Як Налаштувати Фітнес Браслет Huawei Honor Band 5 Через Додаток для Телефону

Прийшла черга написати детальну інструкцію російською мовою, як підключити фітнес браслет Huawei Honor Band 5 до телефону і налаштувати розумні годинник через мобільний додаток. Нажаль, Гонор 3 і 4 у мене не було, тому порівняти їх немає можливості. Зате подивимося свіжим незамиленим поглядом, як включити будильник, виміряти пульс, тиск. Також дізнаємося, як працює крокомір, подивитися погоду, поміняти циферблат і настроїти повідомлення. Керівництво буде універсальним як для смартфонів Android (Xiaomi, Samsung, Honor, Huawei, Meizu і т.д), так і iPhone.

Як включити браслет Honor Band 5?

Після того, як я відкрив коробку з фітнес трекером, насамперед задався питанням - як включити Huawei Honor Band 5? Реагувати на натискання сенсорна кнопка геть відмовлялася. Виявилося все просто - при першому включенні необхідно поставити браслет на зарядку. Після чого він включиться і почне працювати.

Як включити крокомір на Honor Band 5? Багато хто задає питання, як активувати режим підрахунку кроків на Honor Band 5? ОлександрКрокомір спеціально включати не потрібно. При включеному стані Honor Band 5 вважає кроки і відстань автоматично. Після чого всі ці дані будуть відображатися в додатку на мобільному телефоні