Instagram, VK, Facebook і т . Д. - для подальшого перегляду на телевізорі, комп'ютері або ноутбуці.

Для чого завантажувати відео 4K з інтернету з YouTube і зберігати на комп'ютер?

Перед будь-яким користувачем Ютуб або подібних йому сервісів інтернету рано чи пізно постає питання збереження вподобаних фільмів і відеокліпів в дозволі Ultra HD 4K або хоча б Full HD (1080P) до себе на комп'ютер. Розраховувати на те, що сподобався ролик буде розміщений на тому чи іншому відео хостингу вічно для онлайн перегляду, сьогодні не доводиться.

Але іноді хочеться залишити у себе той чи інший матеріал, щоб переглядати його пізніше або поділитися з друзями. Плюс скачування відео в офлайн корисно в тому випадку, якщо їдете кудись за кордон, і хочеться на дозвіллі подивитися улюблений серіал. Але як відомо, пакети мобільного інтернету за кордоном коштують дуже дорого, а по телевізору в готелі дивитися нема чого. Тому доцільно завантажити з того ж Ютьюб цілий плейлист і дивитися без доступу в інтернет.

А ви завантажуєте відео або дивіться онлайн? Скачую 36.36% Дивлюся онлайн 18.18% За ситуації 45.45% Показати результати Проголосувало: 11

Установка програми для завантаження відео з інтернету з YouTube по скопійованій посиланням - 4K Video Downloader

Програмних рішень і онлайн сервісів по завантаженню відео з Youtube, Vimeo, Instagram або Tik-Tok досить багато. Однак всі вони мають один істотний недолік - обмеження якості відео. Наприклад, з Ютьюб безкоштовно мені вдавалося завантажити лише в більш низькій роздільній здатності HD 720P (30 fps). Про Full HD 1080P або Ultra HD 4K (60 fps) мови взагалі не йде.

Однак є один додаток, яке дозволяє це навіть у безкоштовній версії - 4K Video Downloader. Програма є в різних виконаннях для будь-якої комп'ютерної операційної системи, як для Windows, так і MacOS і навіть Ubuntu.

скачати 4k video downloader

Для роботи не потрібно активація будь-якого ключа і час використання не обмежена будь-яким Тріальні періодом. Просто завантажуємо її до себе на диск і встановлюємо в систему.

завантаження 4k video downloader

Перш, ніж почати розбиратися в функціоналі програми, необхідно перевести його на російську мову. За ідеєю, відразу при установці 4K Video Downloader схоплює мову системи, однак у мене він в першому заході чомусь відображався англійською.

програма для завантаження відео

Для зміни мови заходимо в «Preferences»

зміна мови

і в рядку «Language» вибираємо «Русский»

російська мова

Після перезапуску програми весь інтерфейс буде відображатися на рідній мові

головне вікно 4k video downloader

Як завантажити HD відео з YouTube за допомогою 4K Video Downloader?

Тепер давайте познайомимося з найбільшою потрібної і простий функцією - скачуванню відео. Для цього потрібно при запущеному додатку зайти на будь-яку сторінку того ж YouTube і скопіювати в буфер обміну посилання на сторінку з адресного рядка.

скопіювати посилання на відео youtube

Після чого повернутися в додаток і натиснути на зелену іконку «плюсик».

аналіз відео для завантаження

По завершенні аналізу файлу додаток запропонує вибрати параметри для завантаження даного відео. Тут можна вказати:

 • Якість викачуваного файлу

  параметри відео для скачування

 • формат відео

  формат файлу

 • Витягти окремо тільки аудіо доріжку витягти аудіо доріжку з відео
 • Активувати завантаження субтитрів

  вибір субтитрів до відео

 • Вибрати папку для збереження

  вибір папки для завантаження

Після вибору всіх параметрів кінцевого відео тиснемо на кнопку «Завантажити» і підтверджуємо свій вибір

почати завантаження відео 4k

збереження відео

І чекаємо закінчення завантаження відео на комп'ютер

очікування завантаження

Розумний режим скачування фільмів і відео 4K з YouTube

Для оптимізації скачування відразу декількох фільмів одночасно в програмі є так званий «Розумний режим», який винесено в окремий розділ навігації. Він дозволяє виставити настройки за замовчуванням, щоб не потрібно було вводити їх кожен раз при завантаженні нового відео на комп'ютер.

меню розумний режим

Для включення потрібно поставити галочку в відповідний пункт.

включити розумний режим

Для вибору будуть доступні всі ті ж конфігурації, що ми бачили при скачуванні одного відео:

 1. Формати - MP4, FLV, MKV, 3GP, MP3, M4A, OGG

  формат відео в розумному режимі

 2. Якість - 8K 60 fps, 8K, 4K 60 fps, 4K, 1080P, 720P і так далі ...

  якість відео в розумному режимі

 3. субтитри
 4. Папка для збереження

Як разом скачати все відео з каналу YouTube або плейлист по посиланню в інтернеті безкоштовно?

Ще одна можливість програми 4K Video Downloader - завантажити на комп'ютер все відео з одного каналу або з конкретного плейлиста. Для цього необхідно зайти на головну сторінку обраного каналу або його плейлиста і точно так же скопіювати адресу сторінки.

скопіювати адресу каналу

І далі натиснути на той же «Плюсик» в меню, після чого почнеться сканування і аналіз файлів каналу або плейлиста на YouTube.

аналіз відео на каналі youtube

Після закінчення якого програма запропонувати завантажити всі відео в обраному форматі HD або 4К.

Однак тут починаються нюанси. У безкоштовно версії кількість відео обмежена 25 файлами

Що дає ліцензія на 4K Video Downloader і як її оформити?

Перш за все покупка ліцензії на 4K Video Downloader знімає всі існуючі обмеження на кількість одночасних завантажень відео, плейлистів і субтитрів з будь-якого хостингу. Але це далеко не все «плюшки» активації.

Можливості платної версії

Всі можливості перераховані на знімку вище. Ну а особисто мене найбільше зацікавила можливість «підписки» на свіжі випуски з обраних улюблених каналів в Ютьюб. Після авторизації під своїм обліковим записом в Google можна буде вибрати канал, відео з якого будуть автоматично скачиваться відразу після їх появи в інтернеті.

платна версія 4K Video Downloader

Детальніше про цю функцію розповім нижче, а поки покажу, як отримати ліцензійний ключ. Для цього потрібно натиснути на пункт «Активувати» в верхньому меню і далі на кнопку «Перейти на преміум»

активація преміум функцій

Далі буде вибір, який тип ліцензії ви хочете отримати. При одночасній покупці відразу декількох додатків від розробника «4K» дається вагома знижка.

вибір ліцензії програми

Для оплати доступна міжнародна електронна система PayPal або за допомогою пластикової банківської картки.

вибір способу оплати

Авторізуемся в платіжній системі або вводимо дані своєї карти. Обов'язково вкажіть діючий поштову скриньку, до якого у вас є доступ. Саме на нього прийде код ліцензії, який потрібно буде ввести в вікні активації

дані карти

Після введення ключа всі обмеження в програмі будуть зняті, і можна бидет скористатися повним функціоналом.

Підписка на YouTube і автоматичне скачування відео на комп'ютер

Одним з них є підписка на канали YouTube і автоматичне завантаження свіжих відео. Для активації даної функції потрібно зайти в «Налаштування»

меню настройки

І в самому низу віконця натиснути на «YouTube»

вхід в youtube

Відкриється до болю всім знайома форма авторизації своїм обліковим записом в сервісах Google. Вводимо свій ящик, пароль і підтверджуємо доступ програми до своїх підписках

авторизація в youtube

Після входу в обліковий запис відкриваємо меню «Передплати»

підписки на відео youtube

Тут нас просять знову ж скопіювати посилання на потрібний канал і натиснути на плюсик. Після чого виставляємо параметри відео для скачування на комп'ютер.

підписка на відео youtube

Додаткові настройки для завантаження відео

Нарешті, поговоримо про додаткові налаштування. У вкладці «Основні» можна включити ті чи інші функції, які зроблять процес скачування фільмів зручнішим. Наприклад, призначати їм порядкові номери або створювати окремі папки для різних плейлистів або каналів. Також потрібної настроюванням є деактивация сплячого режиму комп'ютера, поки не закінчиться процес завантаження.

настройки програми

У вкладці «З'єднання» можна відрегулювати максимальну швидкість скачування відео

обмеження швидкості

А також налаштувати підключення до інтернету через проксі-сервер

настройка з'єднання

Нарешті, в «Повідомленні» знаходимо конфігурацію надходження сповіщень від програми. Якщо сторонні спливаючі вікна вас відволікають від основної роботи, саме тут можна відключити повідомлення про завантаження файлів.

повідомлення програми

висновок

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що програма 4K Video Downloader на сьогоднішній день є одним з кращих рішень як для одиночного, так і для пакетного завантаження відео фільмів і роликів з інтернету. При чому можливостей вистачає навіть у безкоштовній версії, не кажучи вже про платний форматі. Тому ми можемо сміливо рекомендувати її до використання нашим читачам!

Відео інструкція